Traktor Cub Cadet CC 1018 BHE recenzia

Traktor Cub Cadet CC 1018 BHE recenzia a skúsenosti

Cub Cadet CC 1018 BHE - travní traktor se zadním výhozem Čím väčšia je plocha na kosenie a čím väčší je čas trávený údržbou záhrady, tým viacej túžite po väčšom výkone a...

od 2799.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Cub Cadet je prémiovou značkou americko -európskeho koncernu MTD, ktorý patrí medzi významných výrobcov záhradnej techniky. Vysoká kvalita a odolnosť sú poznávacím znamením strojov tohto výrobcu. Množstvo inovácií mu priniesli prestížne ocenenia za kvalitu, funkčnosť, ergonómiu a dizajn. Prvenstvo tomuto výrobcovi patrí aj za to, že ako prvý použil pri záhradných traktoroch hydrostatický pohon, hnaciu hriadeľ, riadenie všetkých kolies, ako aj unikátny systém sekania pre perfektný strih trávniku. Záhradný traktor Cub Cadet CC 1018 BHE už môžeme zaradiť medzi vyššiu strednú triedu traktorov. Prekvapí výborným výkonom, vysokým komfortom a kvalitou sekania trávy. Pozrime sa bližšie, čo robí tento traktor zaujímavým.

favorite Pridali sme nové recenzie na záhradné traktory a redakčný výber najlepšie záhradné traktory

Konštrukcia a parametre

Precízne spracovanie konštrukcie a veľmi pekný dizajn vo farebnom prevedení žltá a slonia kosť s čiernymi prvkami sa mi na prvý pohľad zapáčil. Maximálne pevný rám je zárukou, že tento traktor si poradí aj s náročným terénom. Robustná liatinová náprava, kovová kapotáž s predným nárazníkom, ktorý chráni karosériu pred poškodením pri náraze, to hovorí už samo za seba. Znovu chválim výrobcu za ergonómiu a logické rozmiestnenie ovládacích prvkov. Verte mi, že intuitívne a prirodzene budete ovládanie hľadať presne tam, kde je. Komfortné sedadlo si môžete nastaviť až do 10 rôznych polôh s posuvom dopredu a dozadu. Takže vhodné pre každého člena vašej rodiny. Kladne hodnotím systém Fast Attach, funkcia rýchloupínania a štyri kolieska sekacieho zariadenia pre výborne kopírovanie terénu bez poškodenia trávnika a dva sekacie nože. Zadná časť patrí veľkému zbernému košu, ktorý má objem 280 l. Ten sa dá jednoducho a rýchlo ovládať aj priamo zo sedadla za jazdy, jednou pákou. Na plný zberný kôš vás upozorní akustický signál, čo je veľké plus. Nízke vibrácie a tichý chod motora prispievajú ku komfortnému používaniu tohto traktora. Volant sa ovláda ľahko a prístrojová doska signalizuje činnosť. Veľmi pohodlné a bezproblémové je nastupovanie aj vystupovanie na traktor. Nechýba ani malý úložný priestor na pracovné rukavice alebo menšie náradie a držiak na fľašu.

Výkon

Pod kapotou modelu Cub Cadet CC 1018 BHE nájdeme silný dvojvalcový motor Briggs & Stratton série Intek s 18 HP (konská sila) o objeme 656 cm3. Nechýba tlakové mazanie a antivibračný systém AVS. Objem palivovej nádrže je skvelých 10 l. Ďalej tu máme hydrostatickú prevodovku a prípojku na umývanie. Šírka kosiaceho pruhu je 92 cm, čo je dostačujúce a výška kosenia 10 – 120 mm.

 

Plusy

  • Kvalitné spracovanie
  • Pevná konštrukcia
  • Výkonný motor
  • Systém Fast Attach
  • Veľký zberný kôš
  • Predný nárazník

Mínusy

  • Žiadne podstatné

 

Odporúčanie

Záhradný traktor Cub Cadet CC1018 BHE jevhodný pre záhrady a pozemky o rozlohe nad 1 500 m2 a viac. Vhodný aj do členitého terénu. Vďaka výbornému polomeru otáčania 40 cm disponuje skvelou manévrovateľnosťou. Nerobí mu problém jazda do kopca ani v náklone. Ovládanie je príjemné a jednoduché. Môžu ho ovládať ženy aj seniori, ktorí ocenia bezproblémové nasadanie a vystupovanie z traktora.

 

Pohľad na záver

Model Cub Cadet CC 1018 BHEje výborným záhradným traktorom s výkonným motorom. Vďaka príslušenstvu oceníte jeho využitie nielen pri kosení trávy, zbere a mulčovaní . S bohatým príslušenstvom ako sú odmechovače, postriekávače, , prevzdušňovače, trávny valec, prívesný vozík, rozhadzovače alebo radlice pre odpratávanie snehu získate univerzálneho pomocníka pre svoju záhradu. Na našom trhu je naozaj bohatá ponuka príslušenstva. Zorientovať sa vo výbere záhradného traktora nie je až také ťažké. Najdôležitejšími kritériami pri výbere je celková rozloha pozemku, povaha a členitosť terénu. Záhradný traktor Cub Cadet CC 1018 BHE je výbornou voľbou aj pri väčšom a náročnejšom teréne. Cena je vyššia ale adekvátna k výkonu.

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Vývoj ceny produktu Traktor Cub Cadet CC 1018 BHE

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Záhradné traktory

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu MTD DL 96H

Pridať komentár