Braun ES3 SatinHair

Žehlička na vlasy Braun 7 ES3

Vaše vlasy si robia, čo sa im zapáči a vás táto nedisciplinovanosť pomaly prestáva baviť? Ak chcete svojmu účesu dať poriadok, zrejme budete potrebovať pomocníka. Vaše vlasy...

od 57.46 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Vaše vlasy si robia, čo sa im zapáči a vás táto nedisciplinovanosť pomaly prestáva baviť? Ak chcete svojmu účesu dať poriadok, zrejme budete potrebovať pomocníka. Vaše vlasy krásne zrovná a oživí žehlička Braun SatinHair 7 ES3. Navyše sú dosky vyrobené z keramického materiálu NanoGlide, ktorý sa po vlasoch krásne skĺzne s minimom trenia. Vaše vlasy budú zdravo žiariť a vy s nimi!

Obchody, kde kúpite online:

Jedinečná technológia Colour Saver na ochranu farbených vlasov pomáha pomocou saténových iónov zachovať zdravie farbených vlasov tým,že chráni pred vysušením a poškodením.Vybrať si môžete až z 9-tich stupňov nastavenia teploty od 130°C do 200°C.Keramické žehliace dosky Braun NanoGlide sa postarajú o trikrát hladší sklz po vlasoch ako bežné keramické žehliace dosky.Žehlička je vybavená extra veľkým LC displejom.

Parametre

Ďalšie parametre
Žehliaca plocha keramický
Displej LCD
Nastaviteľná teplota elektronická regulácia
Ionizátor Áno
Počet teplôt 1
Max. teplota 200 °C
Príkon 170 W
Duálne napätie na cesty (115 V / 230 V) Nie
Dĺžka prívodného káblu 2 m
Bezpečnostné vypínanie Áno
 
Rozmery
Hmotnosť výrobku 0.4 kg
Šírka balenia 8.0 cm
Výška balenia 13.0 cm
Hĺbka balenia 35.5 cm
Váha Balenia 0.6 kg

Vývoj ceny produktu Braun ES3 SatinHair

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Žehličky na vlasy

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Beurer HS 40

Pridať komentár