Samsung UE65JS9502T

Samsung UE65JS9502T warning Predaj skončil

Nano Crystal Colour Vďaka širšiemu farebnému rozsahu a sýtym a žiarivým farbám bude obraz vyzerať tak skutočne, že poteší všetky vaše zmysly a v konečnom dôsledku ani...

od 2719 € s DPH Pozri porovnanie

Nano Crystal Colour
Vďaka širšiemu farebnému rozsahu a sýtym a žiarivým farbám bude obraz vyzerať tak skutočne, že poteší všetky vaše zmysly a v konečnom dôsledku ani neuveríte, že to, čo sledujete, nie je skutočné. Prevratný nanokryštáľový displej využíva na vysielanie svetelných lúčov do 10-bitového panelu priamo vyžarujúce diódy LED BLU. Tak dosahuje mimoriadne presných a bohatých farieb – 64 krát viac ako UHD *. Vychutnajte si ohromný rozsah odtieňov od hlbšej čiernej až po čistú bielu, ktoré vznikajú magickým spôsobom.


Zažite úžasný jas aj v najtmavších scénach
Funkcia Peak Illuminator zvyšuje jas zosilnením LED podsvietenia v jasných častiach obrazovky. Takže keď sa svetlo objavuje v tmavých oblastiach, napríklad pouličné osvetlenie osvetľujúce panorámu mesta, tento moment bude ešte viac fascinujúci.favorite Pridali sme nové recenzie na televízory a redakčný výber najlepšie televízory

Štvornásobok rozlíšenia Full HD
Ultra HD obraz znamená, že každý zložitý detail uvidíte na obrazovke zreteľnejšie ako kedykoľvek predtým. Televízor Samsung s rozlíšením UHD ponúka štvornásobné rozlíšenie v porovnaní s televízormi Full HD a presné verné farby. Vychutnávajte si obraz, ktorý je optimalizovaný pre ešte väčšiu ostrosť a detaily, než aké ste kedy videli.


Zažite najpodmanivejší zážitok zo sledovania, aký dokáže poskytnúť len zakrivený televízor
Revolučná zakrivená obrazovka televízorov Samsung vás zavedie do úplne nového sveta podmanivého sledovania, pri ktorom sa budete cítiť, akoby ste sa nachádzali priamo uprostred deja. Obrazovka UHD je zakrivená v tom správnom uhle, aby poskytovala tú najlepšiu pozorovaciu vzdialenosť pre vašu obývačku. Mierne zakrivená obrazovka UHD takisto poskytuje rovnomerný a vyvážený pohľad na všetky oblasti obrazovky. Zažite najjemnejšiu kvalitu, hĺbku a detaily obrazu s rozlíšením UHD, aké obrazovka UHD dokáže poskytnúť.


Realistické zobrazenie s automatickým vylepšením hĺbky
S funkciou Samsung Auto Depth Enhancer zažijete realistickejší obraz než kedykoľvek predtým. Zakrivený televízor Samsung vám poskytne väčší pocit hĺbky aplikovaním rôznych úrovní vylepšenia kontrastu na rôzne časti obrazu a objekty na obrazovke, vďaka čomu bude vaša zábava podmanivejšia a príjemnejšia. Filmové zábery hlbokých majestátnych údolí a vrcholkov hôr s úžasnými panorámami vyzerajú ešte úchvatnejšie. Toto naozaj musíte vidieť, aby ste tomu uverili.


Dokonalá synchronizácia televízora a mobilných zariadení
Funkcia Samsung Easy Sharing zjednodušuje zdieľanie obsahu medzi televízorom a mobilným zariadením. Či už je to zábavné video vo vašom smartfóne, ktoré chcete ukázať celej rodine, alebo obľúbený televízny program, ktorý ste sledovali cestou domov na smartfóne a teraz ho chcete sledovať na veľkej obrazovke, aby ste mali voľné ruky. Smart TV Samsung zachytí signál, keď je zariadenie nablízku, a bez problémov prehrá obsah v optimálnom rozlíšení pre veľkú obrazovku. Funguje to aj naopak – môžete sa vzdialiť od televízora a voľne sa pohybovať po domácnosti a sledovať svoj obľúbený obsah na mobilnom zariadení. Dokonale bez prerušenia a dokonale synchronizovane.


