Sencor SBS 111 recenzia

Sencor SBS 111 recenzia a skúsenosti

Atraktívne vyzerajúca váha Sencor SBS111 ponúka jednoduchý a tenký dizajn pre ľahkú údržbu a skladovanie. Po vážení sa automaticky vypne a môžete ju zasunúť pod pohovku alebo...

od 8.22 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Jedna z najlacnejších osobných váh na trhu pre jednoduché meranie telesnej hmotnosti, je model Sencor SBS 111. Oproti mierne drahšiemu modelu SBS 2507, je tento model celý riešený v priesvitom skle, čo sa niekomu môže páčiť, inému nie.

Sklenený dizajn a nosnosť

Po dizajnovej stránke nejde o nevkusný model, práve naopak. Priehľadné sklo s pekne upravenými prvkami, ktoré sú s z iného materiálu je vkusne riešené. Časti, ktoré sú viditeľné pod sklom sú kvalitné spracované a rozmiestnené tak, že celkový dizajn hodnotím kladne. Aj keď nie som práve fanúšikom čistého skla, plocha je z tvrdeného skla a vydrží rovnako, ako sklo pokryté farbou a motívom. Ide skôr o taký ten pocit z krehkosti číreho skla. Ale musím povedať, aj keď ide o najlacnejší model, dizajn je v konečnom dôsledku moderný a štýlový. Nosnosť je klasická do 150 kg s odchýlkou do 100gramov. Znova tu máme slim dizajn, čím sa v dnešnej dobe vyznačuje väčšina osobných váh.

favorite Pridali sme nové recenzie na osobné váhy a redakčný výber najlepšie osobné váhy

Presnosť merania

Na pevnej rovnej podlahe po viac opakujúcom meraní a porovavaní výsledkov s inými váhami musím uznať, že ani najlacnejší model neváži zle. Tu je však znova potrebné dodržiavať určité podmienky. Členovia mojej rodiny sa sťažovali na odlišné namerané hodnoty, ale najväčším problémom bolo práve to, že položili váhu kam im práve prišlo a vždy na iné miesto. Netvrdím, že táto váha je 100% ale pre dosiahnutie, čo najlepších výsledkov v meraní je treba naozaj trochu odsledovať rôzne povrchy. Váženie sa aktivuje už známym spôsobom našliapnutia na plochu a po zobrazení stavu 00 je váha pripravená k váženiu. Nechýba prepínanie na zadnej strane na iné jednotky, čo málo užívateľov vie a ten gombík je naozaj tak malý, že si ho ani nevšimnete. Váha sa automaticky vypne po niekoľkých sekundách nečinnosti, čo hodnotím kladne.

Plusy a mínusy

thumb_up

Moderný sklenený dizajn
Jednoduché ovládanie
Za určitých podmienok presné meranie
Nízka cena

thumb_down

Sklenený povrch je náchylný na viditeľnosť prachu
Nízky profil vyžaduje správne umiestnenie

Pohľad na záver

Tento model sa predáva za tak nízku cenu, že zameriavať sa na jeho nedostatky a hodnotiť podľa nejakých prísnych kritérií presnosť váženia je podľa mňa zbytočné. Ak nie ste veľmi náročný užívateľ, ktorý si potrpí na presné váženie v rámci nejakej diéty alebo osobného programu spojeného s tréningom a sledovaním presného stavu hmotnosti táto váha za veľmi priaznivú cenu svoj účel splní.

Vývoj ceny produktu Sencor SBS 111

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Osobné váhy

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Sencor SBS 111

Pridať komentár