Sencor SBS 2507 BL recenzia

Sencor SBS 2507 BL recenzia a skúsenosti

Dizajnová ultra tenká osobná váha SBS 2507 BL s veľkým LCD displejom a iba 18 mm výšky. Veľkým kladom tejto váhy je sklenený povrch pre ľahkú a hygienickú údržbu. Pre bezpečné...

od 9.89 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Pre nákup novej osobnej váhy som sa rozhodla, pretože moja predošlá váha už doslúžila. Mali sme doma ešte klasickú mechanickú váhu a vymeniť ju za nový model sa priam žiadalo. Nepotrebujem váhu na nič iné, iba pre sledovanie hmotnosti. Preto som si vyberala osobnú váhu, ktorá je kvalitná a hlavne za dostupnú cenu. Model Sencor SBS 2507 mi odporučila známa, ktorá s ňou je veľmi spokojná.

Sklenený dizajn

Váha je z tvrdeného bezpečnostného skla, ktoré má na vrchnej strane pekný motív. Zo spodu má štyri plastové nožičky s gumovými príchytkami, aby pevne stála a nekĺzala sa napríklad po dlažbe. Celý mechanizmus je ukrytý v menšom plaste. Je tam uložený displej, batéria a mechanický prepínač jednotiek váhy. Váha je hrubá asi 5 - 6 mm plus výška nožičiek. V podstate len to sklo a plastové časti. Batéria typu CR2032 je vymeniteľná a vydrží dlho. Zatiaľ som svoju nemenila a váhu používam asi rok. Odvážiť sa na tejto váhe je úplne jednoduché.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na osobné váhy a redakčný výber najlepšie osobné váhy

Jednoduché váženie

Našľapnutím sa váha aktivuje. Na displeji sa zobrazí "00" čo znamená, že je pripravená na váženie. Po odvážení nič nevypínam, ale jednoducho z váhy zostúpim a tá sa behom pár sekúnd sama vypne.

Čo sa týka presnosti váženia, tam sú rozdiely, ak sa vážim na rôznom povrchu. Stalo sa mi, že v izbe mi váha ukázala menej a v kúpeľni na tvrdej dlažbe viac. Čo ma nepotešilo. Zvykla som sa vážiť vždy na jednom druhu podlahy. Váha ma nesklamala, ale ani neohúrila. Určite sú lepšie a presnejšie váhy. Toto je skôr taký nenáročný model pre bežné váženie so základným údajom o hmotnosti. Pre bežného spotrebiteľa, ako som ja, určite odporúčam. Cena je nízka a váha je dobrá. Ak chcete váhu, kvôli prísne sledovanej diéte, kde je každý gram dôležitý, tak si vyberte radšej nejakú váhu s viac funkciami a vhodnú pre detailné váženie. Táto je naozaj len pre nenáročného užívateľa.

 

Osobná váha Sencor SBS 2507

Osobná váha Sencor SBS 2507

 

Spracovanie na dobrej úrovni

Sklo je pevné a nemusíte sa báť, že praskne. Nosnosť je 150 kg. Na boso je povrch trochu chladivý, ale dá sa to vydržať. A aby som nezabudla zo spodnej strany je malý mechanizmus, také prepínatko ktorým sa dajú zmeniť kg na libry. Čo sa týka hygieny, ak sa vážite na boso alebo čistenie povrchu, to je úplne ľahké stačí vlhčený obrúsok.

 

Ak by som mala vyzdvihnúť plusy a mínusy, tak sú to tieto:

thumb_up

Jednoduché používanie
Dobré spracovanie
Veľmi priaznivá cena

thumb_down

Mierne odchýlky pri zmene povrchu na ktorý váhu postavíte

S osobnou váhou Sencor SBS 2507 som spokojná a odporúčam ju nenáročným užívateľom na bežné väzenie hmotnosti. Cena je viac než priaznivá a kvalita slušná.

Vývoj ceny produktu Sencor SBS 2507 BL

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Osobné váhy

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Beurer BF 800

Pridať komentár