Umožnite televízoru, aby vám ráno poskytol všetky dôležité informácie
Chytíte každé ráno do ruky smartfón, aby ste skontrolovali čas a harmonogram na daný deň, a potom zapnete televízor, aby ste si pozreli predpoveď počasia a správy? Teraz môžete začať deň s osobným denným prehľadom na televízore Samsung, ktorý sa o všetko postará na veľkej obrazovke. Vďaka synchronizácii s budíkom nastaveným v smartfóne sa televízor Samsung automaticky zapne a poskytne vám všetky informácie potrebné na svieži začiatok dňa. Máte stretnutie? Potrebujete dáždnik? Nezabudnete na výročie? Všetko zariadené.


Teraz si môžete skutočne vychutnávať všetok obsah a funkcie televízora Smart TV s ľahkosťou
Zabudnite na nudné návody a privítajte jednoduchší a inteligentnejší televízor Smart TV, ktorý vám umožní ponoriť sa priamo do obsahu. Je rýchly, výkonný, plný zábavy a predovšetkým sa jednoducho ovláda. Všetok svoj obľúbený obsah budete mať na dosah ruky s neuveriteľne zjednodušenou funkciou Smart Hub, ktorá je teraz úžasne rýchla vďaka osemjadrovému procesoru Samsung. Zapne sa okamžite, umožňuje prechádzať obsah a takisto si zapamätá, čo ste pozerali naposledy a umožní veľmi rýchlo pokračovať v prehrávaní. Vďaka vysokému výkonu môžete nerušene vykonávať viacero činností naraz, napríklad vyhľadávať obsah alebo informácie bez toho, aby ste prerušili sledovanie programu. Zážitok zo Smart TV je teraz výrazne lepší.
[Inteligentnejší televízor, s ktorým sa okamžite dostanete k svojmu obsahu]
Inteligentnejší televízor, s ktorým sa okamžite dostanete k svojmu obsahu
Vaša brána do úplne nového, inteligentnejšieho zážitku z televízora je priamo v dolnej časti obrazovky, aby ste nikdy nemuseli spustiť zrak z toho, čo sa deje na obrazovke. Zábavný panel s ponukou televízora Smart TV poskytuje rýchlejší, plynulejší a skutočne intuitívny prístup k vášmu obľúbenému obsahu. Netreba žiadne zdĺhavé vyhľadávanie požadovaného obsahu – pamätá si vašu históriu a najčastejší obsah umiestňuje priamo do panela ponuky, takže nájsť obľúbený obsah je teraz jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Môžete dokonca objavovať nové zaujímavé druhy obsahu, pretože Samsung Smart TV neustále odporúča nový obsah, ktorý sa vám môže páčiť. Objavte doposiaľ najlepší zážitok z televízora Smart TV.


Obsah, ktorý vyhovuje vášmu životnému štýlu
Televízory Smart TV Samsung sú navrhnuté tak, aby vám poskytli to, čo naozaj chcete, a zodpovedali vášmu životnému štýlu aj vďaka inteligentným aplikáciám, s ktorými je život doma oveľa zábavnejší a plný skvelých zážitkov. Kuchári si zamilujú aplikáciu o jedlách, zatiaľ čo športoví fanúšikovia sa potešia novej dynamickej športovej aplikácii. K dispozícii je tiež fitness aplikácia pre tých, ktorí chcú zostať vo forme, vzdelávacia aplikácia ideálna pre deti a herná aplikácia vyššej úrovne pre všetkých náruživých hráčov s rozsiahlou ponukou titulov. Takisto môžete spárovaním mobilu alebo nositeľného príslušenstva používať tieto zariadenia ako ovládač. Toto je len začiatok úžasného prispôsobeného obsahu a služieb, ktoré môžete očakávať.


