MTD SMART RE 125 recenzia

MTD SMART RE 125 recenzia a skúsenosti

Záhradný traktor  MTD SMART RE 125  so záberom kosenia 92 cm, zadným vyhadzovaním a ručnou šesťstupňovou prevodovkou Transmatic. Skvelá manévrovateľnosť vďaka polomeru...

od 1490 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Model záhradného traktora MTD RE 125 patrí medzi napredávanejší traktor na našom trhu. Vďaka dobrým parametrom a výbornej cene sa stal najobľúbenejším u užívateľov. Je to produkt Americkej spoločnosti, ktorá je na Európskom trhu veľmi dobre známou. Môžeme ho zaradiť do kategórie menších traktorov pre používanie o rozlohe asi tak 2 500 m2.

favorite Pridali sme nové recenzie na záhradné traktory a redakčný výber najlepšie záhradné traktory

Konštrukcia a parametre

Konštrukčne ide o výborne riešený traktor a to nielen ergonómiou a rozložením všetkých riadiacich prvkov. Na tomto traktore môže naozaj jazdiť aj žena. Jeho ovládanie je ľahko pochopiteľné a príjemne. Rám je z pevnej ocele a konštrukcia je tak veľmi kvalitná. Znova sa stretávame z kovovou kapotážou, čo hodnotím oproti plastovým kapotážiam, ako veľké plus. Nie žeby boli plastové spracovania nekvalitné, ale kov je proste kov. Po dizajnovej stránke ide o pekný traktor s čiernou prednou maskou v červenom prevedení s tieňovanými čiernymi a bielymi akcentmi. Vyklápacie sedadlo ukrýva batériu a je nastaviteľné pre rôzne postavy. Ovládanie ako sme zvyknutý pri značke MTD veľmi logicky rozmiestnené. Odklápacia zadná časť zberného koša s objemom 240 l je dostačujúca. Záber je klasický 92 cm. Nechýbajú pomocné kolieska zastrihávača pre lepšie kopírovanie terénu. Čo nesmiem zabudnúť sú predné svetlá, ktoré využijete pri nižšej viditeľnosti alebo pri večernom sekaní trávy.

Výkon

Pod kapotou tohto traktora sa ukrýva motor Briggs&Stratton o výkone 12, 5 HP (konská sila) s objemom 344 m3. Objem palivovej nádrže je 3, 8l a nechýba 6 stupňová prevodovka. Hmotnosť traktora je 195 kg. Jedná sa o jedno valcový motor ale pre nenáročný terén do veľkosti plochy 2 500m2 je vhodný. Predná náprava disponuje systémom naklápaniado strán a výborne kopírovanie polomeru pri zatáčkach. Po odpojení zberného koša môžeme k ťažnému zariadeniu pripojiť voliteľné príslušenstvo.

Plusy

  • Značkový a spoľahlivý motor
  • Kovová kapotáž
  • Oceľový pevný rám
  • Dostupnosť náhradných dielov na našom trhu
  • Dobrá cena

Mínusy

Žiadne podstatné v tejto cenovej kategórii

Moje odporúčanie

Záhradný traktor MTD RE 125 je veľmi obľúbeným modelom na našom trhu. Kvalitné spracovanie a dostatočný výkon pre rovný a mierne náročný terén ho radí v predajnosti na prvú priečku. Maximálne jednoduché a príjemné ovládanie nezaskočí ani seniorov a ženy, preto s ním môže pracovať každý člen vašej rodiny.

Pohľad na záver

Náklady na zakúpenie záhradného traktora začínajú na nie malej sume. Vždy záleží na užívateľovi pre aký konkrétny typ pozemku bude traktor používať. Ak potrebujete zariadenia na sekanie trávniku v rovnom alebo mierne kopcovitom teréne o ploche zhruba 2 500 m2 s takýmto traktorom, ako je model MTD RE 125 si bohato vystačíte. Jedná sa o overeného výrobcu, ktorý ma na Európskom trhu veľmi dobré zastúpenie s kvalitným servisom a výbornou dostupnosťou náhradných dielov.

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Vývoj ceny produktu MTD SMART RE 125

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Záhradné traktory

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu MTD SMART RE 125

Pridať komentár