Čítačka kníh je fenoménom posledných rokov. S príchodom technológie E-Ink, ktorá maximálne verne zobrazuje elektronický papier v porovnaní s klasickým papierom kníh, sa na trhu objavilo veľké množstvo výrobcov, ktorí zasiahli aj do tohto segmentu svojimi produktmi. Najčastejšie sa pri čítačkách elektronických kníh skloňuje výrobca Amazon Kindle. Jednému z najvýznamnejších výrobcov však šliapu na nohy aj iní výrobcovia, ktorých čítačky dnes ponúka trh.

Ak zvažujete nákup čítačky je potrebné sa trochu zorientovať medzi rôznymi modelmi. Máme pre vás niekoľko rád, podľa čoho vyberať a pár tipov na kvalitné čítačky, ktoré dnes zoženiete na trhu.

Najlepšie čítačky 2020

Názov Hodnotenie Detail
PocketBook 627 Touch Lux 4   ✔   ĽUDOVÁ VOĽBAZobraziť produkt
Pocketbook 740 InkPad 3   ✔   VÍŤAZ TESTUZobraziť produkt
PocketBook 632 Touch HD3 16GB   ✔   NÁŠ TIPZobraziť produkt
Amazon Kindle Paperwhite 4   ✔   NAJPREDÁVANEJŠIEZobraziť produkt
Pocket Book 1040 InkPad X   ✔   DNES V AKCIIZobraziť produkt

Najlepšie čítačky kníh 2020 – recenzie, test, porovnanie

Najlepšie čítačky kníh 2020 – recenzie, test, porovnanie

Test čítačiek kníh - pozrite si výsledky viacerých testov, ktoré sme pre vás zozbierali a vyhodnotili. Prečítali sme stovky recenzií a diskusií týkajúcich sa čítačiek elektronických kníh a zapracovali ich do výsledného rebríčku najlepších čítačiek kníh pre rok 2020. Ak máte otázky, zapojte sa do diskusie v spodnej časti stránky. Ak potrebujete pomôcť, pozrite si návod, podľa čoho... Prečítať článok