Miele TKB 350WP

Miele TKB 350WP

Technológia EcoDry Technológia Miele EcoDry vám zaručuje trvalo nízku spotrebu energie a krátke časy sušenia. Vďaka účinnej súhre filtračného systému Miele s bezúdržbovým...

od 918 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Technológia EcoDry

Technológia Miele EcoDry vám zaručuje trvalo nízku spotrebu energie a krátke časy sušenia. Vďaka účinnej súhre filtračného systému Miele s bezúdržbovým tepelným výmenníkom, nemajú žmolky žiadnu šancu upchať tepelný výmenník a negatívne tak ovplyvňovať výkon prístroja. Sušičky Miele s tepelným čerpadlom pracujú vďaka technológii EcoDry konštantne úsporne – počas celej životnosti prístroja.

 

Najvyšší kondenzačný účinok

Dôležité kritérium kvality pre sušičky bielizne je tesnosť. Čím menej vlhkého-teplého sušiaceho vzduchu z prístroja unikne, tým vyšší je kondenzačný účinok. Navyše je vysoká strata vlhkosti v uzatvorených priestoroch veľmi nepríjemná: Kondenzovanie na stenách môže vyvolať tvorbu plesní a ohroziť stavebný fond. Sušičky Miele dosahujú najlepšie hodnoty tesnosti - a tým najvyššiu triedu efektívnosti kondenzácie.

Voňavé prádlo vďaka FragranceDos

Vôňa pre Miele vyrába patentovanou metódou rodinný podnik na juhu Francúzska s históriou siahajúcou až do roku 1871. Použitím vonné esencie získa vaše bielizeň nezameniteľnú sviežu vôňu po dobu až 4 týždňov. Vyberte si z piatich zmyselných variantov.

Funkcia PerfectDry

Patentovaný systém PerfectDry zaručuje dokonale suché bielizeň aj ak máte príliš tvrdú vodu. Zabudovaná technológia automaticky rozpozná tvrdosť vody a podľa nameraných hodnôt upraví proces sušenia. Vždy tak dosiahnete vytúžený výsledok podľa vybraného programu.

Voštinový bubon

Voštinová štruktúra bubna vedie bielizeň smerom nahor, preto oblečenie zostáva dlhšie v horúcom prúde vzduchu a rovnomerne sa usuší. Vzduchový vankúš voštín navyše bielizeň zachytí a celý proces je tak veľmi šetrný. Jedinečnú štruktúru oceníte hlavne pri žehlení, vaše oblečenie bude mať oveľa menej záhybov.

Vysoká účinnosť kondenzácie

Maximálna tesnosť sušičky zaručuje, že z prístroja neunikne vlhký teplý vzduch. Kondenzát na stenách môže spôsobovať plesne. Sušičky Miele dosahujú najvyššej triedy efektivity kondenzácie, nenarušujú stavbu vznikom plesní a šetrí aj vaše zdravie.

Testované na životnosť 20 rokov

Produkty Miele sú vyvíjané s maximálnou starostlivosťou. Výstupné testy to len dokazujú, spotrebiče vynikajú životnosťou až 20 rokov. Dôraz na kvalitu potvrdzuje emailovaná predná stena spotrebičov. Vysoko kvalitný smalt odolá korózii, pôsobeniu kyselín či poškriabaniu, zachováva si farebný odtieň a ľahko sa udržiava.

