Traktor MTD OPTIMA LE 145 H recenzia

Traktor MTD OPTIMA LE 145 H recenzia a skúsenosti

Výborný záhradný traktor so záberom 92 cm má zadné vyhadzovanie a hydrostatickú prevodovku, vďaka ktorej je ovládanie stroja naozaj jednoduché. Nie je potrebné radiť...

od 2148 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Záhradný traktor MTD OPTIMA LE 145 H patrí cenovo stále do výhodnej kategórie kpoužitiu pre rodinné pozemky, ale zároveň už výkonom a parametrami siaha na päty výkonným traktorom. Overený výrobca MTD tento model posilnil výkonnejším motorom aj keď ide stále o jedno valcový motor.

favorite Pridali sme nové recenzie na záhradné traktory a redakčný výber najlepšie záhradné traktory

Konštrukcia a parametre

Po konštrukčnej stránke sa model ergonomicky a čo sa týka rozmiestnenia ovládania pridržiava štýlu, ktorý je typický pre traktory MTD. Takže znova nájdeme na pravej strane pedál brzdy a na pravej spojený pedál pre chod dopredu a spätný chod. Pravá strana vedľa sedadla je vyhradená pre ručnú páku pre štart sekania a druhú pre nastavenie výšky strihu trávy. Vpredu máme volant a ručnú brzdu. Zadná časť za vyklápacím sedadlom je vyhradená pre zberný kôš. Ten má objem 240 l. Nechýba ani jednoduché ovládanie vyspania pákou , ktorú môžete ovládať aj počas jazdy. Tento model je v červeno čiernom peknom prevedení. Nechýbajú mu svetlá pre prácu v horších svetelných podmienkach a k prednej časti je možné v zime pripojiť, ako príslušenstvo odhŕňač snehu. Po odpojení zberného koša je samozrejme pripojenie príslušenstva ako vozík a iné.

 

Výkon

Tento krát tu máme jedno valcový motorBriggs&Stratton o sile 14, 5 HP (konská sila) s objemom 500 cm3 a hydrostatickú prevodovku. Objem palivovej nádrže 3, 8 l je dostačujúci. Výšku sekania si môžeme nastaviť do 5 polôh až do výšky 95 mm. Záber je viac menej klasický 92 cm.

 

Plusy

  • Dobrý výkon
  • Pevný oceľový rám
  • Kvalitné spracovanie
  • Dostupnosť náhradných dielov

 

Mínusy

  • Žiadne podstatné pre túto cenovú kategóriu

Odporúčanie

Tento model je vhodný na úpravu trávniku okolo 2 500m2. Rovnú plochu zvláda vďaka výkonu hravo a nerobí mu problém ani náročnejší terén. Hravo zdolá menší kopec aj jazdu v miernejšom uhle. Ovládanie zvládne každý.

Pohľad na záver

MTD OPTIMA LE 145 H je skvelým záhradným traktorom za veľmi príjemnú cenu. Výkonom nesklame a nerobí mu problém ani trochu náročnejší terén. Vďaka možnosti pripojenia je využite tohto traktora naozaj bohaté, či už formou vozíku pre rozvoz alebo zavlažovania, orania alebo v zime odhŕňania snehu. Záhradný traktor je skvelým pomocníkom vo vašej záhrade.

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Vývoj ceny produktu Traktor MTD OPTIMA LE 145 H

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Záhradné traktory

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu MTD RF 125 M

Pridať komentár