Tipy na darčeky - darčekový sprievodca, vianoce 2019

Čítačka kníh je fenoménom posledných rokov. S príchodom technológie E-Ink, ktorá maximálne verne zobrazuje elektronický papier v porovnaní s klasickým papierom kníh, sa na trhu objavilo veľké množstvo výrobcov, ktorí zasiahli aj do tohto segmentu svojimi produktmi. Najčastejšie sa pri čítačkách elektronických kníh skloňuje výrobca Amazon Kindle. Jednému z najvýznamnejších výrobcov však šliapu na nohy aj iní výrobcovia, ktorých čítačky dnes ponúka trh.

Ak zvažujete nákup čítačky je potrebné sa trochu zorientovať medzi rôznymi modelmi. Máme pre vás niekoľko rád, podľa čoho vyberať a pár tipov na kvalitné čítačky, ktoré dnes zoženiete na trhu.

Najlepšie čítačky 2019

Najlepšie čítačky kníh 2019 – Test poradí, ako vybrať

Najlepšie čítačky kníh 2019 – Test poradí, ako vybrať

Test čítačiek kníh - pozrite si výsledky viacerých testov, ktoré sme pre vás zozbierali a vyhodnotili. Prečítali sme stovky recenzií a diskusií týkajúcich sa čítačiek elektronických kníh a zapracovali ich do výsledného rebríčku najlepších čítačiek kníh pre rok 2018. Ak máte otázky, zapojte sa do diskusie v spodnej časti stránky. Ak potrebujete pomôcť, pozrite si návod, podľa čoho... Prečítať článok