Nezabudnite si pozrieť aj obľúbený Test sušičiek prádla, kde nájdete aj rady, ako vybrať sušičku, ktoré parametre sú dôležité, ako sušička funguje, aký je rozdiel medzi kondenzačnou sušičkou a ventilačnou a oveľa oveľa viac.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na sušičky a redakčný výber najlepšie sušičky

S možnosťou postavenia do veže
Side-by-Side
S možnosťou podsunutia
Záves dvierok: vľavo
Prevedenie ovládacieho panela: šikmý
Spôsob ovládania: otočný volič
Displej: 7-segmentový

Perfect Dry
FragranceDos
Inteligentná reverzácia bubna
Patentovaný voštinový bubon
Predvoľba štartu až 24 h
Ukazovateľ zostatkového času
Ukazovateľ priebehu programu
Osvetlenie bubna: LED
Nádobka na kondenzát
Integrovaný odvod kondenzátu
Bezúdržbový výmenník tepla
Obsahuje fluorované skleníkové plyny
Hermeticky uzavreté

Ochrana proti pokrčeniu
Šetrný plus
Bzučiak
Zablokovanie pomocou PIN
Indikátor pre vyprázdnenie zásobníkov
Indikátor pre vyčistenie filtrov
Optické rozhranie

Žiadny prístup pre tretie osoby
Je váš prístroj inštalovaný v spoločnej miestnosti? Potom ho môžete chrániť pred použitím tretími osobami, keď naprogramujete PIN kód. Ak je táto funkcia aktivovaná, dá sa prístroj obsluhovať až po zadaní naprogramovaného PIN kódu.

Bezúdržbový výmenník tepla
V sušičkách s tepelným čerpadlom od Miele je výmenník tepla chránený efektívnym filtračným systémom a nemusí sa čistiť. Tak je zabezpečené, aby spotreba energie zostala kontinuálne nízka - počas celej doby životnosti prístroja.

Indikátor „Vyčistite vzduchové kanály“
Indikátor "Vyčistiť vzduchové kanály" poukazuje na vlákna alebo cudzie telesá, nachádzajúce sa vo vzduchových kanáloch. Vlákna môžu znížiť prúdenie vzduchu a tým zvýšiť spotrebu energie pri sušení. S čistými sitkami a filtrami vlákien pracuje vaša sušička bielizne tak efektívne ako v prvý deň.

Komfortný uhol plnenia
Dvierka Miele sa dajú otvoriť mimoriadne doširoka. Spolu s veľkým plniacim otvorom a ergonomickým uhlom plnenia bubna je naplnenie a vyprázdnenie sušičky Miele mimoriadne pohodlné. Tak máte zlepšený náhľad do bubna a: Šetrí to váš chrbát.

Indikátor zásobníka na kondenzát
LED-signál alebo informácia na displeji vám oznámi, kedy treba vyprázdniť zásobník kondenzovanej vody.

Časová predvoľba a ukazovateľ zostatkového času
S časovou predvoľbou si môžete ľubovoľne určiť, kedy má začať najbližší sušiaci program. To je mimoriadne výhodné, keby ste chceli využívať tarify nočného prúdu alebo keď sa má program čerstvo ukončiť, keď napr. prídete domov z práce. Spustenie programu môžete naprogramovať až do 24 hodín vopred. Navyše sa cez displej dozviete, kedy sa aktuálny program ukončí.

Bzučiak
Keď je program sušenia ukončený, bude vám to signalizované oznamovacím tónom. Tak vaša čerstvo usušená bielizeň nebude zbytočne dlho v bubne.

Unášací efekt
Vďaka jedinečnej voštinovej štruktúre sa bielizeň v rotujúcom bubne vedie ďalej smerom nahor. Tak zostáva bielizeň dlhšie v prúde teplého vzduchu, rovnomernejšie sa vysuší a je menej mechanicky namáhaná.

Parametre

Kapacita sušenia 8 kg  
Osvetlenie bubna Áno  
Typ dverí Plast  
Hlučnosť 66 dB  
Rozmery - výška 85 cm  
Rozmery - šírka 59,6 cm  
Rozmery - hĺbka 63,6 cm  
Hmotnosť 61 kg  
Energetická trieda A+  
Trvanie referenčného programu 1 156 min.  