Prevod na rozlíšenie UHD zvyšuje kvalitu sledovania obsahu
Vďaka technológii Samsung UHD Picture Engine si môžete vychutnávať rôzne druhy obsahu v kvalite obrazu takmer na úrovni rozlíšenia UHD, aj keď pôvodne toto rozlíšenie nemá. Inovačná technológia 4-step Super Resolution Scaling od spoločnosti Samsung umožňuje vylepšovať vysielané relácie a filmy, video na vyžiadanie a ďalší obsah. To znamená, že nielenže spracúva zdroje v rozlíšení UHD na ostré rozlíšenie 4K, ale takisto prevádza obsah v nižšom rozlíšení na úroveň ostrosti, ktorá sa takmer vyrovná rozlíšeniu Ultra High Definition.


Vytvára hlbšie čierne farby, čistejšie biele farby a vylepšené farby a detaily v každom obraze
Spoločnosť Samsung nasadzuje latku ešte vyššie aj s technológiou nazvanou UHD Dimming. Vyššie rozlíšenie UHD zároveň znamená, že obraz vyžaduje vyšší výpočtový výkon na reprodukovanie všetkých detailov. Na tento účel táto úžasná obrazová technológia rozdeľuje obrazovku na časti a následne vypočíta všetky presné úrovne kontrastu, farieb a detailov potrebné na každú časť a dokonalý celkový obraz. Z tohto dôvodu spoločnosť Samsung vyvinula technológiu UHD Dimming, ktorá spracúva čierne a biele farby čo najideálnejšie a vytvára farby, ktoré sú oveľa živšie.


Zažite v televízore Smart TV aplikácie, ktoré vám obohatia život
Obsah je všetko a televízor Smart TV Samsung obsahuje všetky možnosti. Vychutnávajte si nepreberné množstvo úžasných aplikácií a surfujte na webe do sýtosti tým najjednoduchším a najintuitívnejším spôsobom, aký sa dá dosiahnuť. Jednoducho potiahnite prstom doľava alebo doprava a zobrazte prispôsobené odporúčania aplikácií, nové aplikácie a oveľa viac, to všetko bez zložitého vyhľadávania. K dispozícii je aj vylepšená aplikácia webového prehliadača, ktorá umožňuje rýchly prístup k obľúbeným webovým stránkam vo vašej oblasti jedným kliknutím na tlačidlo bez zadávania adresy.


Okamžitý návrat o obnovenie prehrávania na mieste, kde ste skončili
Aký zmysel majú všetky tie aplikácie a funkcie televízorov Smart TV, keď sú náročné na používanie? S televízormi Smart TV Samsung je prepínanie medzi rôznymi typmi obsahu teraz také jednoduché ako prepínanie televíznych staníc. Počas sledovania online videa môžete okamžite a plynule prepnúť na televízne vysielanie a naopak. A keď sa vrátite k videu, televízor Smart TV Samsung si zapamätá vašu aktivitu a načíta a obnoví prehrávanie videa na mieste, kde ste skončili. Je čas vychutnávať si naozaj inteligentný zážitok z domácej zábavy.


Výkonný osemjadrový procesor pre vysoký výkon
Používanie viacerých funkcií naraz neznamená nižší výkon. Nové televízory Smart TV majú osemjadrový procesor, vďaka čomu sú oveľa rýchlejšie ako ich predchodcovia. Vďaka vyššej rýchlosti si môžete vychutnávať všetky staré aj nové možnosti televízora Smart TV. Vyšší výkon znamená rýchlejší a príjemnejší zážitok zo zábavy, menej čakania a viac sledovania.


