Rowenta CF 4132 recenzia

Rowenta CF 4132 recenzia a skúsenosti

Kulma na vlasy - 14 dielna sada, High Heat technológie, keramický povrch, guľatá kulma 16 mm, veľká kulma 32 mm, odnímateľný špirálovitý nadstavec, plochá kulma, 2 žehliace...

od 34.12 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Klasická keramická kulma s kliešťami na prichytenie vlasov Rowenta CF 4132 Multi Styler mi sadla hneď do ruky. Používam kliešťové kulmy dlho a som zvyknutá práve na takýto spôsob natáčania s prichytením vlasov kliešťami. Zamerala som sa preto pri tejto kulme na kvalitu tvarovania účesu, rýchlosť nahrievania a balenie.

Jednoduchý dizajn

Táto kulma má jednouchý dizajn a výborné sa drží v ruke. Pri manipulácií je veľkou výhodou aj otočná šnúra. Kým sa vám kulma nahreje môžete ju postaviť na jednoduchý výklopný stojan, ktorým disponujú skoro všetky kulmy. Zapnutie indikuje svetelná dióda. Kulma má klasický guľatý tvar a nechýba ani ukončenie chladnou špičkou.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na kulmy a kulmofény a redakčný výber najlepšie kulmy a kulmofény

Kvalita materiálu a úroveň úpravy vlasov

Táto kulma má keramický povrch a nahriatie je rovnomerné. Teplota sa nedá nastaviť a nie je ani možnosť sledovania teploty na displeji. Je to klasická kulma, ktorá sa nahreje na pevnú teplotu. Spracovanie kulmy je však veľmi kvalitné. Natáčanie účesu je jednoduché a po natočení účes drží, ale určite je dobré ho upevniť ešte lakom na vlasy.

Výbava na jedničku

V balení toho nájdete naozaj veľa a práve vďaka bohatej výbave nadstavcov je táto kulma dobrou voľbou. Výmena je ľahká a okrem klasického guľatého nadstavca sú vbalení krepovacie dosky, špirálový nadstavec, žehliace dosky, plochý nadstavec, tvarovacia kefa a sada štipcov na prichytenie vlasov.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ Kvalitné spracovanie
+Jednoduché ovládanie
+Otočný kábel
+Bohatá výbava nadstavcov s keramickým povrchom
+Puzdro na uloženie

thumb_down

- Bez možnosti regulácie teploty
- Nedisponuje bezpečným automatickým vypnutím

Pohľad na záver

Táto kulma ma nesklamala. Ide o klasickú kulmu s kliešťami pre rýchlu úpravu vlasov a účel spĺňa. Ovládanie je jednoduché a bohatá výbava je veľkým plusom. Určite by som ocenila reguláciu teploty a automatické vypnutie je funkcia, ktorá by nemala pri takýchto produktoch chýbať. Zabudnutá zapnutá kulma v kúpeľni je najčastejší problém, ktorý máme po odchode z bytu . Vypla som ju alebo nevypla? Veľa nadstavcov, veľa možností pre kreatívne účesy a ľahké ovládanie za dobrú cenu získate v tejto kulme. S niektorými nadstavcami to ide ľahko s niektorými bohužiaľ trochu horšie, ale je to o získaní zručností, ktoré sa dlhodobým používaním zaručene dostaví.

Vývoj ceny produktu Rowenta CF 4132

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Kulmy a Kulmofény

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Rowenta CF9320 Brusch Activ

Pridať komentár