Huawei Watch W1 recenzia

Huawei Watch W1 recenzia a skúsenosti

Roky skúseností s výrobou chytrých hodiniek prináša svoje plody v podobe prvotriednych hodiniek Huawei Watch W1. V na prvý pohľad nenápadnom módnom aj funkčnom doplnku sa...

od 218.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Do redakcie sa nám dostali ďalšie inteligentné hodinky. Už sme ich zopár otestovali a preto môžeme veselo porovnávať a hodnotiť. Teraz máme pred sebou na stole inteligentné hodinky Huawei Watch W1. Pozrite si náš názor na tenko celkom podarený produkt od svetoznámeho výrobcu.

 

Displej budete milovať

Samozrejme záleží na vkuse, ale mne osobne sa viacej páčia na smart hodinkách okrúhle displeje. Takže prvé plus pre tieto hodinky. Druhým pozitívom je farebnosť a rozsah displeja. Niektoré hodinky majú v spodnejš časti čierny pruh, ktorý kazí celkový dojem produktu. Pri Huawei Watch W1 tento problém nenastal, displej je aktívny po celej šírke a výške.

Na slnku som nemal žiaden problém s čitateľnosťou, takže aj použitie v exteriéry je úplne pohodlné. Odozva displeja je rýchla a presná, v tomto ohľade mu nemáme čo vytknúť.

Obchody, kde kúpite online:

Baterka by mohla byť silnejšia

Kapacita batéria patrí k priemeru vo svojej triede, takže neoslní ale ani nesklame. 300 mAH dokáže poháňat hodinky cca 1,5 dňa. To znamená, že hodinky budete musieť nabíjať každý deň (respekníve každú noc ). Hodinky stihnete nabiť za necelé dve hodiny, na 12 hodinové použitie vám postačí ich napojenie na nabíjačku na 30 minút.

 

Hodinky v praxi

Uvedenie hodiniek do prevádzky, spárovanie s telefónom, aktualizácie a inštalácia nových aplikácií sú jednoduché a intuitívne. Prepojenie s telefónom cez bluethoot je bezproblémové a bez výpadkov alebo straty signálu. V tomto smere sú hodinky na veľmi vysokej úrovni.

Ak si na hodinky zvyknete, budete ich používať stále a nemusíte stále vyťahovať telefón z vrecka alebo kabelky. Škoda len ten výdrže baterky, ktorá by mohla vydržať viac ako 2 dni.

 

Video recenzia v angličtine

 

Fotogaléria z videorecenzie

Huawei watch w1 inteligentné hodinky

Huawei watch w1 inteligentné hodinky

Huawei watch w1 inteligentné hodinky

Huawei watch w1 inteligentné hodinky

 

Zoznam článkov

Vývoj ceny produktu Huawei Watch W1

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Smart Hodinky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu GoClever Chronos Pi

Pridať komentár