Philips HD303770

Elektrický hrniec Philips HD303770

Inteligent, ktorého si zamilujete. Dokázal by vás hrniec upiecť koláč? Pokiaľ si ťukáte na čelo, budete sa musieť zmieriť s tým, že v dnešnej dobe nenarazíte iba na smart...

od 81.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Inteligent, ktorého si zamilujete. Dokázal by vás hrniec upiecť koláč? Pokiaľ si ťukáte na čelo, budete sa musieť zmieriť s tým, že v dnešnej dobe nenarazíte iba na smart mobil alebo televíziiu, ale inteligencia prenikla už aj do varenia. Šikovný môže byť totiž aj hrniec, obzvlášť keď je od Philips. Síce s ním asi nepodiskutujete nad horúcimi záležitosťami a společenskými problémami, ale zato vás uspokojivo zasýti.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na elektrické hrnce a redakčný výber najlepšie elektrické hrnce

Eintopf

Ak radi varíte a ochutnávate, ale zároveň nie ste milovníkmi hromady špinavého riadu, ktoré po kuchárskej etude vznikáju, bude vám hrniec Philips sympatický na prvý pohľad a čoskoro v ňom nájdete verného parťáka. Potom, čo pre vás pripraví chutný pokrm, zostane po ňom iba vnútorné hrniec, ktorý možno veľmi jednoducho umyť, prípadne vložiť do umývačky. No dobre, možno budete mať čo dočinenia s ušpinenou doskou a nožom, ale v porovnaním s bežným varením na sporáku je to príjemný rozdiel.

Čo multifunkcia vie

Multifunkčný hrniec môže variť aj pomaly, takže napríklad vývar môžete nechať variť cez noc, bez toho aby ste sa museli obávať, že vám utečie z hrnca. Dusenie je ďalšou funkciou, ktorej výsledkom môže byť krásne mäkké hovädzie mäso. Usmaží vám zeleninový základ pod mäso, rovnako ako rezne, ktoré už vám z obyčajnej panvice chutiť nebudú. Okrem týchto základných kuchárskych postupov zvládne ďalšie špecialitky ako výborné rizoto, domáci jogurt alebo bezchybne pripraví ryžu a dokonca upečie krásne vláčny koláč či premení ovocie v džem.

Čas už nebude váš nepriateľ

Multifunkčný hrniec Philips disponuje schopnosťou udržiavať jedlo teplé až 24 hodín. Už sa nebudete môcť vyhrážať svojim ratolestiam tým, že ak dorazia neskoro na obed, budú musieť jesť guláš studený. Občas sa vám stane, že celý deň nič poriadneho nezjete, potom dorazíte večer s vlčím hladom a nejaké teplé jedlo by sa vám práve hodilo. Stačí vopred pripraviť do hrnca suroviny, nastaviť čas, kedy sa bude jedlo podávať, a máte po probléme. Jesť môžete po príchode ihneď, ako zo seba zhodíte kabát, hrniec má navarené. Ak sa oneskoríte, od hladu ísť spať nemusíte, pretože pokrm bude stále udržiavaný v teple.

Parametre

Ďalšie parametre
Objem hrnca/panvice 5 l
Príkon hrnca/panvice 980 W
Displej áno
Nastaviteľná teplota áno
Funkcia držanie teploty Áno
Funkcia hrnce ohrieva, pečie, ryžovar, varí, varí v pare, zapeká, jogurt
Časovač/minútka áno
 
Rozmery
Šírka výrobku 35.4 cm
Výška výrobku 25.8 cm
Hĺbka výrobku 28.0 cm
Hmotnosť výrobku 4.6 kg
Šírka balenia 44.2 cm
Výška balenia 32.2 cm
Hĺbka balenia 35.0 cm
Váha Balenia 5.7 kg

Vývoj ceny produktu Philips HD303770

Recenzie

Klarstein Bristol 35

Klarstein Bristol 35

Pomalý hrniec Klarstein Bristol 35 sa skladá z dvoch častí : ťažkého vnútorného hrnca z keramiky s vekom , ktorý ponúka priestor pre želané... Prečítať recenziu

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Elektrické hrnce

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Concept CK5000

Pridať komentár