Samsung HT-J4200

Samsung HT-J4200

Filmový zvuk a kvalitný obraz vám pripravia nové zážitky priamo v obývačke. S kompatibilným systémom domáceho kina Samsung HT-J4200 sa stanete súčasťou akcie pomocou 3D...

od 205.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Filmový zvuk a kvalitný obraz vám pripravia nové zážitky priamo v obývačke. S kompatibilným systémom domáceho kina Samsung HT-J4200 sa stanete súčasťou akcie pomocou 3D Blue-ray realistického zobrazenia.

Nielen priestorový obraz ale i intenzívny zvuk a výrazné zvukové efekty dotvoria celkový zážitok z filmov, relácií, alebo seriálov. Výhodou je, že toto zariadenie je ľahko prepojiteľné s inými zariadeniami, počnúc od televízie až po váš mobilný telefón, alebo tablet. Zdieľajte hudbu z vášho prehrávača, alebo telefónu pomocou pohodlného a rýchleho Bluetooth spojenia. To však nie je všetko.

K dispozícii máte aj iné možnosti pripojení ako napríklad DLNA alebo Ethernet. Tých náročnejších potešia aktuálne a praktické aplikácie ako napríklad Youtube, Amazon apps, alebo Netfix.

Strhujúci zážitok z domáceho kina

Oživte vašu domácnosť sústavou dvoch reproduktorov, ktoré vám prinesú priamo do vašej obývačky zvuk v neobyčajnej kvalitne. Filmový zvuk ako v kine vás vtiahne do deja a to v diskrétnom prostredí vášho domova. S ôsmimi režimami zvuku sa dokonale prispôsobíte každému typu filmu alebo relácie. Pri počúvaní hudby zasa určite oceníte možnosť zvýraznenia basov vďaka silnému subwooferu.

Využitie rôzne pripojenia

Teraz už nepremeškáte žiaden dôležitý okamih. HT-J4200 3D 2 Speaker Blu-ray a DVD systém domáceho kina vám prináša rôzne možnosti pripojenia ako napríklad DLNA, Ethernet alebo univerzálny Bluetooth. Využívajte šikovné aplikácie BBC iPlayer, Netfix, Amazon, alebo obľúbený Youtube a pozerajte vždy aktuálne filmy, relácie a seriály.

Realistický zážitok

Jednou z predností tohto systému od značky Samsung je aj čistý a kvalitný obraz, ktorý vás zaujme žiarivými farbami a ostrými detailami. Navyše vďaka 3D zobrazeniu získate neopakovateľný zážitok a priblížite sa k vašim filmovým hrdinom. Vďaka 3D Blu-ray už nebudete musieť chodiť do kina, realistické priestorové zobrazenie si môžete dopriať u vás doma.

Bezproblémový prístup k hudbe

Počúvajte s priateľmi, alebo rodinou obľúbenú hudbu z vášho mobilného telefónu, alebo tabletu. So systémom domáceho kina Samsung HT-J4200 môžete kedykoľvek spárovať vaše zariadenia, či už pomocou rýchleho Bluetooth, alebo praktických konektorov. Okrem toho si hudbu môžete vychutnávať aj z obľúbených rádiových staníc prostredníctvom integrovaného FM tuneru.

 

favorite Pridali sme nové recenzie na domáce kiná a redakčný výber najlepšie domáce kiná

Parametre

3D podpora prehrávania Áno  
Prehrávanie diskov 3D Blu-ray, Blu-Ray, DVD-RW, DVD-R, CD-RW, CD-R  
Podpora prehrávaných formátov Blu-Ray, CD - JPG, CD - MP3, Zvukové CD (PCM)  
Prijímané pásma FM  
Počet kanálov 2.1 kanálový  
Celkový výstupný výkon 250 W  
USB Áno  
HDMI výstup 1x  
Ethernet Áno  
Bluetooth Áno  
Farba čierna  

Zoznam článkov

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Aj na ✅ Slovensko sa dostali fenomény ⭐ Black Friday či Cyber Monday. Čo sa ukrýva za týmito lákadlami? Ako môže spotrebiteľ ušetriť nákupom práve v takýto deň? Sú tieto ponuky bez rizík alebo sa aj za nimi skrývajú menšie alebo väčšie pasce šikovných obchodníkov? V článku sa dozviete,... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Samsung HT-J4200

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Domáce kiná

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Pioneer HTP-073

Pridať komentár