Steba DD 1 ECO

Elektrický hrniec Steba DD 1 ECO

Varte moderne, úsporne, rýchlo a zdravo ! Máte radi zdravé stravovanie, ale na varenie vám zaberá veľa času? Elektronický parný tlakový hrniec Steba DD 1 ECO vás prekvapí...

od 111.89 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Varte moderne, úsporne, rýchlo a zdravo! Máte radi zdravé stravovanie, ale na varenie vám zaberá veľa času? Elektronický parný tlakový hrniec Steba DD 1 ECO vás prekvapí svojou rýchlosťou, účinnosřou a pritom zdravou formou prípravy pokrmov. Ponúka až o 70% rýchlejšie varenie, čo výrazne usporí energiu a súčasne ušetrí vaše peniaze. Stane sa vašim univerzálnym pomocníkom pre varenie, grilovanie a ohrev obľúbených špecialít.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na elektrické hrnce a redakčný výber najlepšie elektrické hrnce

Praktický a bezpečný

Pokrmy sa dusí v pare s pretlakom pri max. 900 Wattoch za zlomok bežnej doby varenia. Tento spôsob prípravy zachová vašim pokrmom chuť, prírodnú arómu, vitamíny, minerálne soli a stopové prvky. Vzduchotesné uzavretý parný tlakový hrniec redukuje výpary z varenia. Varenie ešte nikdy nebolo tak ľahké, zdravé a energeticky úsporné!

Parný hrniec Steba DD 1 ECO je vybavený časovačom a má 9 pevne nastavených automatických programov - Polievka / Opekanie do hneda / Mäso / Ryba / Varenie v pare / Ohrievanie / Slow cook / Zelenina / Ryža. Ak budete potrebovať v závislosti na druhu potravín zmeny tlaku pary alebo doby tlakového varenia, môžete pevne nastavený program upraviť podľa vášho želania.

Jednoduchá údržba

Parný hrniec Steba DD 1 ECO obsahuje vyberateľná vnútornú nádobu s objemom 5 l a vložku pre varenie v pare, ktorú oceníte najmä pri príprave zeleniny alebo rýb. Tepelne izolovaný povrch prístroja a 5-stupňový bezpečnostný systém vám zabezpečí bezproblémové a maximálne bezpečné používanie prístroja. Potešenie budete také možnosťou jednoduchého čistenia - vnútornú časť je možné umývať v umývačke.

Parametre

Ďalšie parametre
Časovač/minútka elektronický časový spínač
Displej áno
Objem parného hrnca 5 l
Počet varných nádob 1
Príkon 900 W
Varenie ryže Áno
Držiak na varenie vajec Nie
 
Rozmery
Šírka výrobku 28.0 cm
Výška výrobku 31.0 cm
Hĺbka výrobku 30.0 cm
Hmotnosť výrobku 5.9 kg
Šírka balenia 35.0 cm
Výška balenia 35.0 cm
Hĺbka balenia 35.0 cm
Váha Balenia 6.5 kg

Vývoj ceny produktu Steba DD 1 ECO

Recenzie

Klarstein Bristol 35

Klarstein Bristol 35

Pomalý hrniec Klarstein Bristol 35 sa skladá z dvoch častí : ťažkého vnútorného hrnca z keramiky s vekom , ktorý ponúka priestor pre želané... Prečítať recenziu

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Elektrické hrnce

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Steba SV 2

Pridať komentár