Remington CI63E1

Remington CI63E1 kulma

Kulma Remington CI63E1 sa po pár použitiach stane nenahraditeľným pomocníkom každej ženy. S jej pomocou hravo vytvoríte vzdušné kučery, ktoré očaria vaše okolie. Unikátna...

od 22.7 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Kulma Remington CI63E1 sa po pár použitiach stane nenahraditeľným pomocníkom každej ženy. S jej pomocou hravo vytvoríte vzdušné kučery, ktoré očaria vaše okolie. Unikátna veľkosť barelu umožňuje nastavenie medzi 19 mm a 31 mm. Jednoduchým otočením chladného konca prepnete veľkosť špirálového vedenia. S  3 teplotnými stupňami si môžete vybrať teplotu, ktorá bude vyhovovať vášmu typu vlasov. Prístroj je po zapnutí

Vlny ako zo salónu

Remington Dual Curl sa pýši unikátnou vedúcou špirálou, ktorá šikovne vedie vlasy okolo zvolenej veľkosti barelu, ktorý umožňuje jednoduché vytvorenie štýlu. Dosiahnite dokonalé tvarovanie ako od skutočného profesionála (bez nutnej praxi).

Ochrana, štýl a lesk

Impozantná štvornásobná ochrana povrchu, antistatický účinok a ionizačný turmalín zabezpečujú, že vaše vlasy nebudú zbytočne namáhané. Vďaka tomu budú vaše vlny vyzerať vzdušne a elegantne. O perfektný sklz a ľahké tvarovanie sa stará keramický povlak.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na kulmy a kulmofény a redakčný výber najlepšie kulmy a kulmofény

Parametre

TECHNICKÉ DETAILY
Typ produktu Hot brush
Keramické kúrenie Áno
Počet teplotných nastavení 3
Typ zariadenia Teplé
Teplotný rozsah 160 - 200 °C
Automatické vypnutie Áno
Farba čierna, purpurová
Nastaviteľný termostat Áno
Dĺžka kábla 1,8 meter
Doba zahrievania 30 s
Príkon 40 W
Typ Kónické
Štylizácia pomocou iónov Áno

Vývoj ceny produktu Remington CI63E1

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Kulmy a Kulmofény

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Remington AS404

Pridať komentár