Electrolux EKF 7900

Kávovar Electrolux EKF7900

Prekvapkávací kávovar Electrolux EKF7900. K tomu nerezová termokanvica na 10 šálok. Veľmi elegantný celonerezový dizajn, ktorý zapadne do každej kuchyne. Na kávovaru nájdete aj...

od 95.3 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Prekvapkávací kávovar Electrolux EKF7900. K tomu nerezová termokanvica na 10 šálok. Veľmi elegantný celonerezový dizajn, ktorý zapadne do každej kuchyne. Na kávovaru nájdete aj displej s hodinami a časovačom a možnosť nastavenia arómu.

Automatické spustenie 24 hodín
Každé ráno sa môžete nechať budiť vôňou čerstvo pripravenej kávy. Funkcia automatického spustenia 24 hodín to umožňuje. Na LCD displeji HighContrast ™ možno jednoducho naprogramovať čas, kedy má váš kávovar začať pripravovať kávu, a voliť arómu pomocou voliča AromaStrength ™ (pre nastavenie sily kávy). Môžete sa nechať prebúdzať krásnou arómu vašich obľúbených kávových zŕn.

 

favorite Pridali sme nové recenzie na kávovary a redakčný výber najlepšie kávovary

Vodný filter PUreadvaNTage ™
Kávovar Electrolux je vybavený vstavaným filtračným systémom vody, ktorý pomáha vytvárať lepšie arómu a chuť. Vďaka vymeniteľnému vodnému filtru máte záruku čerstvo chutnajúce kávy na roky dopredu.

Termofľaša
Termokanvice uchová vašu kávu teplú po dlhšiu dobu, bez toho, aby to malo nepriaznivý vplyv na jej chuť. A vzhľadom k tomu, že je vstavaná, kávu do nej môžete pripraviť priamo v kávovare.

Odnímateľný zásobník na vodu
Je to tak jednoduché ako napočítať do dvanástich. Objemný odnímateľný zásobník na vodu v tomto kávovaru je priehľadný a možno ním naplniť až dvanásť šálok kávy. Ľahké vybratie a ľahké plnenie, vďaka čomu bude obsluha vášho kávovaru ešte príjemnejšie.

Parametre

Ďalšie parametre
Časovač/minútka áno
Displej
 
áno
Kanvica nerezová termokanvica
Nahrievacia platnička
 
Áno
Objem kanvice kávovaru 1.4 l
Príkon kávovaru 1100 W
Filter/1 trvalý filter
 
Rozmery
Šírka výrobku 19.2 cm
Výška výrobku 36.1 cm
Hĺbka výrobku 32.0 cm
Hmotnosť výrobku 2.3 kg
Šírka balenia 23.0 cm
Výška balenia 40.2 cm
Hĺbka balenia 35.0 cm
Váha Balenia 3.7 kg

Vývoj ceny produktu Electrolux EKF 7900

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Kávovary

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu DeLonghi Magnifica ESAM3000

Pridať komentár