HP LaserJet Pro P1102

HP LaserJet Pro P1102 laserová tlačiareň

Táto kompaktná a cenovo dostupná tlačiareň HP LaserJet Pro P1102  umožňuje tlačiť už dve minúty po pripojení, bez nutnosti disku CD vďaka technológii HP Smart Install. S...

od 87 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Táto kompaktná a cenovo dostupná tlačiareň HP LaserJet Pro P1102 umožňuje tlačiť už dve minúty po pripojení, bez nutnosti disku CD vďaka technológii HP Smart Install. S technológiou okamžitého zapnutia ušetrite na nákladoch spotrebou menšieho množstva energie. Ušetrite ešte viac energie s technológiou HP Auto - On / Auto - Off.

Jedna z energeticky najšetrnejších laserových tlačiarní na zemi - ideálne pre prácu užívateľov, ktorí chcú cenovo dostupnú tlačiareň a možnosť bezdrôtovej tlače z mobilných zariadení prostredníctvom funkcií HP ePrint, bezdrôtového priamej tlače ePrint a AirPrint ™.

Funkcie

 • Jednoduchá a spoľahlivá tlač - s tlačiarňou HP LaserJet Pro P1102 tlačíte ihneď po zapojení. Rýchle nastavenia a spustenie tlače s jednoducho použiteľným, intuitívnym ovládacím panelom. Získajte stále výsledky tlače s originálnymi kazetami HP a ľahko si objednávajte nové so službou HP SureSupply. Spoľahnite sa na služby, riešenia, softvér a podporu HP Total Care.
 • Tlačte profesionálne dokumenty za výhodnú cenu - až 19 str./min, veľkosti Letter / 18 str./min A4 s rýchlou tlačou 1. stránky. Vytvárajte profesionálne pracovné dokumenty s tučným výrazným textom a ostrými obrázkami. Získajte lepšiu kvalitu tlače s HP FastRes 1200. Tlač na širokú škálu médií - kartón, fólie a papier až do formátu Legal - s použitím zásobníka na 150 listov.
 • Znížte dopad na životné prostredie pomocou jednej z energeticky najšetrnejších tlačiarní na zemi. Ďalšiu úsporu energie zabezpečuje funkcia pre automatické zapínanie a vypínanie, ktorá sleduje činnosť tlačiarne a automaticky ju zapína a vypína.
 • Znížte množstvo odpadového papiera tlačou iba obsahu s pomocou technológie HP Smart Web Printing. Vďaka ultrakompaktnej tlačiarni sa štýlovým industriálnym dizajnom ušetrite miesto na stole. Spoločnosť HP pomáha znižovať váš vplyv na životné prostredie použitím menšieho množstva obalových materiálov a pomocou bezplatnej recyklácie kaziet v rámci programu HP Planet Partners. Ak príde čas na výmenu tonerovej kazety, využite služby HP SureSupply a nakúpte originálne kazety HP len niekoľkými kliknutiami.

Popis

 • Tlačová technológia: Čiernobiela laserová tlač HP FastRes 1200
 • Rýchlosť tlače: až 18 strán/min.
 • Rozlíšenie: 600×600 dpi
 • Tlačové média: Formát papiera A4, A5, A6, B5, pohľadnice, obálky, karty
 • Spotrebný materiál: CE285A
 • Maximálne zaťaženie: 5000 str./mesiac
 • Odporúčané zaťaženie: 250 – 1500 stran/mesiac
 • Rozhranie: USB 2.0
 • Rozmery (š x h x v): 349×238×196
 • Hmotnosť: 5.2kg -Kompatibilný OS: Microsoft® Windows® 7 (32-bit/64-bit), Windows Vista® (32-bit/64-bit), Windows® XP (32-bit/64-bit), Windows® Server 2008 (32-bit/64-bit), Windows® Server 2003 (32-bit/64-bit), Mac OS X v 10.4, v 10.5, v 10.6, Linux

  Obchody, kde kúpite online:

  Parametre

  Vlastnosti tlače
  Technológia tlače laserová
  Tlač čiernobiela
  Max. rozlíšenie 600 x 600 DPI
  Možnosť bezokrajovej tlače Nie
  Možnosť obojstrannej tlače Nie
  Max. veľkosť tlače A4 - 21 x 29.7
  Pracovná záťaž 5000 str./mesiac
   
  Rýchlosť tlače
  Rýchlosť tlače čiernobielo 18 str./min
   
  Pamäť
  Interná pamäť 2 MB
   
  Výbava
  Displej pre foto Nie
  Podporované pamäťové karty nepodporuje pamäťové karty
  Zásobník papieru 150 ks
   
  Rozhranie
  Wi-Fi
   
  Nie
  Bluetooth
   
  Nie
  USB port
   
  áno
  LPT port Nie
  LAN (Ethernet)
   
  Nie
   
  Ďalšie parametre
  IrDa (infraport) Nie
  FireWire (IEEE)
   
  Nie
  Možnosť tlačenia fotografií Nie
  Podpora priamej tlače Nie
   
  Rozmery
  Šírka výrobku 34.9 cm
  Výška výrobku 19.6 cm
  Hĺbka výrobku 23.8 cm
  Hmotnosť výrobku 5.2 kg
  Šírka balenia 39.0 cm
  Výška balenia 29.0 cm
  Hĺbka balenia 25.0 cm
  Váha Balenia 7.1 kg

  Vývoj ceny produktu HP LaserJet Pro P1102

  Podobné produkty


  Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Tlačiarne

  Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

  Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu HP Officejet Pro 8100

  Pridať komentár