Sencor SBS 6015 recenzia

Sencor SBS 6015 recenzia a skúsenosti

Osobná váha Sencor SVS 6015 sa stane nielen dizajnovým skvostom vašej kúpeľne, ale rovnako dobre sa postará o kompletnú diagnostiku vašej váhy. Okrem klasického váženia meria...

od 27.99 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Na odskúšanie tejto osobnej váhy som sa veľmi tešila. Je najpredávanejšou osobnou váhou a v predajnosti vedie vďaka výbornému pomeru kvality a priaznivej ceny. Ide o zaslúžené prvenstvo?

Dizajn a maximálna nosnosť

S váhami japonského výrobcu Sencor už mám skúsenosti a preto viem, že čo sa týka kvalitného spracovania a dizajnu nesklame. Ani pri tejto váhe tomu nie je inak. Moderný štýlový dizajn s nerezovým povrchom ma hneď po rozbalení zaujal a hodnotím ho veľmi pozitívne. Trošku som sa obávala chladivého efektu, ale ten nie je o nič iný, ako tomu je pri skle. Kvalitné spracovanie a veľký prehľadný displej s modrým podsvietením hodnotím kladne. Dotykové ovládanie je maximálne pohodlné. Tento model je na trhu v dvoch farebných variantoch a to nerez a biela a nerez a čierna. Ku mne sa dostala elegantná biela verzia, ktorá sa mi veľmi zapáčila. Maximálna nosnosť váhy je 180 kg a odchýlka uvádzaná výrobcom je 100 gramov, čo je taká priemerná hodnota.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na osobné váhy a redakčný výber najlepšie osobné váhy

Presnosť merania a funkcie

Znova som si overila presnosť merania váh s nízkym profilom a ani tento model nevybočuje z rady. Preto je pre presné merania potrebné dodržiavať pár vecí. Po prvé merať, ak je to možné vždy na rovnakom povrchu a po druhé merať na pevnom, rovnom povrchu. Určite sa vyhnite linoleu a kobercom. Dokonca aj mäkká drevená podlaha môže občas vykazovať mierne odchýlky v meraní. Ja som sa vážila na dlažbe v kúpeľni a tam boli merania veľmi presné aj s otestovaným závažím. Váha sa aktivuje našliapnutím na plochu takým tým klasickým 00 spôsobom a okrem hmotnosti po zadaní údajov váženej osoby vám vypočíta váš tuk v tele, množstvo vody, rozsah svalstva a kosti. Znova však ide o výpočet vzorcom na základe zadaných údajov. Kladne hodnotím pamäť pre 8 osôb a niekomu sa môže hodiť aj nastavenie inej jednotky hmotnosti ako kg, napríklad meraní v librách. Samozrejme že váha sa automaticky vypne približne po 8 sekundách nečinnosti.

Plusy a mínusy

thumb_up

Moderný štýlový dizajn
Kvalitné spracovanie
Prehľadný displej
Za dodržania určitých podmienok veľmi presné meranie
Automatická identifikácia užívateľa
Možnosť prepnúť na iné jednotky hmotnosti, ako je kg napríklad libry
Dlhá životnosť batérie
Výborný pomer kvalita a cena

thumb_down

Nízky profil nie je vhodný pre všetky typy podláh
Nerezový povrch je náchylný na otlačky hlavne pri vážení sa naboso

Pohľad na záver

Táto osobná váha ma určite nesklamala. Za priaznivú cenu získate veľmi peknú a kvalitnú váhu, ktorá pri dodržiavaní pár podmienok váži veľmi presne. Odporúčam ju každému, kto chce kvalitnú váhu pre viac členov svojej rodiny za veľmi priaznivú cenu s pár funkciami navyše. Táto váha každého člena vašej rodinu automaticky rozozná pomocou uložených údajov.

Vývoj ceny produktu Sencor SBS 6015

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Osobné váhy

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu AEG PW 5653BWH

Pridať komentár