Žiarivejšie farby pre lepší obraz
Pomocou pokročilého algoritmu vylepšovania kvality obrazu technológia Wide Colour Enhancer od spoločnosti Samsung výrazne vylepšuje kvalitu akéhokoľvek obrazu a odhaľuje skryté detaily. S technológiou Wide Colour Enhancer budete vidieť farby tak, ako to zamýšľala príroda.


Technológia Clear Motion Rate minimalizuje rozmazanie pohybu
Vďaka pokročilej technológii Clear Motion Rate (CMR) od spoločnosti Samsung sa aj scény s rýchlymi pohybmi zobrazujú zreteľne. Vyššia hodnota CMR znamená zreteľnejšie zobrazenie a menej rozmazaný pohyb, takže si môžete vychutnávať akčné filmy, športové prenosy a inú zábavu vo vysokej kvalite. Táto technológia je možná vďaka vyššej obnovovacej frekvencii panela, rýchlosti obrazového procesora a lepšej technológii podsvietenia. To znamená, že zážitok zo sledovania je teraz zreteľnejšie lepší.


Nepreberné množstvo úžasných hier, vďaka ktorým sa nepohnete zo sedačky
Televízor Smart TV Samsung posúva hranie hier na vyššiu úroveň vďaka oveľa širšiemu výberu úžasných dynamických hier a podpore všetkých zariadení. Od rodinných hier až po automobilové preteky a akčné hry. Teraz si môžete vychutnávať tituly, ktoré sú presne podľa vašej chuti. Hranie hier na veľkej obrazovke je oveľa zábavnejšie ako kedykoľvek predtým vďaka podpore viacerých zariadení vrátane ovládačov, mobilných aplikácií a dokonca aj nositeľného príslušenstva. Obsah hier môžete preskúmavať priamo v ponuke hier. Poďme na to.


Prinášame do vašej obývačky absolútny multimediálny zážitok
So vstupmi HDMI televízor Samsung zmení vašu obývačku na centrum multimediálnej zábavy. Rozhranie HDMI poskytuje vysokorýchlostný prenos digitálnych údajov vo vysokom rozlíšení z viacerých zariadení priamo do vášho televízora.


Sledujte filmy z USB
S funkciou ConnectShare Movie stačí zapojiť USB kľúč alebo pevný disk do televízora a okamžite si môžete vychutnávať filmy, fotografie alebo hudbu. Teraz môžete zažiť širokú škálu obsahu na televízore v pohodlí obývačky.

