Tefal Clipso Essential 6l P4424734

Tlakový hrniec Tefal Clipso Essential 6l P4424734

Pripravte dokonalý obed pre celú rodinu Variť ľahko, rýchlo a navyše chutne nie je nemožné! Tlakový hrniec Tefal Clipso Essential 6 l vám umožní pripraviť všetky druhy...

od 76.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Pripravte dokonalý obed pre celú rodinu

Variť ľahko, rýchlo a navyše chutne nie je nemožné! Tlakový hrniec Tefal Clipso Essential 6 l vám umožní pripraviť všetky druhy mäsa, zeleniny alebo vynikajúce polievky, a to úplne jednoducho. Vďaka kombinácii jeho jedinečných vlastností pre vás bude varenie potešením a zábavou. Najväčšou prednosťou hrnca Clipso Essential sú jednoduchosť, bezpečnosť a kvalita. Varte každý deň to, čo vám chutí najviac!

favorite Pridali sme nové recenzie na tlakové hrnce a redakčný výber najlepšie tlakové hrnce

Otváranie jednou rukou!

Vďaka objemu až 6 litrov uvaríte naraz obed pre celú vašu rodinu aj návštevy. Vysoko kvalitná nerezová oceľ je zárukou kvality, a preto budete môcť tlakový hrniec využívať pri každom varení. Nádoba je navyše vybavená trojvrstvovým sendvičovým dnom, ktoré zaisťuje dokonalé rozloženie tepla po celej jeho ploche. Vaše jedlo tak bude uvarené rovnomerne a vždy úplne bezchybne.

Iste oceníte aj inovatívny systém otvárania, vďaka ktorému hrniec otvorte iba jednou rukou, na jedno kliknutie. Manipulácia s hrncom je tak rýchla a veľmi jednoduchá, bez zbytočných ťažkostí. Parný systém umožňuje plynulé nastavenie stupňa uvoľňovania pary a spoľahlivý ukazovateľ tlaku vás upozorní na príliš vysokú teplotu. Varenie tak pre vás bude úplne pohodlné. Tlakový hrniec Clipso Essential je navyše vybavený až 5 poistkami pre vaše maximálne bezpečie.

Profesionálne varenie pre každého

Hrniec si môžete zaobstarať do každej domácnosti, pretože je vhodný pre všetky typy ohrevu, vrátane indukčného. Súčasťou balenia je naviac aj parný kôš, ktorý zachová všetky ingrediencie plnej chuti a vitamínov. Z vášho jedla tak vždy dostanete to najlepšie. Po skončení varenia je možné jednotlivé časti hrnca umývať v umývačke riadu, mimo tesnenia a ventilu. Upratovanie vám tak nedá žiadnu prácu!

Parametre

Ďalšie parametre
Objem 6
Druh ohrevu elektrika, indukcia, plyn, sklokeramika
Parný kôš Áno
Pokrievka navyše Nie
 
Rozmery
Šírka výrobku 30.0 cm
Výška výrobku 39.0 cm
Hĺbka výrobku 19.7 cm
Hmotnosť výrobku 3.2 kg
Šírka balenia 30.0 cm
Výška balenia 39.0 cm
Hĺbka balenia 19.7 cm
Váha Balenia 3.2 kg

Vývoj ceny produktu Tefal Clipso Essential 6l P4424734

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Tlakové hrnce

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Lamart LTDSD6 6l Pression

Pridať komentár