ETA Crustum 3150 90000 recenzia

ETA Crustum 3150 90000 recenzia a skúsenosti

ETA Crustum 3150 90000 - Prebuďte sa vôňou domáceho chleba Elegantná domáca pekáreň ETA Crustum je nielen chytrá, ale nechá vás nahliadnuť na prípravu cesta, aj pre váš...

od 73.89 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

S pomocou domácej pekárne vám odpadne hneď niekoľko bežných domácich prác. Je to prístroj, ktorý dokáže ušetriť množstvo času a mravčej práce. Je ideálnym spoločníkom kuchárov, ktorí nemajú radi prácu s cestom, hodí sa však aj takým, ktorí radi experimentujú s novými chuťami. A vôňu domáceho chrumkavého chlebíka milujeme všetci. Domáca pekáreň ETA Crustum 3150 90000 však toho dokáže oveľa viac.

favorite Pridali sme nové recenzie na domáce pekárne a redakčný výber najlepšie domáce pekárne

Viacúčelové využitie pre každú rodinu

V dnešnej dobe sme zvyknutí vyžadovať maximum od každého spotrebiču. Neuspokojíme sa preto so základnými funkciami, vyhľadávame vždy niečo extra. Pekáreň ETA spĺňa náročné požiadavky moderného človeka na jednotku.

Je totiž multifunkčným prístrojom, ktorý v sebe spája až 12 rôznych využití. Napriek tomu, že si ju pravdepodobne zakúpite vďaka prvotnej myšlienke pečenia domáceho pečiva (slaný, sladký, celozrnný či bezlepkový chlebík), tak už čoskoro zistíte, že ju začnete používať aj na také úlohy, aké by vám teraz ani nenapadli.

V domácej pekárni ETA Crustum 3150 90000 totiž môžete pripravovať cesto na pizzu, rôzne koláče, korpusy na tortu, domáce džemy a marmelády, sekanú a pod. Dizajnový model vyniká jednoduchosťou ovládania a prekvapí vás mimoriadne kvalitnými výsledkami. Cesto hnetie výborne, nebudete ho musieť nikdy ručne dorábať. Svoju novú pekáreň po prvých použitiach nevymeníte za nič.

Vyššiu hmotnosť prístroja vyvažuje úplne tichý chod

Tento druh spotrebiču je mimoriadne vhodný pre ľudí, ktorí musia dodržiavať bezlepkovú diétu. Problémom menších miest alebo dedín je totiž aj to, že v nich takéto pečivo kúpite skôr výnimočne. Domáca pekáreň vám tento problém vyrieši, svoj chlebík budete mať k dispozícií kedykoľvek (upiecť si ho môžete v 2 veľkostiach) a zároveň vďaka nej zaručene ušetríte.  

Počas testovania tohto modelu nás prekvapila hmotnosť prístroja, ktorá je trochu vyššia. Spotrebič je ale aj vďaka tomuto parametru veľmi stabilný. Medzi veľké pozitíva patrí výnimočne tichá prevádzka, ktorú oceníte najmä v prípade, ak ste už doma mali starší model pekárne. Nevtieravá zvuková signalizácia vás vždy upozorní na ukončenie programu, príp. na to, že je nutné pridať ďalšiu ingredienciu.

Z funkcií by sme radi vyzdvihli tzv. Memory, ktorá v prípade výpadku prúdu zaručí následné fungovanie pekárne podľa vašich nastavení a Keep warm, vďaka ktorej spotrebič udrží optimálnu teplotu hotového chlebíku ďalších 60 min. po jeho upečení.

Zhrnutie na koniec

ETA Crustum 3150 90000 je dizajnovo skvele zvládnutá, to však nie je jej najväčším pozitívom. Tým je totiž využiteľnosť a najmä uľahčenie vášho kuchárskeho života. Môžete na ňu delegovať desiatky úloh a ona ich splní na 100%. Bonusom pre vás je aj predĺžená 5 ročná záruka na motor. Ak hľadáte kvalitný spotrebič s množstvom funkcií za nie príliš vysokú cenu, tak ste ho práve našli.

Plusy a mínusy

+ domáci chlieb si upečiete kedykoľvek (aj bezlepkový)

+ 12 prednastavených programov

+ výborný využiteľnosť (hnetenie, pečenie, varenie džemov, príprava korpusov, ...)

+ mimoriadne tichý chod

+ jednoduchá obslucha

+ príjemný dizajn

+ prijateľná cena

+ 5 ročná záruka na motor

 

- trochu vyššia hmotnosť (zároveň ale aj vyššia stabilita)

- chýba podsvietenie displeja

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Zoznam článkov

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Aj na ✅ Slovensko sa dostali fenomény ⭐ Black Friday či Cyber Monday. Čo sa ukrýva za týmito lákadlami? Ako môže spotrebiteľ ušetriť nákupom práve v takýto deň? Sú tieto ponuky bez rizík alebo sa aj za nimi skrývajú menšie alebo väčšie pasce šikovných obchodníkov? V článku sa dozviete,... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu ETA Crustum 3150 90000

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Domáce pekárne

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

30/07/2017 16:05
m.p.
Hodnotenie

Dodatok k recenzii ... 12 . Program pečenie sa dá využiť aj na dopečenie, ak zvolíte stredne svetlú kôrku a zdá sa vám to po upečení málo, môžete pokojne nastaviť ešte niekoľko minút na dopečenie.

30/07/2017 15:59
m.p.
Hodnotenie

Rozhodovali sme sa medzi týmto modelom a modelom ETA Delicca. Nakoniec sme sa rozhodli pre ETA Crustum a neľutujeme doma. Pri Delicce mna osobne odradil nerez a dizajn. Kedže Crustum ponúka skoro to isté zvolili sme bielu verziu Crustum. Prvé prekvapko bola veľkosť, na linku sa nám v žiadnom prípade nezmestí, aby tám stála vždy :) Dizajn je však pekný, moderný a spracovanie dobré. Pri prvom vypálení to trochu cítiť, ale to je jednorázová záležitosť. Chlieb je dobrý aj keď sme ešte nevyskúšali všetky možnosti. Miesenie je trošku hlučnejšie, ale nie je to zase nič hrozné. Priehľad sklo sa počas pracovania zarosí, ale aj tak je vidieť čo asi robí práve pekárnička. Ovládanie je jednoduché a popisky na ovládacom paneli sú české, žiaden problém. Pekárnička má dostatočný počet programov a nechýba ani program na bezlepkový chlieb, ktorý nemajú všetky pekárne. Za mňa dobrý výkon za slušnú cenu. Odporúčam v cenovej hladine do 100 € patrí k tým lepším.

thumb_up

+ dizajn, cena, 12 programov, program bezlepkový chlieb, jednoduchá obsluha, české popisky ovládacích tlačidiel, zrozumiteľný návod + recepty najbežnejších chlebov

thumb_down

- asi tá hlučnosť pri miesení cesta (nič hrozné : ) , veľkosť

Pridať komentár