Electrolux EKK51350OX recenzia

Electrolux EKK51350OX  recenzia a skúsenosti

Kompletná koordinácia varenia s malou asistenciou vášho časovača Využite tento časovač pri koordinácii vášho varenia. Stačí nastaviť dĺžku prípravy jedla a rúra vás...

od 279 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Kombinovaný sporák Electrolux som si vybrala z viacerých dôvodov. Zaujal ma jeho dizajn, funkčnosť, ale aj cena. Okrem toho máme od tohto výrobcu aj chladničku a umývačku riadu, s ktorými sme doposiaľ nemali žiaden problém. 

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na sporáky a redakčný výber najlepšie sporáky

V cenovej kategórií „do 300€“ ponúka tento sporák dostatok funkcií. Na plynovej doske sú umiestnené 3 typy horákov s rôznou veľkosťou a výkonom. Varenie na plyne je jednoduché a som naň zvyknutá, preto by som ho v žiadnom prípade nevymenila za elektrickú dosku. Množstvo ľudí sa obáva výbuchu plynu, moderné sporáky sú však vybavené poistkou, ktorá eliminuje akékoľvek riziko explózie. Ak zhasne plameň, tak sa zablokuje prívod plynu a ten teda neuniká ani do okolia.

Dostatok funkcií za skvelú cenu

Elektrická trúba v energetickej triede A má 5 rôznych programov. Od lacnejších modelov ju odlišuje aj existencia ventilátoru a grilu. Smaltované vnútro čistím pomocou čistiaceho prostriedku, určeného na rozpúšťanie mastnoty v rúre. Dvierka s dvojitým sklom sa dajú úplne jednoducho demontovať, čo mi ešte viac zjednodušuje prístup k vnútorným častiam spotrebiču.  Dve sklá sa okrem toho postarajú aj o zníženie vonkajšej teploty dvierok, ktorá by podľa informácií výrobcu nemala presiahnuť 55 °C.

K novému sporáku sme dostali aj rošt a 2 plechy. V rúre možno piecť aj na viacerých plechoch zároveň, ja ich v takomto prípade vždy prekladám, aby bolo jedlo rovnomerne pripravené.  Používam nové aj staršie pekáče. Ak sa vám dnu nezmestia, tak ich určite nevyhadzujte! Ja svoje väčšie pekáče položím na rošt šikmo a výsledok varenia to nijako neovplyvňuje. Všetok riad na pečenie skladujem v priestore pod rúrou.

S výberom svojho kombinovaného sporáku som nadmieru spokojná. Nekazí sa, jednoducho sa udržiava a  dá sa na ňom uvariť čokoľvek. Bola to dobrá voľba.

thumb_up

+ výhodná cena
+ dizajn
+ funkčnosť

thumb_down

- neviem o ničom

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Zoznam článkov

Black Friday Slovensko 2020 – Čierny piatok 27.11.2020

Black Friday Slovensko 2020 – Čierny piatok 27.11.2020

Aj na ✅ Slovensko sa dostali fenomény ⭐ Black Friday či Cyber Monday. Čo sa ukrýva za týmito lákadlami? Ako môže spotrebiteľ ušetriť nákupom práve v takýto deň? Sú tieto ponuky bez rizík alebo sa aj za nimi skrývajú menšie alebo väčšie pasce šikovných obchodníkov? V článku sa dozviete, na... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Electrolux EKK51350OX

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Sporáky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Electrolux EKC 51350 OW

Pridať komentár