Sencor SMH 330 recenzia

Sencor SMH 330 recenzia a skúsenosti

Multifunkčná halogénová rúra SENCOR SHM 330. Príprava pokrmov je až  3× rýchlejšia  ako v bežnej rúre a spotreba energie až o 60% menšia. Umožňuje pripravovať pokrmy zdravo...

od 32.1 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Užívateľská recenzia: S týmto elektrickým hrncom nie som vôbec spokojná. Dostala som ho od svojho muža, ale vyberala som si ho sama. Myslela som si, že budem variť zdravšie, lacnejšie a rýchlejšie ale moc sa mi nedarí. Spotrebu elektrickej energie neviem posúdiť, takže k tomu sa nebudem vyjadrovať. Čo sa ale týka prípravy pokrmov, je tento elektrický hrniec dosť nekvalitný. Na jednej strane sú niektoré potraviny surové zakiaľ čo na opačnej sú rozvarené.

Najväčšou nevýhodou je asi to, že nepečie zospodu. Niektoré druhy potravín nedokážete pripraviť. Ak by som kupovala znovu, určite by som vybrala iný typ elektrického hrnca. Napríklad produkt Concept CK9090 vyzerá veľmi zaujímavo.

Aby som ale len nekritizovala, musím pochváliť jednoduché čistenie, kvalitné materiály a celkové spracovanie. Pre niekoho bude možno tento produkt vhodný, pre moje potreby je nevyhovujúci.

Obchody, kde kúpite online:

Zoznam článkov

Najlepšie pomalé hrnce – slow cooker. Recenzie, testy, skúsenosti

Najlepšie pomalé hrnce – slow cooker. Recenzie, testy, skúsenosti

Tzv. slow cooker hrnce, resp. po slovensky pomalé hrnce sú najnovším trendom v oblasti zdravého varenia. Pomôžu vám pripraviť jedlo jednoduchšie, zdravšie a dokonca lacnejšie než klasický sporák či rúra. Pozreli sme sa na to, čo tieto hrnce dokážu a pomôžeme vám vybrať si ten správny... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Sencor SMH 330

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Elektrické hrnce

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Steba SV 1 PRECISE

Pridať komentár