Spokey Arizona recenzia

Spokey Arizona recenzia a skúsenosti

Bežecký elektrický pás ARIZONA Parametre: Uhol sklonu bežiaceho pásu: 0-20% (regulácia o 1%) Funkcia počítača: čas, vzdialenosť, rýchlosť, kalórie, pulz,...

od 599 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Bežecký pás vám pri pravidelnom cvičení zaručí redukciu hmotnosti, celkové spevnenie dolných končatín a zlepšenie vašej kondície. Naše telo je zvyknuté od mala na pohyb, akým je chôdza a beh. Ak vám počasie, ročné obdobie alebo pracovná vyťaženosť nedovolí ísť na prechádzku adekvátnou náhradou je aj chôdza alebo beh na bežeckom páse. Z veľkého výberu rozmanitých modelov si dnes priblížime model Spokey Arizona. Výrobca Spokey je na trhu veľmi dobre známi. V jeho ponuke nájdeme fitness zariadenia a športové produkty s výborným pomerom výkon a cena.

Obchody, kde kúpite online:

Dizajn

Model Spokey Arizonavás na prvý pohľad zaujme pevným masívnym vzhľadom a výbornou dĺžkou a šírkou plochy bežeckého pásu. Rám z kvalitnej ocele v sivej farbe ladí s čiernym bežeckým pásom a predným panelom. Na tom sú rukoväte so snímačom tepovej frekvencie, držiaky na napoj po oboch stranách a veľký prehľadný displej. Dizajn je moderný a pôsobí, ako celok veľmi jednotným dojmom.

Konštrukcia

Tento bežecký pás vyniká svojím robustným telom. Pevná konštrukcia zaručuje vysokú stabilitu. Nosnosť je 150 kg a hmotnosť prístroja poctivých 89 kg. Musíte sami uznať, že sa konštrukčne jedná naozaj o masívne zariadenie. Spracovanie aj použitý materiál sú na vysokej úrovni. Samozrejmosťou je možnosť zloženia a transportné kolieska.

Parametre

Spokey Arizona je motorom poháňaný bežecký pás s elektronickým zdvihom bežeckej plochy. Maximálna rýchlosť, ktorú môžete dosiahnuť je 22 km/h. To už naozaj nie je málo. Motor o výkone 2,5 HP v normálnej prevádzke dokáže zvýšiť výkon maximálne až na 4,5 HP. Tieto hodnoty radia už tento prístroj do vyššej kategórie bežeckých pásov. Okrem snímačov pulzu v rukovätiach nimi môžete ovládať aj rýchlosť a sklon. Kvalitná odpružená plocha pásu má rozmery 134 cm x 50 cm. Hlavne šírku hodnotím pozitívne. Pre lepší komfort behu je ideálnejšia vždy rozmerovo širšia plocha pásu.

Funkcie

Počítaču dominuje veľký prehľadný 7“ displej s modrým podsvietením, ktorý vám ponúkne 25 programov. Funkčne ma prístroj naozaj milo prekvapil a uspokojí aj náročných užívateľov. Nechýba zobrazenie údajov, ako je čas, rýchlosť, prejdená vzdialenosť, pulz, zdvih a počet spálených kalórii. Okrem prednastavených programov si môžete aj manuálne nastaviť svoj vlastný program. Počítač disponuje dokonca aj vstupom pre pripojenie MP3 prehrávača. Pre rýchle bezpečné vypnutie chodu pásu je k dispozícii bezpečnostný kľuč.

 

Plusy

  • Kvalitné spracovanie
  • Stabilná masívna konštrukcia
  • Výborná šírka pásu
  • Tichý chod
  • Vstup MP3

 

Mínusy

  • Žiadne podstatné

 

Moje odporúčanie

Tento prístroj môžem odporučiť každému, bez obmedzenia výšky a váhy. S luxusnou šírkou pásu sa mi na ňom naozaj skvele bežalo a jeho výkon nesklame ani náročného užívateľa.

 

Pohľad na zaver

Ak hľadáte silný, výkonný bežecký pás s bohatou funkčnou výbavou je Spokey Arizona dobrý výber.Výborne odpružený pás je šetrný ku kĺbom. Z bohatej ponuky programov si vyberie začiatočník, ako aj pokročilý užívateľ. Mne vyhovoval vo všetkom a príjemným bonusom bol pre mňa vstup MP3 prehrávača.

Autor
Redakcia
Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Vývoj ceny produktu Spokey Arizona

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Bežecké pásy

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

22/07/2016 16:47
Pedro
Hodnotenie

Super, spokojnost

thumb_up

Stabilita a relativne tichy v porovani s inymi co som mal moznost

Pridať komentár