LG 43LF510V recenzia

LG 43LF510V recenzia a skúsenosti

LED televízor LG s Full HD rozlíšením  a spracováním obrazu MCI 300. Digitální tuner DVB-T2/C/S2 pre príjem pozemného, káblového satelitného vysielania, nízka spotreba,...

od 298.4 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Veľmi obľúbený model LG 43LF510V v dostupnej cene z kategórie klasických televízorov od výrobcu LG v elegantnom dizajne s obrazovkou vo Full HD rozlíšení patrí medzi najobľúbenejšie televízory medzi užívateľmi.

Obchody, kde kúpite online:

Moderný dizajn

Tento televízor zapadá dizajnom do modelovej rady LG. Minimalistický dizajn s tenkým kovovým rámom a štýlové nožičky mu pridávajú na elegancii. Spracovanie je na vysokej úrovni a vzhľadovo ide o moderný elegantný televízor.

Obrazovka

S uhlopriečkou 43“ (108 cm) patrí stále k väčším televízorom a obrazom Full HD nadchne. Aj keď ide o nižšiu triedu, musím pochváliť vernosť farieb a výborné zobrazenie detailov. Určite v tejto cenovej hladine nehľadám dokonalosť, ale model LG 43LF510V obrazom a zvukom nesklamal. Po zvukovej stránke tomu dopomáha aj technológia Virtual Surround. Čistý zvuk sa rozlieha zo všetkých strán a dokonale vypĺňa priestor. Vďaka ekologickej technológii Motion ECO Sensorprispôsobuje jas podsvietenia svetelným podmienkam v miestnosti a šetrí tým energiu.

Na Smart funkcie musíte zabudnúť

Ide o klasický televízor bez Smart funkcii na sledovanie vysielania alebo multimediálneho obsahu z USB.

Výbava konektorov a konektivita

Základ spĺňa síce stroho, ale nechýba mu ani HDMI, ani USB konektor. V ponuke je SCART, CI+ slot, vstup pre satelitnú parabolu. Čo sa týka tunerov, hodnotím kladne tunery DVB-S2 aj DVB-T2. Bohužiaľ, k internetu sa nepripojíte ani pomocou LAN, ani za pomoci Wi-fi. Čo ma však potešilo je, že cez HDMI sa malým zariadením Chromecast a za pomoci domácej Wi-fi viete dostať aspoň na YouTube, Twitch alebo si zahrať hry. Samozrejme s pomocou mobilu s Androidom alebo iOS.

Plusy a Mínusy

thumb_up

+ Moderný elegantný dizajn
+ Kvalitné spracovanie
+ Výborný obraz vo Full HD
+ Dobrý zvuk
+ Cena

thumb_down

Iba 1 X HDMI a 1 x USB

V tejto cenovej hladine môžem hodnotiť dizajn, kvalitu obrazu a zvuku, a tie sú na veľmi dobrej úrovni. Dizajn je moderný a na stene vyzerá naozaj veľmi pekne. Obraz je jemný, farby živé a zvuk čistý. Pomer výkon a cena výborná. Pre nenáročných užívateľov, ktorí nevyžadujú Smart funkcie môžem odporučiť.

Autor
Redakcia
Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Zoznam článkov

Vývoj ceny produktu LG 43LF510V

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Televízory

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Philips 40PFS5501

Pridať komentár