HP LaserJet Pro P1102w recenzia

HP LaserJet Pro P1102w recenzia a skúsenosti

S laserovovou tlačiarňou  HP LaserJet Pro P1102w  tlačíte ihneď po zapojení s technológiou HP Smart Install - bez nutnosti inštalácie z CD. Energeticky najúspornejšie...

od 85.83 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Tlačiareň HP som si kúpil na bežné domáce používanie, tlač seminárok a materiálov do školy. Keďže som v minulosti mal s touto značkou iba pozitívne skúsenosti, tak som príliš nevymýšľal a vybral som si veľmi rýchlo.  Od HP mám aj notebook, ktorý sa mi nikdy nekazil a preto túto značku považujem za ozaj kvalitnú.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na tlačiarne a redakčný výber najlepšie tlačiarne

Laserovú tlačiareň som si vybral najmä kvôli tomu, že tlačí rýchlejšie ako atramentová, samotná tlač je lacnejšia a toner pri nepravidelnom používaní nevysychá. Je síce o pár desiatok eur drahšia, táto investícia sa však človeku vráti v podobe úspory na toneroch. Na tomto modely sa mi okrem funkcií páčia aj jeho rozmery. Tlačiareň je kompaktná, ľahká a nezavadzia ani na menšom stole.

Tlač cez Wi-Fi využíva celá rodina

Tento model má aj Wi-Fi a vy preto môžete zadať príkaz na tlačenie aj zo svojho mobilu či tabletu. Súbor dáte tlačiť a kým sa presuniete z jednej miestnosti do druhej, tak je vytlačený. Vďaka tomu si moji rodičia konečne dokážu všetko vytlačiť sami bez zbytočného prekopírovania dokumentu na USB kľúč. Táto funkcia je podľa mňa dobre využiteľná aj v menšej firme, ktorá nemá prostriedky na kúpu tlačiarne pre každého zamestnanca.

HP LaserJet Pro P1102w netlačí farebne, ale iba čiernobielo. Vzhľadom na to, že sa na internete dajú kúpiť nielen originálne, ale aj neznačkové (tzn. lacnejšie) kompatibilné tonery, tak je pre študenta ako stvorená. Jednu stranu zvláda za 2-3 sekundy, čo je výborná rýchlosť.

Kvalita tlače je samozrejme na veľmi vysokej úrovni, s tým sa ale u tlačiarne od HP automaticky ráta. S laserovou tlačiarňou sa mi nikdy nestalo, že by som mal rozmazaný text alebo obrázok. Vytlačený dokument je presne taký, aký ho vidím na ploche notebooku alebo tabletu. Myslím si, že som si vybral naozaj dobre a kúpu tohto modelu odporúčam aj ostatným. 

thumb_up

+ laserová tlačiareň
+ tlačí cez Wi-Fi
+ HP
+ malé rozmery
+ lacná tlač

thumb_down

- tlačí iba čiernobielo

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Zoznam článkov

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Aj na ✅ Slovensko sa dostali fenomény ⭐ Black Friday či Cyber Monday. Čo sa ukrýva za týmito lákadlami? Ako môže spotrebiteľ ušetriť nákupom práve v takýto deň? Sú tieto ponuky bez rizík alebo sa aj za nimi skrývajú menšie alebo väčšie pasce šikovných obchodníkov? V článku sa dozviete,... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu HP LaserJet Pro P1102w

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Tlačiarne

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu HP LaserJet Pro CP1025 (CF346A)

Pridať komentár