Parametre

Smart TV Áno  
3D zobrazenie Áno  
Zakrivenie obrazovky Áno  
Procesor osem jadrový  
Uhlopriečka obrazovky 164 cm (65")  
Rozlíšenie 4K UHD (3840 x 2160)  
Technológia spracovania obrazu Ultra Clear Pro  
Zdokonalenie obrazu Ultra Clear Pro panel, polomer zakrivenia 4,2m, 10-bit farby, Edge Led podsvietenie, SUHD remastering engine, PQI 1900 (picture quality index), UHD dimming, Nano Crystal Color  
Typ TV tunera 1x digitálny tuner  
Počet TV tunerov Dva  
Možnosť nahrávania Áno Na externú pamäťovú jednotku (USB kľúč, HDD alebo pamäťovú kartu - nie je súčasťou balenia)
Vstavané reproduktory 2.2  
Celkový výkon reproduktorov 20 W  
Komponentný (RGB) vstup 1x  
Kompozitný (cinch) video vstup 1x  
HDMI vstup 4x  
VGA (počítačový) vstup Nie  
USB pripojenie 3x  
Pripojenie na internet (Ethernet vstup) Áno  
Digitálny optický audio výstup 1x  
Slúchadlový výstup 1x  
Zásuvka CI (slot) 1x  
DLNA Áno  
WI-FI Integrovaná  
Energetická trieda A  
Ostatné Zakrivená SUHD LED TV, Uhlopriečka 65" (163cm), Rozlišenie UHD (3840 x 2160), 2 tunery (DVB T2/C/S2), 1xCI+ (1.3), Ultra Clear Pro panel, polomer zakrivenia 4,2m, 10-bit farby, Direct Led podsvietenie, SUHD remastering engine, PQI 2400 (picture quality index), UHD dimming, Nano Crystal Color, Auto Depth Enhancer, Peak Illuminator Pro, Dolby Digital Plus, DTS Premium Sound 5.1, 3D Sound, Repro 60W (20W+20W, Woofer 2x10W), Konfigurácia repro 4.2CH vyžarujúce dopredu, Smart TV s operačným systémom Tizen, Octa core (osemjadrový) procesor, Smart Interaction (ovládanie hlasom a gestami, rozpoznávanie tvare), TV to Mobile (zrkadlenie), Mobile to TV (zrkadlenie, DLNA), Samsung Smart View, Samsung 3D, vstavaná Wi-Fi, Samsung Smart Control (diaľkový ovládač so snímaním pohybu), podpora HbbTV, 4 x HDMI, 3 x USB (z toho 1 x USB 3.0), komponentný vstup, kompozitný vstup, optický výstup, výstup na slúchadlá, Personal Video Recorder ready (PVR), Vylepšený Športový mód, Design Grand Chamfer, Stojan typu Y, One Connect, Smart Evolution kit ready, Energetická trieda A  

Zoznam článkov

Black Friday Slovensko 2020 – Čierny piatok 27.11.2020

Black Friday Slovensko 2020 – Čierny piatok 27.11.2020

Aj na ✅ Slovensko sa dostali fenomény ⭐ Black Friday či Cyber Monday. Čo sa ukrýva za týmito lákadlami? Ako môže spotrebiteľ ušetriť nákupom práve v takýto deň? Sú tieto ponuky bez rizík alebo sa aj za nimi skrývajú menšie alebo väčšie pasce šikovných obchodníkov? V článku sa dozviete, na... Prečítať článok

Recenzia Microsoft Xbox One

Recenzia Microsoft Xbox One

Hernú konzolu Microsoft Xbox One som dostal na narodeniny a po dosť dlhom čase, čo ju využívame spolu s bratom sme obaja spokojní. Máme verziu s 500GB hardiskom, čo ma trochu mrzelo lebo 1 TB HDD by určite potešil. Aké sú moje skúsenosti s ovládaním a hraním? Predtým som nemal žiadnu... Prečítať článok

Recenzia Sony Playstation 4

Recenzia Sony Playstation 4

Je to moja tretia konzola Playstation. Od Playstation 1 a 3 som prešiel k Playstation 4. Od prvej generácie prešla táto herná konzola poriadny kus cesty vývojom aj dizajnom. Niektoré veci hodnotím kladne a niektoré, bohužiaľ, negatívne. Môj pohľad a moje skúsenosti s hernou konzolou... Prečítať článok

Obnovovacia frekvencia televízora, PQI, index spracovania obrazu?

Obnovovacia frekvencia televízora, PQI, index spracovania obrazu?

Nákup nového televízora so sebou prináša občas aj nemalé starosti, týkajúce sa parametrov, ktoré výrobca uvádza. Ako je to s parametrom frekvencia obrazovky udávanou v Hz a prečo niektorí výrobcovia uvádzajú vysoké hodnoty 400, 600, 800 až 1 000 Hz?... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Samsung UE65JS9502T

Recenzie

Xiaomi Mi Tv Box S

Xiaomi Mi Tv Box S

Malá šikovná krabička, ktorá urobí z obyčajného televízora, monitora či iného zobrazovacieho zariadenia smart televízor . Základom je operačný... Prečítať recenziu

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Televízory

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Samsung UE55JU6072

Pridať komentár