Mora VT 527 WC recenzia

Mora VT 527 WC recenzia a skúsenosti

Multifunkčná vstavaná rúra Mora VT 527 WC  s dotykovým displejom a špeciálnymi zatláčacími gombíkmi. Má 9 funkcií, teleskopické pojazdy a funkciu pre čistenie rúry. Na rúre...

od 309 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku
5/5 Dizajn
100%
5/5 Funkcie
100%
4/5 Cena
80%

Zohnať bielu rúru na pečenie môže byť v dnešnej dobe trochu problém. O to viac vás poteší, ak počas rozhodovania narazíte na dizajnovo atraktívny model, akým je aj Mora VT 527 WC. Výkon, dostatok funkcií a jednoduché čistenie - to je len niekoľko jej silných stránok. Prečítajte si našu recenziu, v ktorej sa o tejto rúre dozviete všetky potrebné informácie.

Obchody, kde kúpite online:

Multifunkčná rúra s dotykovým ovládaním

Tento atraktívny vstavaný spotrebič v energetickej triede A má objem 67 l. Pomocou otočných gombíkov, ktoré možno po nastavení hodnôt zatlačiť a tým zabrániť nežiaducej manipulácií, si môžete vybrať jednu z deviatich funkcií. Na prednom panely nájdete aj dotykový displej, na ktorom si pohodlne nastavíte hodiny a naprogramujete dobu pečenia. Ak ste rodičom zvedavého dieťaťa, tak určite oceníte možnosť aktivácie detskej bezpečnostnej poistky.

Na rúre Mora VT 527 WC si môžete nastaviť teplotu od 30 do 275 °C. Vďaka vnútornému osvetleniu spotrebiča budete mať vždy dokonalý prehľad o priebehu varenia. Potrebujete pridať ingredienciu alebo len skontrolovať stav prepečenia? V tomto prípade vám výborne poslúžia výsuvné teleskopické rošty, vďaka ktorým zostane pekáč či zapekacia miska v stabilnej polohe a vy ju nebudete musieť pridržiavať jednou rukou.

Špeciálny program na jednoduché čistenie

Výhodou českej značky Mora je dostupnosť servisných miest. Táto tradičná značka patrí medzi veľmi známe a obľúbené, jej výrobky totiž máme zafixované ako spotrebiče s veľmi dlhou životnosťou. Moderná doba so sebou prináša nutnosť prispôsobiť sa výhodám svojich zahraničných konkurentov, čo sa More celkom podarilo.

Jednou zo špeciálnych funkcií modelu VT 527 WC je jeho špeciálny čistiaci Water systém. Do trúby stačí vložiť pekáč s vodou (postačí pol litra), nastaviť teplotu 60 °C a nechať ho ohrievať aspoň 30 min. Pripečená mastnota a čiastočky jedál vďaka odparovanej vode zmäknú a vy ich potom ľahšie utriete handričkou. Čistenie je vďaka tomuto systému rýchlejšia a jednoduchšie ako kedykoľvek predtým!

Dvierka spotrebiču sú tvorené nie 2 ale až troma tvrdenými sklami. Ich ochladzovaniu však napomáha aj implementovaný chladiaci systém. V dodanom balení nájdete aj príslušenstvo, ktoré vás zaručene poteší – pochrómovaný rošt, 1x plech na pečenie a jeden pekáč.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ obľúbená a osvedčená česká značka
+ dostupnosť servisov (v prípade poruchy)
+ príjemný dizajn
+ energetická trieda A
+ 9 funkcií trúby
+ teleskopický rošt pre vyššiu stabilitu
+ zatláčanie gombíky
+ detská poistka
+ časovač
+ špeciálny Water systém pre jednoduché čistenie
+ 3-ité tvrdené sklo dvierok
+ chladiaci systém pre zníženie teploty dvierok
+ v balení nájdete rošt, pekáč aj plech

thumb_down

- vyššia cena

Rúre na pečenie Mora VT 527 WC sa okrem vyššej ceny nedá prakticky nič vyčítať. Spotrebič má všetky potrebné funkcie, ktoré človek pri pečení potrebuje a aj niečo navyše – jednoduchý systém čistenia vnútra rúry pomocou vody. Príjemný dizajn, jednoduché ovládanie a nízka spotreba energie, to sú ďalšie pozitíva, prečo sa do bielej rúry značky Mora oplatí zainvestovať.

Autor
Redakcia
Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Zoznam článkov

Akú rúru na pečenie? Elektrickú Bosch, Mora alebo Electrolux

Akú rúru na pečenie? Elektrickú Bosch, Mora alebo Electrolux

Rúra na pečenie je jedným zo spotrebičov, ktoré patria do základnej výbavy takmer každej kuchyne. Môže byť buď súčasťou sporáka, alebo samostatne vstavaná do kuchynskej linky. Moderné rúry disponujú obrovským množstvom doplnkových funkcií, preto si pred kúpou treba premyslieť, či... Prečítať článok

Samočistiace rúry s pyrolytickým či katalytickým čistením ušetria čas i námahu

Samočistiace rúry s pyrolytickým či katalytickým čistením ušetria čas i námahu

Počuli ste už o pojmoch ako katalytické a pyrolytické čistenie? Nebojte sa, nejdeme rozoberať jadrovú fyziku. V spojení s rúrami na pečenie ide o procesy čistenia, ktorými sa rúry udržiavajú bez vašej námahy v skvelej kondícii. Pripečené nečistoty alebo mastnota? Moderné pyrolytické a... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Mora VT 527 WC

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Rúry na pečenie

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Mora VT 548 MX

Pridať komentár