Samsung UE40J6272 recenzia

Samsung UE40J6272 recenzia a skúsenosti

Smart TV Samsung s detailním Full HD rozlíšením a integrovaným www prehliadačom. Digitálny tuner DVB-T/T2/C/S2, DVB-T2 s podporou kodeku H.265, vstavaná Wi-Fi, HbbTV,...

od 429 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Máme tu zástupcu, ktorý patrí do nižšej strednej triedy a ide o model spoločnosti Samsung. Vďaka zaujímavej cene sa stal najpredávanejším televízorom v tejto kategórii. Užívateľa zaujme nielen cenou, ale aj výbornou kvalitou obrazu vo vysokom rozlíšení, kvalitným spracovaním a funkciami.

Obchody, kde kúpite online:

Dizajn

Nejde doslova o krásavca, ale ani vám obývaciu izbu vzhľadom nepokazí. Zapadne aj do moderných priestorov, vďaka tenkému rámu a modernému dizajnu. Štýlový stojan je stabilný a celkové spracovanie je na výbornej úrovni.

Obrazovka

Veľkosť uhlopriečky je 40“( 101 cm) a obrazovka je vo Full HD rozlíšení. Obrazu pomáha technológia Wide Colour Enhancer, ktorá vylepšuje obrazovú kvalitu a pomáha odhaľovať skryté detaily. Vďaka technológii Clear Motion Rate sa zase minimalizuje rozmazanie pohybu. Napriek tomu, že ide o model nižšej rady obraz je ostrý a detailný, farby sú verné. Pozorovacie uhly môžem stále hodnotiť za tie lepšie. Po zvukovej stránke som mala tiež dobrý pocit.

Funkcie

Televízor sa výborne ovláda a užívateľské prostredie je intuitívne. Výrobca vsadil na operačný systém Tizen a ten nám ponúka Smart aplikácie. Nechýba služba TV Óčko, ktorá ponúka hudobné videoklipy, priame prenosy či záznamy z koncertov a hitparády, a je pre užívateľov televízorov Samsung zadarmo. Ochudobnený nebudete ani o VOYO.sk, kde sa nachádza viac ako 1500 filmov a archív TV Markíza. Vyskúšať si túto službu môžete na 7 dní zadarmo, a potom sa rozhodnúť pre platenie. Samozrejmosťou sú YouTubeStream.cz. Vďaka voliteľným aplikáciám si môžete prispôsobiť smer, ktorý vás zaujíma.

Výbava konektorov a konektivita

Po stránke výbavy konektorov tomuto modelu nič podstatné nechýba. Potešili ma 4 x HDMI, 3 x USB , nechýba ani portEthernet a rozhranie Common Interface Plus (CI+). Pripojíte sa aj pomocou Wi-fi. Zastúpenie tunerov hodnotím kladne, nechýba DVB-S2 a ani DVB-T2.

Plusy a mínusy

thumb_up

Moderný dizajn
Výborný kvalita obrazu
Výbava a funkcie
Pomer výkon/ cena
Tuner DVB-S2/ DVB-T 2

thumb_down

V tejto cenovej skupine žiadne podstatné

Bežný užívateľ ocení výbornú kvalitu obrazu, dostatočnú výbavu a bohaté funkcie. Kladne hodnotím pripojenie na internet, vďaka čomu sa možnosti TV značne rozširujú. Verné farebné podanie a výborne zobrazenie detailov dosiahnete pri sledovaní prepnutím do módu film. Tým vám prakticky odpadá ďalšie nastavovanie. Tento model je vo výbornom pomere výkon, funkcie a cena a určite nesklame žiadneho užívateľa. Samsung je výrobca, ktorý aj v nižšej rade modelov ponúka nadštandardné funkcie a samozrejmosťou je dobrý servis a kvalitná podpora pre spotrebiteľov.

Autor
Redakcia
Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Zoznam článkov

Vývoj ceny produktu Samsung UE40J6272

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Televízory

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Panasonic TX-49DS500E

Pridať komentár