Zoznam článkov

Akú sušičku prádla? Recenzie chvália Bosch

Akú sušičku prádla? Recenzie chvália Bosch

Kedysi bola sušička bielizne v domácnosti nadštandardným spotrebičom, avšak v dnešnej dobe sa stáva čím ďalej, tým viac súčasťou bežnej domácnosti. Výhodou sušičky je predovšetkým rýchlosť sušenia bielizne, no ponúka ďalšie benefity v podobe mäkkej a takmer vyžehlenej bielizne. Sušička... Prečítať článok

Black Friday Slovensko 2020 – Čierny piatok 27.11.2020

Black Friday Slovensko 2020 – Čierny piatok 27.11.2020

Aj na ✅ Slovensko sa dostali fenomény ⭐ Black Friday či Cyber Monday. Čo sa ukrýva za týmito lákadlami? Ako môže spotrebiteľ ušetriť nákupom práve v takýto deň? Sú tieto ponuky bez rizík alebo sa aj za nimi skrývajú menšie alebo väčšie pasce šikovných obchodníkov? V článku sa dozviete, na... Prečítať článok

Kondenzačná sušička, ventilačná alebo slim sušička? Aké sú výhody sušičky?

Kondenzačná sušička, ventilačná alebo slim sušička? Aké sú výhody sušičky?

Sušičky bielizne sa stávajú súčasťou čoraz väčšieho počtu domácností. Už dávno nejde o prístroje, ktoré používajú len profesionálne práčovne. Výhody sušičiek ocení nejedna gazdinka, ktorej ušetrí čas i námahu. Ak patríte k tým, ktorí sušia bielizeň klasickým spôsobom – na sušiaku,... Prečítať článok

Ako správne používať sušičku: čo nepatrí do sušičky, aká je vhodná teplota, môžete používať aviváž?

Ako správne používať sušičku: čo nepatrí do sušičky, aká je vhodná teplota, môžete používať aviváž?

Symboly na sušičke vie sledovať každý, ale mnohí im nevenujú pozornosť a riadia sa podľa vlastnej úvahy. Pripravili sme pre vás niekoľko rád, ako správne sušiť bielizeň v sušičke, čo pri jej používaní dodržiavať a čomu sa radšej vyhnúť. Ak sa držíte základných odporúčaní, s výsledkom... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Miele TKB 350WP

Recenzie

Gorenje DA83ILS/I

Gorenje DA83ILS/I

Maximálna   náplň : 8 kg;  Energetická   trieda : A+++;  Tepelné   čerpadlo : áno;  Hlučnosť : 66 dB;  Displej : LED;  Hmotnosť : 51,8 kg;... Prečítať recenziu

Candy CS C8DG-S

Candy CS C8DG-S

Maximálna   náplň : 8 kg;  Energetická   trieda : B;  Tepelné   čerpadlo : áno;  Hlučnosť : 69 dB;  Displej : LED;  Hmotnosť : 32 kg;  Približná... Prečítať recenziu

Bosch WTW87467CS

Bosch WTW87467CS

Maximálna   náplň : 7 kg;  Energetická   trieda : A+++;  Tepelné   čerpadlo : áno;  Hlučnosť : 64 dB;  Displej : LED;  Hmotnosť : 53,8 kg;... Prečítať recenziu

Beko DPY8506 GXB1

Beko DPY8506 GXB1

Maximálna   náplň : 8 kg;  Energetická   trieda : A+++;  Tepelné   čerpadlo : áno;  Hlučnosť : 65 dB;  Displej : LCD;  Hmotnosť : 52,5 kg;... Prečítať recenziu

AEG AbsoluteCare T8DEE68SC

AEG AbsoluteCare T8DEE68SC

Maximálna   náplň : 8 kg;  Energetická   trieda : A+++;  Tepelné   čerpadlo : áno;  Hlučnosť : 65 dB;  Displej : LCD;  Hmotnosť : 59,5 kg;... Prečítať recenziu

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Sušičky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Beko DPY 8506 GXB1

Pridať komentár