Remington CI53W

Remington CI53W kulma na vlasy

Túžite po krásnych kučerách ,ktorými ohromíte svoje okolie? S kulmou Remington Ci 5319 sa vám toto želanie splní. Povrch zahrievanej plochy je vyrobený zo zdokonalenej...

od 22.41 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Túžite po krásnych kučerách ,ktorými ohromíte svoje okolie? S kulmou Remington Ci 5319 sa vám toto želanie splní. Povrch zahrievanej plochy je vyrobený zo zdokonalenej keramiky, ktorá dodá vašim vlasom hebkosť a zaručí hebký sklz. Tiež je napustený marockým arganovým olejom pre jemné a lesklé vlasy.

Kónická kulma Remington Ci 5319 vám zaistí dokonalé vlny v pohodlí vášho domova. Tento model je prispôsobený pre použitie bez tradičného klipu, prameň vlasov stačí iba omotať a pridržať za chladný koniec alebo môžete použiť žiaruvzdornú rukavicu, ktorá je súčasťou balenia.

 

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na kulmy a kulmofény a redakčný výber najlepšie kulmy a kulmofény

Funkcia nastavenia teploty vám umožňuje nastavenie teploty, ktorá bude čo najlepšie vyhovovať typu vašich vlasov. Voliť môžete medzi 8 teplotnými stupňami do 210 ° C. Napríklad farbené, odfarbené alebo jemné vlasy vyžadujú nižšiu teplotu, stredný stupeň teploty je vhodný pre normálne vlasy a na ťažko tvarovateľné, pre veľmi kučeravé alebo husté vlasy sa hodí maximálny stupeň. Samozrejmosťou je pre tento model rýchle zahriatie do 30 sekúnd a automatické vypnutie do 60 minút.

Parametre

TECHNICKÉ DETAILY
Keramické kúrenie Áno
Počet teplotných nastavení 8
Typ zariadenia Teplé
Nastaviteľná teplota Áno
Automatické vypnutie Áno
Doba zahrievania 30 s
Teplota (max) 210 °C
Automatické vypnutie po 60 min
Typ Kónické
Štylizácia pomocou iónov Nie
Príkon 42 W
FARBA
Farba tyrkysová, biela
INDIKÁTOR
Indikátor pripravenosti Áno
MOŽNOSTI PRIPOJENIA
Dĺžka šnúry 1,8 meter
ÚDAJE O BALENÍ
Prídavné tepluvzdorné cestovné puzdro Áno

Vývoj ceny produktu Remington CI53W

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Kulmy a Kulmofény

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Philips HP 8664

Pridať komentár