Concept CK9090 recenzia

Concept CK9090 recenzia a skúsenosti

Multifunkčný hrniec Concept CK9090 dokáže vyprážať, variť, grilovať, dusiť, variť v pare, opekať, pripravovať fondue, fritovať, funguje ako pomalý hrniec a dokonca zvládne...

od 75.3 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Hrniec Concept CK9090 mám len pár dní a stále sa na ňom učím, ako čo najlepšie pripravovať jedlo. Zatiaľ som skúšala mäso, prílohy a jednoduchý koláč. Za najväčšiu výhodu považujem univerzálnosť. Vďaka funkciám sa dá v tomto multifunkčnom hrnci jedlo pripraviť na akýkoľvek spôsob.

Tento hrniec má veľmi pekný dizajn a hlavne, čo hodnotím kladne je priestorovo úsporný. Na linke alebo na pracovnom stole nezaberá veľa miesta. Po bokoch má úchyty na prenášanie, ale nedrží sa to veľmi pohodlne. Možno keby boli hlbšie, aby tam vošli prsty trochu viac. Kladne hodnotím vrchnú pokrievku, tá je sklenená a počas prípravy si viem skontrolovať stav jedla bez toho, aby som musela otvárať hrniec. Plusom sú protišmykové nožičky.

Obchody, kde kúpite online:

Zistiť cenu v porovnávači heuréka Porovnať ceny heureka.sk
AndreaShop.sk 75.3 € Do obchodu AndreaShop.sk
Hej.sk 75.9 €
99 €
Do obchodu Hej.sk
Tpd.sk 75.3 € Do obchodu Tpd.sk
Okay.sk 75.3 €
109 €
Do obchodu Okay.sk
4home.sk 93.99 €
150.99 €
Do obchodu 4home.sk
Alza.sk 75.77 €
82.9 €
Do obchodu Alza.sk
favorite Pridali sme nové recenzie na elektrické hrnce a redakčný výber najlepšie elektrické hrnce

Čo sa týka funkcií, tak tie musím pochváliť. Dá sa v ňom variť, dusiť, piecť a dokonca aj vysmážať. V balení nájdete kôš na fritovanie. Veľmi rýchlo sa dajú urobiť hranolky alebo vysmažiť rezne. Čo sa týka pečenie odskúšaný mám len jednoduchý hrnčekový koláč a ten sa vydaril. Vďaka nepriľnavému povrchu nádoby sa dobre vyberal. Dá sa však upiecť aj bábovka. Forma je v balení a je presne pre rozmer do hrnca. Výborne sa na tom robí aj zelenina na mriežke bez oleja. Stačí naliať vodu a na mriežku uložiť zeleninu. Za krátky čas sa urobí v pare. Hrniec má aj funkciu udržania teploty, čo je plusom. Ovládanie je úplné jednoduché a teplota sa dá nastaviť až do 240° (max). Jediné, čo mi chýba je funkcia odložený štart.

Plusy a mínusy elektrického multifunkčného hrnca Concept CK9090

thumb_up

+ Kompaktné rozmery (vhodný aj na prenášanie)
+ Protišmykové nožičky (bezpečne držia na každom povrchu)
+ Multifunkčnosť (9 + 1 s funkciou pečenia bábovky)
+ Možnosť sledovať stav jedla počas prípravy (sklenená pokrievka)
+ Funkcia udržanie teploty
+ Dobrý pomer funkcie a cena

thumb_down

- Nie veľmi pohodlné úchyty
- Chýba funkcia odložený štart

Záverečné zhodnotenie

S týmto elektrickým multifunkčným hrncom som spokojná. Má dokonca aj súpravu na fondue. Tú som zatiaľ nevyskúšala. Nevidím žiadne závažné nedostatky, ktoré by tento hrniec mal. Možno pri fritovaní, čo som skúšala iba raz, to uchytenie rukoväte ku košu nie je najpohodlnejšie. Ako univerzálny pomocník do domácnosti sa mi tento hrniec osvedčil.

Zoznam článkov

Najlepšie pomalé hrnce – slow cooker. Recenzie, testy, skúsenosti

Najlepšie pomalé hrnce – slow cooker. Recenzie, testy, skúsenosti

Tzv. slow cooker hrnce, resp. po slovensky pomalé hrnce sú najnovším trendom v oblasti zdravého varenia. Pomôžu vám pripraviť jedlo jednoduchšie, zdravšie a dokonca lacnejšie než klasický sporák či rúra. Pozreli sme sa na to, čo tieto hrnce dokážu a pomôžeme vám vybrať si ten správny... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Concept CK9090

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Elektrické hrnce

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Steba SV 2

Pridať komentár