Remington Sleek & Curl S6500 žehlička na vlasy – recenzia, skúsenosti

Priaznivá cena
Rýchle zahriatie
Funkcia kulmy
Automatické vypnutie

Hodnotenie:
(78%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Cenovo dostupná žehlička na vlasy z dielne výrobcu Remington. Vyznačuje sa štedrým rozmerom keramickej žehliacej plochy 25 x 110 mm. Žehlička nemá parnú funkciu. Nastavenie teploty je možné v rozmedzí 150 – 230 °C. Výrobca udáva ohrev plochy na danú teplotu už po 15 sekundách.

Žehlička má okrem funkcie žehlenia aj možnosť natáčania vlasov. Behom okamihu sa zo žehličky na vlasy teda stáva kulma. Disponuje aj automatickým vypnutím. Elegantný displej zobrazuje teplotu, ktorú môžete stlačením tlačidla aj uzamknúť.

Technické parametre: Žehliace plochy: keramické; Rozmery žehliacej plochy: 25 x 110 mm (š x d); Parná funkcia: nie; Ionizačná funkcia: nie; Funkcia kulmy: áno; Min. teplota:150 °C; Max. teplota: 230 °C; Doba zahriatia: 15 s

Oslovila vás žehlička na vlasy Remington Sleek & Curl S6500? Dostupná je na ✅ webe Heureka.sk.

Pomer ceny a kvality

Remington Sleek & Curl S6500 rozhodne patrí medzi modely žehličiek, ktoré ponúkajú v pomere k cene najlepšiu kvalitu. Samozrejme, nečakajte úplný zázrak. Plasty nie sú úplne najkvalitnejšie a pri zahrievaní sa zahrievajú aj miesta mimo keramických plôch.

Remington Sleek & Curl S6500 recenzia

Zahriatie má podľa výrobcu trvať 15 sekúnd, čo je naozaj expresná doba, no ak by sme chceli tento údaj spestriť, povedzme, že žehlička na vlasy sa zahreje do 30 sekúnd na teplotu okolo 180 °C. Teplotu je možné nastaviť v rozmedzí 150 až 230 °C, pričom má funkciu uzamknutia teploty. Údaj o tejto teplote vidíte aj na displeji žehličky.

Funkcia 2 v 1

Veľkým plusom tejto žehličky je, že nielenže vlasy vyrovná, ale dokáže urobiť i kučery a v momente sa premení na kulmu. Postranné drážky vytvoria vlnky podľa vašich predstáv. Škoda, že žehlička nemá ionizačnú funkciu. Ak vám vlasy viac elektrizujú, možno si trocha zanadávate.

Žehličku na vlasy Remington Sleek & Curl S6500 možno použiť aj ako kulmu

Dizajn žehličky je vcelku vydarený. Rozmery sú celkom praktické a žehlička sa drží dobre. Ak sa s ňou naučíte pracovať, vyhnete sa častiam žehličky, ktoré sa zahrievajú od keramických plôch. Žehlička váži iba 0,6 kg. Dostanete k nej dokonca aj cestovné puzdro.

Občas poťahá

Niektoré používateľky, zvlášť s dlhými vlasmi, sa sťažovali na to, že žehlička vlasy občas šklbe. Dôvodom môžu byť keramické plochy, ktoré sa pri žehlení úplne nedoliehajú a tým pádom sú na niektorých miestach vlasy uchytené pevnejšie, inde zasa voľnejšie. Následne ťah spôsobuje, že žehlička vlasy potiahne.

Žehlička na vlasy Remington Sleek & Curl S6500 disponuje displejom

Chybou je, že samotné platne majú väčšiu vôľu a tým pádom nie je ťah nimi plynulý. Bohužiaľ, to je zrejme daň za menej kvalitné materiály. Vybavená je však bezpečnostnou poistkou a otočným káblom, takže vás kábel pri žehlení aspoň príliš neobmedzuje.

Skúsenosti a recenzie

Výstižne povedané, za danú cenu dostanete pomerne slušnú žehličku. Hoci výrobca nesplní úplne všetko čo sľúbi. Ohrev na najnižšiu teplotu trvá dlhšie ako 15 sekúnd. Keramické platne sú síce kvalitné, no konštrukcia je lacná. Tým pádom sa platne nedovierajú a môžu spôsobiť ťahanie za vlasy.

Recenzie a skúsenosti so žehličkou na vlasy Remington Sleek & Curl S6500

LCD displej, ktorý ukazuje hodnotu teploty, je plusom. Rovnako nechýba ani možnosť uzamknutia teploty a o bezpečnosť sa postará automatické vypnutie po 60 minútach. Škoda absencie ionizačnej funkcie, niekedy vlasy môžu elektrizovať. Za výhodu určite považujeme kombináciu žehličky a kulmy v jednom.

Pozitíva

Priaznivá cena
Rýchle zahriatie
Funkcia kulmy
Automatické vypnutie

Negatíva

Občasné ťahanie vlasov
Keramické plochy nedoliehajú


Autor recenzie: Martin Kunkel
Dátum publikovania: 28.09.2019
Najlepšie žehličky na vlasy 2024 – recenzie, test, porovnanie

Najlepšie žehličky na vlasy 2024 – recenzie, test, porovnanie

Nespoliehajte sa na reklamy a predajné zručnosti predajcov elektroniky a spotrebičov. Vyberať podľa emócií nie je ideálne. Verte radšej faktom a odborným radám. Pripravili sme pre vás výber toho najlepšieho, čo je momentálne na trhu dostupné. Zozbierali sme svetové a domáce testy, porovnali sme ich výsledky, vaše recenzie, skúsenosti a hodnotenia. Výsledkom je tento rebríček tých... Prečítať článok


Komentáre

03/09/2019 09:50
Ribana

Zahrieva sa síce rýchlo, ale aj mimo žehliacich plôch, čo ma trochu sklamalo, pretože pri manipulácii s ňou si treba dávať pozor. Keďže dobre žehlí a dajú sa s ňou robiť aj vlny, dajú sa jej drobné nedostatky odpustiť.

03/09/2019 09:48
Dagmar

Žehličku som si vybrala kvôli nastaviteľnej teplote a uzamykateľnosti teploty. Je ľahučká a dobre padne do ruky, takže práca s ňou je nenáročná. Potešilo ma, že sa s ňou dobre upravujú aj kratšie vlasy, čo nie je u všetkých žehličiek štandard.

03/09/2019 09:45
Karin

Rýchle nahrievania, ľahká na manipuláciu a robia sa s ňou skvelé vlny :) odporúčam.

Pridať komentár