Street Surfing Beach Board recenzia

Street Surfing Beach Board recenzia a skúsenosti

Penny Board Street Surfing Beach Board je vyrobený v jedinečnom módnom dizajne a s kolieskami so vzorom vírivého mramoru. Zhora mriežkovaná doska zamedzuje skĺznutiu z...

od 29.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Na názov „pennyboard“ som pri hľadaní darčeka pre syna narazila úplne náhodou. V  prvom momente som poriadne ani nevedela o čo ide. Po chvíli študovania som sa dočítala, že je to niečo podobné ako skateboard a že je určený na jazdenie po meste či v parkoch. A tak som ho nakoniec aj objednala.

Obchody, kde kúpite online:

Insportline.sk 31.3 €
50.6 €
Do obchodu Insportline.sk
favorite Pridali sme nové recenzie na skateboardy a redakčný výber najlepšie skateboardy

Podľa mňa ide o naozaj výborný darček a môj syn sa z neho tiež veľmi tešil. Táto farebná doska je vyrobená z plastu a preto je veľmi ľahká. Nízka hmotnosť  je jednou z najväčších výhod pennyboardu. Syn ho prenáša v batohu. Keď ho nepoužíva, tak ho doň hneď schová a tak sa nemusím obávať, že mu ho ukradnú. Zároveň je však dostatočne pevný a vyzerá, že aj odolný a má veľkú nosnosť.

Nenáročná a bezpečná fyzická aktivita

Jazda na pennyboarde je vraj cool a nie je vôbec náročná. Stačí sa naučiť odrážať a pokladať nohu na dosku. Syn sa na nej učí robiť aj rôzne triky, s ktorými sa potom rád predvádza. Jazda je našťastie relatívne bezpečná (samozrejme ak si dá váš potomok pozor). Zastaviť možno jednoduchým zabrzdením nohy, ktorou sa počas jazdy človek odráža.

Ja sa však hlavne teším tomu, že syn nesedí pred počítačom a že trávi kopec času vonku s kamarátmi. Táto jednoduchá doska so štyrmi kolieskami je asi celkom populárna, pretože na nej pravidelne vidím jazdiť decká v meste. A jazdia na nej nielen chalani, ale aj dievčatá, čo ma dosť prekvapilo. Je to fakt univerzálna záležitosť, s ktorou rodič u dieťaťa pravdepodobne zaboduje.

Myslím si, že vzhľadom na prijateľnú cenu ide o naozaj dostupný a zábavný darček, vhodný na narodeniny či Vianoce. Zatiaľ sme nepotrebovali riešiť žiadne opravy a ani údržbu, takže som celkom zvedavá na výdrž koliesok. Kúpa sa naozaj vyplatila a pretavila sa do množstva hodín zábavy na čerstvom vzduchu.

thumb_up

+ super darček pre chlapca aj dievča
+ nízka cena
+ bezpečná jazda
+ deti trávia čas vonku
+ dá sa nosiť v batohu

thumb_down

- neprišla som na nič

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Zoznam článkov

Ako vybrať longboard. Aké kolieska, dosku, dĺžku a tvar?

Ako vybrať longboard. Aké kolieska, dosku, dĺžku a tvar?

Pravdou je, že na Slovensku toto športové náčinie či dopravný prostriedok nie je až také populárne ako napríklad skateboard. Preto nemôžete očakávať, že keď prídete do obchodu, predavač vám odborne a hlavne kvalitne poradí, ako vybrať longboard. Preto sme pre vás prichystali návod, ktorý vám... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Street Surfing Beach Board

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Skateboardy

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Maui SHAVE ICE 39"

Pridať komentár