Záhradný traktor je výkonný a efektívny stroj pre každého, kto to myslí s udržiavaním svojho pozemku vážne. Zakúpením traktora získavate všestranného pomocníka na záhrade, okolo domu a na ďalších plochách, kde je kosenie kosačkou príliš náročné a zdĺhavé. Tomu však zodpovedá aj výška investície, preto by ste mali dobre zvážiť, ktorý traktor bude pre vás ideálny. 

Nájlepšie záhradné traktory – recenzie, test, porovnanie

Nájlepšie záhradné traktory – recenzie, test, porovnanie

Výber záhradného traktora podlieha istým kritériám. V texte sa dozviete, na čo sa treba zamerať. Vybrali sme pre vás aj rebríček toho najlepšieho, čo je momentálne k dispozícii na našom trhu. Zozbierali sme testy, porovnania a recenzie a preto vám môžeme ponúknuť tento nestranný výber top modelov. Najlepšie záhradné traktory Názov Hodnotenie... Prečítať článok

Ako vybrať záhradný traktor

  • Väčší záber kosenia = rýchlejšie kosenie.
  • Väčší zberný kôš = menej prestávok a pohodlnejšie kosenie. Niektoré kosačky nemajú kôš, nechávajú trávu na trávniku.
  • Rozhoduje aj príslušenstvo, záhradný traktor môže byť multifunkčné zariadenie alebo len „veľká kosačka“. Radlica, deflektor, mulčovacie zariadenie sú niekedy v cene, niekedy je možné ich dokúpiť. Niektoré modely nie sú kompatibilné so žiadnym takýmto príslušenstvom a slúžia výhradne na kosenie.