Pocket Book 650 Ultra

Čítačka kníh Pocket Book 650 Ultra

Limitovaná edícia čítačky PocketBook Ultra ponúka okrem špičkovej kvality, ktorú oceňujú používatelia, navyše niekoľko zaujímavých bonusov. Čítačka je vyrobená v novom...

od 187.2 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Limitovaná edícia čítačky PocketBook Ultra ponúka okrem špičkovej kvality, ktorú oceňujú používatelia, navyše niekoľko zaujímavých bonusov. Čítačka je vyrobená v novom odtieni "Mist Gray" a súčasťou balenia je štýlové príslušenstvo. PocketBook Ultra Limited Edition v sebe kombinuje krásu a vysokú funkčnosť. Novinka je spoľahlivo chránená elegantným príslušenstvom, ktoré zdôrazňuje jej skvelý design. Kryt sa k zariadeniu ľahko prichytí pomocou zabudovaných magnetov. Keď je kryt v zatvorenej polohe, čítačka sa prepne do módu spánku, aby šetrila batériu. Nový odtieň "Mist Gray" zdôrazňuje eleganciu zariadenia.

Obchody, kde kúpite online:

Hej.sk 187.2 € Do obchodu Hej.sk
favorite Pridali sme nové recenzie na Čítačky kníh a redakčný výber najlepšie Čítačky kníh

Luxus a funkčnosť

Vnútorná pamäť o veľkosti 4 GB spoločne so slotom na microSD kartu (až do veľkosti 32 GB) umožňuje uloženie celej knižnice. Výkonný procesor 1 GHz spoločne 512 MB RAM zaručujú hladké a bleskurýchle stránkovanie. Čítačka podporuje 18 textových formátov bez nutnosti konverzie. Má zabudované slovníky ABBYY a funkciu Text-to-Speech. Okrem toho podporuje MP3 formát a na čítačke tak môžete počúvať audio knihy alebo hudbu. Služby ako Dropbox, Send-to-PocketBook a PocketBook Sync podporujú jednoduché a rýchle stiahnutie obsahu do zariadenia.

Pohodlie nadovšetko

PocketBook Ultra Limited Edition má displej E Ink Carta poslednej generácie s HD rozlíšením (1024 х 758 px). Optické vlastnosti displejov Carta sú prakticky totožné s obyčajnou papierovou stránkou. Použitá technológia zvyšuje kontrast o 50% na hodnotu 15: 1, reflexné hodnoty sa v porovnaní s predchádzajúcim modelom zvýšili o 20%. O maximálne pohodlné čítanie sa stará podsvietenie displeja.

Viacej než len čítačka

Fotoaparát na zadnej strane čítačky má autofocus a LED blesk. Spoločne s predinštalovaným softvérom umožňuje odfotiť časti textu a konvertovať ich do editovateľného formátu. Táto funkcia je veľmi užitočná pri kancelárskej práci a štúdiu. Fotoaparát tiež dokáže prečítať kód ISBN a tým uľahčiť on-line hľadanie elektronickej verzie knihy, alebo informácie o nej.

 

Parametre

Všeobecné informácie
Uhlopriečka displeja (palce) 6 "
Technológia zobrazenia E-Ink
Rozlíšenie displeja 1024 x 758 bodov
Dotykový displej Áno
Frekvencia procesoru 1000 MHz
Kapacita pamäti ROM (vnútorného disku) 4096 MB
Podporované textové formáty TXT, PDF, EPUB, HTML, FB2, DOC, PRC, FB2.ZIP, DJVU, RTF, CHM
Podporované audio formáty MP3
Podporované obrazové formáty JPG, PNG, BMP, TIFF
Podporované pamäťové karty microSD
Podsvietenie displeja Áno
Wi-Fi Áno
Bluetooth Nie
Výstup na slúchadlá Áno
USB port áno
 
Rozmery
Šírka balenia 20.0 cm
Výška balenia 30.0 cm
Hĺbka balenia 5.0 cm
Váha Balenia 0.5 kg

Vývoj ceny produktu Pocket Book 650 Ultra

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Čítačky kníh

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

04/11/2016 07:52
roman
Hodnotenie

Dobrá čítačka. Foťak teda nie je nič moc ale na dokumenty sa dá použiť.

thumb_up

dosť funkcií, menu je v slovenčine, displej je dobrý, pekný vzhľad

thumb_down

žiadne podstatné

Pridať komentár