Osobné váhy – recenzie,skúsenosti a diskusia

Pozrite si užívateľské, ale aj redakčné recenzie osobných váh. Pri hodnotení sme brali do úvahy viacero faktorov - pomer ceny a kvality, množstvo funkcií, presnosť merania. Vo všeobecnosti môžeme konštatovať, že takmer každá váha vám ponúkne dostatočne presné meranie. Vyberajte si teda podľa doplnkových funkcií, dizajnu a v neposlednom rade aj podľa ceny.

Pri váhach si overte maximálnu nosnosť váhy, maximálnu povolenú odchýlku (najnižšiu, pre čo najpresnejšie meranie), doplnkové merania, možnosť uloženia údajov pre jednu alebo viac osôb do pamäte, možnosť pripojenia cez Wi-Fi alebo Bluetooth k mobilnému zariadeniu. Samozrejmosťou by mali byt protišmykové nožičky. Keďže sú váhy napájané batériou, nie je na škodu ani automatické vypnutie v nečinnosti.


Najlepšie osobné váhy 2020 – recenzie, test, porovnanie

Najlepšie osobné váhy 2020 – recenzie, test, porovnanie

Náš porovnávací test osobných váh vám pomôže vybrať to najlepšie, čo je momentálne na trhu k dispozícii. Nechceme vás ale odradiť od kúpy iného výrobku, nakoľko vieme, že v kategórii osobných váh je viac ako 90 % produktov spoľahlivých a nie je veľká pravdepodobnosť, že kúpite nekvalitný výrobok. Aj tak vám však ponúkame rebríček najlepších osobných váh, ktorý sme zostavili... Prečítať článok