Amazon Kindle Paperwhite 3

Čítačka kníh Amazon Kindle Paperwhite 3

Posledná verzia nejpopulárnejšej čítačky Kindle – paperwhite prichádza v novej verzii 2015. Tentoraz sa výrazného vylepšenia dočkal display, ktorý pri svojom rozlíšení 300 ppm...

od 96 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Posledná verzia nejpopulárnejšej čítačky Kindle – paperwhite prichádza v novej verzii 2015. Tentoraz sa výrazného vylepšenia dočkal display, ktorý pri svojom rozlíšení 300 ppm i drví konkurenciu. Jemnosť a kontrast displeja je takmer zhodný s ozajstnou papierovou knihou. Najlepšie fyzikálne vlastností papierové knihy je, že zmiznú, keď ju čítate. Keď ste ponorení do autorovho sveta a myšlienok, nevšímate si knihy, lepidlá, papiera alebo atramentu. Cieľom nášho špičkového dizajnu je, aby Kindle zmizol – rovnako ako fyzická kniha – takže sa môžete ponoriť do príbehu, né technológie.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na Čítačky kníh a redakčný výber najlepšie Čítačky kníh

Čítajte si na slnku bez odrazov obrazovky

Kindle na obrazovke odráža svetlo ako bežný papier a nepoužíva žiadne podsvietenie, čo eliminuje odlesky spojené s inými elektronickými displejmi. V dôsledku toho môžete čítať na Kindle rovnako ľahko v jasnom slnečnom svetle, ako vo vašom obývacej izbe.

Nastaviteľná veľkosť textu

Kindle má osem nastaviteľných veľkostí písma, aby čítanie vyhovovalo vašim preferenciám. Veľkosť textu svoje obľúbené knihy môžete zväčšovať a zmenšovať jednoduchým stlačením tlačidla. Ak sú vaše oči unavené, jednoducho zväčšíte veľkosť písma a pokračujete pohodlne v čítaní. Teraz je každá kniha v knižnici tlačená dostatočne veľkým písmom. Na výber sú tiež 3 rôzne štýly písma.

Displej ako papier – Najnovšie Kindle využíva vysoko kontrastný Pearl E-Ink displej. S naším novým displejom, sa text objavuje na stránke tak, že vytvára rovnaký zážitok z čítania ako čítanie v tlačenej podobe. Ostrý a prirodzený, bez oslnenia alebo podsvietenie, čítanie na Kindle nie je v ničom podobné čítanie na obrazovke počítača. Vďaka E-Ink technológii môžete čítať dlhodobo aj bez únavy Vašich očí.

Maximálne zväčšenie – Obrázky a fotografie možno zvětšivat na plnú veľkosť displeja. Zobrazenie je Perfektné ostré.

Výrazne ľahšie a menšie – len 205 gramov – Keď čítame dlhú dobu, tak vieme, že na váhe záleží. To je dôvod, prečo sme tvrdo pracovali, aby naše najnovšie čítačka Kindle bola ešte ľahšia než kedykoľvek predtým – len 205 gramov – takže si môžete pohodlne čítať hodiny s čítačkou v jednej ruke. Kindle je ľahší ako typický paperback, a tenšie než magazín. So svojimi rozmermi padne Kindle dokonale do ruky.

Výdrž až jeden mesiac bez nabíjania – S vypnutou WiFi vydrží Kindle na jedno nabitie až jeden mesiac. So zapnutou WiFi potom čítačka vydrží až 3 týždne. Životnosť batérie sa bude líšiť v závislosti od použitia bezdrôtovej siete, ako je nakupovanie v Kindle Store, prehliadanie webových stránok, a sťahovanie obsahu.

Parametre

Všeobecné informácie
Uhlopriečka displeja (palce) 6 "
Technológia zobrazenia E-Ink
Rozlíšenie displeja 1440x 1050 bodov
Dotykový displej Áno
Kapacita pamäti ROM (vnútorného disku) 4096 MB
Podporované textové formáty TXT, PDF, DOC, AZW, MOBI, PRC, FB2.ZIP
Podporované obrazové formáty JPG, PNG, GIF, BMP
Podporované pamäťové karty nepodporuje pamäťové karty
Vstavané reproduktory Nie
Podsvietenie displeja Áno
Wi-Fi Áno
Bluetooth Nie
Výstup na slúchadlá Nie
USB port áno
 
Rozmery
Šírka balenia 10.0 cm
Výška balenia 20.0 cm
Hĺbka balenia 5.0 cm
Váha Balenia 0.4 kg

Zoznam článkov

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Aj na ✅ Slovensko sa dostali fenomény ⭐ Black Friday či Cyber Monday. Čo sa ukrýva za týmito lákadlami? Ako môže spotrebiteľ ušetriť nákupom práve v takýto deň? Sú tieto ponuky bez rizík alebo sa aj za nimi skrývajú menšie alebo väčšie pasce šikovných obchodníkov? V článku sa dozviete,... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Amazon Kindle Paperwhite 3

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Čítačky kníh

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

01/08/2018 13:28
Edo
Hodnotenie

Trocha nefér porovnávate cenu produktu v Hej.sk bez reklamy a ostatné obchody cenu s reklamou.

13/10/2016 09:33
Miloš
Hodnotenie

Amazon Kindle Paperwhite 3 je super čítačka s ktorou som veľmi spokojný. Možno by sa konečne Amazon mohol vzdať toho hrubšieho rámu okolo displeja. Inak je to v pohode.

thumb_up

kvalita, dobrá odozva,

thumb_down

menu v eng nevyhovuje každému

Pridať komentár