Mora VDI 641 C

Indukčná varná doska Mora VDI 641 C

Vstavaná varná indukčná doska Mora VDI 641 C v elegantnom čiernom dizajne je ideálny riešením pre každú modernú kuchyňu. Disponuje 4 indukčnými zónami, na ktorých si môžete...

od 249 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Vstavaná varná indukčná doska Mora VDI 641 C v elegantnom čiernom dizajne je ideálny riešením pre každú modernú kuchyňu. Disponuje 4 indukčnými zónami, na ktorých si môžete nastaviť funkciu SPRINT zaisťujúcu okamžitý nárast výkonu. Jednoduchú obsluhu sprostredkuje pohodlné dotykové ovládanie. Samozrejmosťou je časovač pre nastavenie presnej doby varenia. Funkcia zvyškového tepla vám pomáha šetriť energiu tým, že je možné vypnúť zónu o pár minút skôr a vďaka zvyškovému teplu sa pokrm dovarí sám. Výrobca myslel aj na bezpečnosť, nechýba tak detská poistka a automatické vypnutie do 1 minúty po odobratí hrnca.

Obchody, kde kúpite online:

Samostatná varná doska MORA VDI 641 C disponuje 4 varnými zónami, ktorých výkon sa dá pomocou dotykového ovládania ľahko regulovať. Zabudovaný časovač je skvelým pomocníkom pri varení. Skvelou funkciou je tiež ukazovateľ zvyškového tepla. Teplo môžete využiť na dovarenie jedla ale kontrolky zvyškového tepla slúžia aj ako upozornenie na skutočnosť, že varná doska je ešte teplá a mohlo by dôjsť k popáleniu užívateľov. Pre vyššiu bezpečnosť je tu niekoľko skvelých funkcií. Varné zóny sa nezapnú pokiaľ na nich nie je nádoba. Rovnako sa samostatne vypnú po odobratí nádoby v časovom intervale 1 minúty.

Ovládanie varnej dosky

Ovládanie varnej dosky MORA VDI 641 C je veľmi jednoduché a praktické. Stačí sa špičkou prsta dotknúť skla v mieste naznačeného ovládania. Dotykové ovládanie pôsobí veľmi moderne a vkusne, a tiež je oveľa praktickejšie ako gombíky. Tiež je jednoduchšia údržba spotrebiča.

Funkcia Sprint

Funkcia Sprint slúži na rýchle zvyšovanie výkonu varnej zóny. Už viac nebudete musieť čakať dlhé minúty, kým sa panvica rozohreje. Po zvolení funkcie dôjde okamžite k zvýšeniu výkonu.

Ukazovateľ zostatkového tepla

Ukazovateľ zostatkového tepla je funkcia, ktorú oceníte pri bezpečnom používaní spotrebiča. Kým kontrolka svieti je varná zóna ešte teplá a teda hrozí popálenie užívateľov. Preto je potrebné vyvarovať sa dotknutia zóny. Prípadne môžete zostatkovú teplotu využiť na udržanie teplého uvareného jedla.

Varné zóny:

 • Predná ľavá: 18 cm, 1400/1900 W
 • Zadná ľavá: 16,5 cm, 1200/1400 W
 • Predná pravá: 16,5 cm, 1200/1400 W
 • Zadná pravá: 20,5 cm, 1900/2100 W

Dôležité informácie:

 • Napätie: 230/400 V
 • Max. príkon: 6800 W
 • Rozmery: 5,6×60×51 cm (VxŠxH)
 • Rozmery pre vstavanie: 5,6×56×49 cm (VxŠxH)
 • Indukčná varná doska
 • Dotykové ovládanie – umožňuje takmer okamžitú zmenu nastavenia ohrevu. Jednoducho posuňte prst na správnu úroveň.
 • 4 indukčné varné zóny
 • 9 stupňov výkonu
 • Ukazovateľ zvyškového tepla
 • Funkcia Sprint – u každej zóny, pre rýchle zvýšenie výkonu
 • Signalizácia funkcie
 • Časovač varných zón – slúži buď na nastavenie času vypnutia (po uplynutí doby sa zóna vypne) alebo ako minútka (po uplynutí doby zaznie signál)
 • Detská bezpečnostná poistka (uzamknutie dosky)
 • Automatické vypnutie indukčnej zóny – po 1 min. po odobratí nádoby z dosky
 • Elektrické napätie: 230 V/ 400 V (32 A) alebo 230 V (16 A)

Parametre

Konštrukcia
Typ varnej dosky
 
Indukcia
 
Prevedenie
Ovládanie dotykové
Typ varnej platne sklokeramika
Umiestenie ovládania vpredu
Typ hrany VD bez rámčeku
 
Zóny
Počet varných zón 4
 
Funkcia
Časovač/minútka áno
Detská poistka Áno
Signalizácia zostatkového tepla
 
Áno
 
Ďalšie parametre
Celkový príkon 6.8 kW
Farba
 
čierna
Šírka 59.5 cm
 
Rozmery
Šírka výrobku 59.5 cm
Výška výrobku 5.5 cm
Hĺbka výrobku 51.0 cm
Hmotnosť výrobku 8.0 kg
Šírka balenia 71.0 cm
Výška balenia 14.5 cm
Hĺbka balenia 63.5 cm
Váha Balenia 8.5 kg

Zoznam článkov

Sklokeramické, indukčné, plynové - Ako vybrať varnú dosku

Sklokeramické, indukčné, plynové - Ako vybrať varnú dosku

Výber varnej dosky by mal závisieť od toho, ako často človek varí a či chce radšej ušetriť pri kúpe spotrebiča, alebo pri samotnom varení. Je na vás, či uprednostníte rýchlosť a jednoduchú reguláciu plynovej varnej dosky, alebo bezpečnosť pri indukčnej doske. V súčastnosti nájdete v... Prečítať článok

Ako vybrať varnú dosku. Plynovú, indukčnú alebo sklokeramickú?

Ako vybrať varnú dosku. Plynovú, indukčnú alebo sklokeramickú?

V súčasnosti panuje trend, že sa spotrebiče do domácnosti nevyrábajú len preto, aby poskytovali funkčné vlastnosti, ale majú tiež pridanú hodnotu v podobe pekného dizajnu. Je však dôležité, aby ste tomuto vývoju  nepodľahli  a pri výbere varných dosiek do kuchyne hľadeli najmä na... Prečítať článok

Prečo je indukčná varná doska najlepšia?

Prečo je indukčná varná doska najlepšia?

Počuli ste už o tom, že varenie na indukčnej doske je rýchlejšie, úspornejšie a bezpečnejšie? A zaujíma vás, či je to skutočne tak? Efektívne a tým pádom aj úsporné varenie na indukcii oceňuje čoraz viac kuchárov. Tepelnú energiu dokážu totiž na indukčnej varnej doske nastaviť s nevídanou... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Mora VDI 641 C

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Varné dosky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Mora VDI 641 C

Pridať komentár