Hecht 1434 recenzia

Hecht 1434 recenzia a skúsenosti

Elektrická kosačka Hecht 1434  bez pojazdu s motorom s príkonom 1400 W a funkciou vysokého krútiaceho momentu „Turbo motor“. Vhodná pre kosenie menších plôch s veľkosťou do...

od 79.99 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Stručný popis

Elektrická záhradná kosačka HECHT 1434 s motorom s príkonom 1400 W a funkciou vysokého krútiaceho momentu motora "Turbo motor".

Parametre

Pohon elektrický
Typ kosenia rotačné
Výkon motora 1,4 kW
Šírka záberu 34,0 cm
Objem koša 35 l
Pojazd nie
Mulčovanie nie
Skelet plastový
Odporúčaná pre plochy do 600 m2
Priemer kolies v mm (predné/zadné)  
Výška strihu 25-65 mm
Hmotnosť 10,5 kg
Uvedenie na trh 2014

Vlastnosti

Kosačka má šírku záberu 34 cm a objem koša 35 litrov. Je určená do stredne veľkých záhrad do 600 m2. Má plastový skelet a nízku hmotnosť len 10,5 kg. Výšku strihu si môžete nastaviť v rozmedzí 25 až 65 mm.

Nižšie si prečítajte, aké boli naše skúsenosti s použitím tejto kosačky.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na kosačky a redakčný výber najlepšie kosačky

Naše hodnotenie

Manipulácia a ovládanie kosačky sú jednoduché. Problémy sme mali len s držiakom prívodného kábla, ktorý napriek svojmu názvu akosi nechcel ten kábel držať.

Zberný kôš by vzhľadom na odporúčanú veľkosť kosenej plochy mohol byť väčší, v takejto záhrade ho budete musieť častejšie vyprázdňovať.

Výkon motora je dostatočný aj na vyšší porast, trávnik nám kosačka pokosila v súlade s očakávaním. Zber pokosenej trávy do koša však nie je celkom ideálny, väčšie kusy sa zachytávajú na jeho vstupe.

Pri väčšej záťaži sme tiež už začínali mať obavy o výdrž plastovej konštrukcie kosačky, v ktorej sú uložené ložiská motora. Výrobcom odporúčaných 600 m2 sa nám z tohto pohľadu javí ako trochu prehnaný optimizmus.

Výkon: 4,5/5
Hlučnosť: 4,5/5
Ovládanie: 4,0/5
Materiály a spracovanie: 3,5/5
Cena/výkon: 4,0/5
Celkové hodnotenie: 4,0/5

Záver

Ak hľadáte lacnú kosačku, ale váš dvor alebo záhrada nepatrí práve k tým najmenším, toto by mohlo byť riešenie pre vás. V porovnaní s najlacnejšími kosačkami si čosi priplatíte, ale s výkonným motorom zvládne HECHT 1434 viac ako len malú predzáhradku. Kombinácia výkonnejšieho motora s plastovou konštrukciou však prináša riziko v podobe obmedzenej životnosti, preto by sme HECHT 1434 predsa len odporúčali skôr na menšie plochy a do väčšej záhrady uprednostnili niečo robustnejšie.

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Zoznam článkov

Elektrické a benzínové záhradné kosačky - Ako vybrať kosačku

Elektrické a benzínové záhradné kosačky - Ako vybrať kosačku

Naši predkovia to mali jednoduché. Ráno, ešte za rosy, sa vzala kosa na plece a išlo sa kosiť. Áno, musela byť nabrúsená, naklepaná. Kosisko dobre sedieť v rukách. A počas kosenia ešte čepeľ občas prebrúsiť oslou. Ale tým sa starosti končili. Dnes však žijeme v 21. storočí a mnohí z nás už takú... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Hecht 1434

Recenzie

AL-KO Classic 4.66 SP-A

AL-KO Classic 4.66 SP-A

Značková benzínová kosačka od rakúskeho výrobcu za rozumnú cenu. Motor má výkon  2 kW a je dostatočne silný  – poradí si aj s  vyššou trávou  pri... Prečítať recenziu

VeGA 46HWXV

VeGA 46HWXV

Kosačka menej známej značky, avšak s vynikajúcou cenou. Tá je však zodpovedná za  viacero konštrukčných nedostatkov  (podvozok, zle spasované... Prečítať recenziu

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Kosačky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Hecht 1434

Pridať komentár