Braun ES3 SatinHair recenzia

Braun ES3 SatinHair recenzia a skúsenosti

Vaše vlasy si robia, čo sa im zapáči a vás táto nedisciplinovanosť pomaly prestáva baviť? Ak chcete svojmu účesu dať poriadok, zrejme budete potrebovať pomocníka. Vaše vlasy...

od 57.46 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Veľmi zaujímavou žehličkou je model výrobcu Braun ES3 z rady Satin Hair. Je jednou zo žehličiek, ktoré rátajú s farbenými vlasmi a výrobca prispôsobil túto žehličku tak, že vlasy počas úpravy zvlhčuje, aby sa predišlo vysúšaniu a poškodeniu, čo je pri farbených vlasoch najväčším rizikom. S funkciou Color Saver táto žehlička bojuje proti vyblednutiu farieb vlasov.

Moderný dizajn a kompaktná veľkosť

Aj keď má táto žehlička moderný dizajn a  prevedenie karmínová červená a čierna je veľmi pekné, mne osobne sa viac páči minimalistický dizajn a táto žehlička je na môj vkus trochu prekombinovaná. Ale niekomu sa môže páčiť práve takýto viacfarebný dizajn. Veľkosť je však výborná a žehlička sa výborne drží v ruke a komfortne ovláda. Hmotnosť je dobrá a pri úprave nemáte pocit, že vám ťaží ruku.

Obchody, kde kúpite online:

Super hladké žehliace plochy

Žehlenie je kvalitné vďaka výborným pohyblivým žehliacim plochám s mimoriadne hladkým povrchom pre čo najmenšie trenie. Ide o kvalitné keramické plochy  NanoGlide. Po uvoľnení vlasy výborné sklznú a úprava vlasov je naozaj ľahká a komfortná. Kladné hodnotenie si zaslúži aj funkcia IONTEC a integrovaný selektor vlasov, ktorý na základe hrúbky vlasov umožňuje nastaviť odporúčanú teplotu. Nechýba tlačidlo na manuálne zvyšovanie teploty,na maximálnu teplotu 230° a displej so zobrazením. Najviac som ocenila funkciu pamäte pre posledné užívateľské nastavenie.

Automatické vypnutie, funkcia ktorú oceníte

Aj táto žehlička má bezpečnostný systém automatického vypnutia po 30 minútach. Bez ohľadu na to, či je alebo nieje v nečinnosti. Je to funkcia, ktorú naozaj oceníte. Neraz sa pri klasickej kulme vrátim od výťahu do bytu skontrolovať, či som vytiahla kábel zo zásuvky.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ Kvalitné spracovanie a príjemná hmotnosť
+ Výborne žehliace plochy pre šetrnú úpravu aj farbených vlasov
+ Integrovaný selektor typu vlasov
+ Pamäť pre posledné užívateľské nastavenie
+ Automatické vypnutie
+ Otočný kábel

thumb_down

- Absencia puzdra v balení

Pohľad na záver

Táto žehlička upraví vlasy výborne a hlavne zachováva vlasy, vďaka technológiám, ktoré obsahuje hladké a prirodzene lesklé. Odporúčam ju na farbené vlasy s ktorými si šetrne poradí. Mínusom je chýbajúce puzdro alebo držiak pre uskladnenie a pre mňa zase nepochopiteľná dĺžka šnúry až 2 metre. Pomer výkon a cena radia túto žehličku na vlasy do kategórie výhodný nákup.

Vývoj ceny produktu Braun ES3 SatinHair

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Žehličky na vlasy

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Imetec 1237

Pridať komentár