inSPORTline inCondi UB40i recenzia

inSPORTline inCondi UB40i recenzia a skúsenosti

Obsah recenzie:

Rotoped inSPORTline inCondi UB40i je moderný ergometrický rotoped s bohatou funkčnou výbavou a systémom BeltDrive zaisťujúcim maximálne tichý a hladký chod. Rotoped má 6...

od 380 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Z bohatej ponuky českého výrobcu Seven Sport pochádza aj skvelý model rotopedu inSPORTline inCondi UB40i. Jedná sa o moderný, výkonný, ergometrický rotoped nabitý funkciami. Tichý a hladký chod zabezpečuje systém Belt Drive. Konštrukčne vám už na prvý pohľad dáva rotoped najavo, že je pripravený zvládnuť naozaj tvrdý výkonný tréning. Kompaktný tvar masívnej konštrukcie zabezpečuje maximálnu stabilitu.

 

Obchody, kde kúpite online:

Dizajn

Je moderný v peknom čierno bielom prevedení s ľahkými zelenými akcentmi. Inviduálne nastavenia prispôsobenia k postave užívateľa sú bohaté. Môžete si nastaviť výšku sedadla, ktorá je pripravená poskytnúť komfort aj vyšším užívateľom a to až do maximálnej výšky 200cm. Prispôsobiť sedadlo je možné aj posuvom dopredu alebo dozadu, za pomoci časti pod sedadlom. Tá nepôsobí pri tomto modeli rušivo a dizajn tým nijako neutrpel. Tento dizajn sa mi veľmi páči a patrí naozaj medzi tie lepšie.

Konštrukcia

Je pevná a stabilná. Spracovanie je veľmi kvalitné a stredová tyč mierne masívna, čo vzbudzuje pocit odolnosti pri vysokom zaťažení. Samotne gélové sedadlo je veľmi pohodlné a poskytuje pohodlie aj pri dlhých náročných tréningoch. Pozitívne hodnotím aj kvalitné plastové pedále s nastaviteľnými remienkami. Počas celého cvičenia som tak mala nohy pevne na pedáloch.

Parametre

Snímač tepovej frekvencie sa nachádza v riadidlách, ktoré sú nastaviteľné a ponúkajú tak naozaj komfortné cvičenie. So záťažovým kolesom 6kg máte k dispozícii 32 stupňov záťaže. Hmotnosť tohto rotopedu je 30kg, čo je stále akceptovateľná hmotnosť pri presúvaní. Ale ani toho sa nemusia dámy báť. Ja som si pri presune pomohla vstavanými kolieskami.

Funkcie

Rotoped inSPORTlineinCondi UB40i je vybavený veľkým prehľadným LCD displejom. Ten zobrazuje údaje o spotrebovanej energii, rýchlosti, čase, pulzu, vzdialenosti apočtu spálených kalórií. Funkcia programu Cardio na základe vašej aktuálnej tepovej frekvencie prispôsobí tréningovú záťaž a udrží tréning v optimálnej zóne. Konektivita pripojenia so zariadeniami Android a iOS je zabezpečená pomocou Bluetooth. Aplikácia iConsole+ je dostupná zadarmo.Stiahnuť si ju môžete v Google Play a App Store. Pomocou nej si dokážete nastaviť akúkoľvek trasu priamo v Google mapách. Čo sa týka funkcií, sú naozaj bohaté a tréning si môže užívateľ nastaviť inviduálne, ako aj za pomoci 12 prednastavených tréningov. Mne najviac vyhovovalo vytvorenie vlastného profilu.

 

Plusy

  • Dizajn
  • Maximálne stabilná konštrukcia
  • Kvalitné spracovanie
  • Bohaté nastavenia prispôsobiace sa postave užívateľa
  • Prehľadný veľký displej
  • Široká škála nastavenítréningu
  • Pripojenie Bluetooth

Mínusy

Manuál k rotopedu

 

 

Pohľad na záver

Tento rotoped si zaslúži pozornosť. Je vhodný ako pre začiatočníkov, ktorý to myslia so svojou kondíciou vážne, tak aj pre trénovaných užívateľov. Nesklame a splní očakávania aj náročných užívateľov. Dizajnom sa radí ku krajším kúskom na našom trhu. Tichým a bezproblémovým chodom prispieva k nerušenému tréningu. Konštrukčne vydrží vysokú záťaž a užívateľ sa nemusí báť mu dať poriadne zabrať, ako aj sebe.

Autor
Redakcia
Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Zoznam článkov

Ako vybrať rotoped

Ako vybrať rotoped

Na trhu je veľké množstvo rotopedov v rôznych cenových hladinách a s rôznymi parametrami. Možno si poviete, zájdem do športového obchodu a tam si nejaký vyberiem. V lepšom prípade natrafíte na odborného predajcu, ktorý vás oboznámi s parametrami a funkciami modelov. Chystáte sa kúpiť... Prečítať článok

Insportline rozdáva elektrobicykle a športtestery zadarmo

Insportline rozdáva elektrobicykle a športtestery zadarmo

Nákupu vianočných darčekov sa vyhneme v najbližších dňoch len veľmi ťažko. V súvislosti s tým sa nám do popredia dostávajú otázky čo kúpiť a kde to kúpiť. Možno vám poradíme. Internetový obchod insportline pripravil akciu, aká tu ešte asi nebola . Každému kto u neho nakúpi nad určitú sumu... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu inSPORTline inCondi UB40i

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Rotopedy

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu inSPORTline Rapid SE

Pridať komentár