Marshall Major II recenzia

Marshall Major II recenzia a skúsenosti

Prenosné slúchadlá  Marshall Major II s vysoko kvalitnými 40 mm meničmi pre ešte hlbšie basy, detailnejšie výšky a celkovo nižšie skreslenie. Legendárna značka vhodná pre...

od 34.7 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku
5/5 Kvalita zvuku
100%
5/5 Dizajn
100%
5/5 Cena
100%

Slúchadlá pre aktívneho moderného človeka by mali spĺňať niekoľko požiadaviek. Prvou z nich je výborný čistý zvuk s minimálnym skreslením. Zvuk by mal byť dokonale vyvážený.  Samozrejmosťou by mal byť zaujímavý dizajn a dobrá ergonónia. Presne tieto požiadavky spĺňajú aj slúchadlá Marschall Major II, ktoré si predstavíme v našej recenzií.

favorite Pridali sme nové recenzie na slúchadlá a redakčný výber najlepšie slúchadlá

Mimoriadne ľahké a výkonné slúchadlá

Dizajnovo neprehliadnuteľné náhlavné slúchadlá so zaoblenou konštrukciou legendárnej značky Marschall využijete na počúvanie akéhokoľvek hudobného štýlu. Sú ľahké (vážia iba 0,2 kg) a počas ich používania vás prekvapí výborná kvalita spracovania náušníkov. Tie sú pohodlné, dobre sedia na hlave a nebudú vás dokonca ani tlačiť. Treba si však uvedomiť, že ľudská hlava nemá univerzálny tvar a veľkosť, preto po niekoľkých hodinách počúvania môžete cítiť nejaké to tlačenie.

Slúchadlá sú robustné, pevné a výborne tlmia okolitý zvuk, dávajte si preto pozor, aby vás počas počúvania nezrazilo auto. Tlmenie zvuku je dostatočné aj smerom von - vysokou hlasitosťou nebudete obťažovať ani svoje okolie. Skladacia konštrukcia uľahčuje prenášanie slúchadiel, súčasťou balenia však nie je žiadne ochranné puzdro.

Kábel s dvoma konektormi

Na 1,2 m dlhom kábli nájdete ovládač s integrovaným mikrofónom, vďaka ktorému možno slúchadlá využiť aj na telefonovanie. Po prepojení slúchadiel a telefónu môžete pomocou ovládaču pohodlne prepínať skladby, chýba však tlačidlo na ovládanie hlasitosti. Veľkou výhodou Marschall Major II je možnosť odpojenia kábla, ktorý disponuje dvoma typmi pozlátených konektorov. Na jednej strane "klasický" dlhý a na druhej L-plug konektor zabezpečia výbornú konektivitu.

Kábel možno pripojiť do pravého aj ľavého náušníku, v oboch totiž nájdete 3,5mm konektor. Ďalšou vychytávkou modelu je možnosť prepojenia vašich Marschall Major II s iným párom slúchadiel. Svoju obľúbenú hudbu si tak môžete vychutnať aj so svojimi kamarátmi.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ značka Marschall
+ vynikajúci zvuk
+ dokonalá vyváženosť (výšky, stredy, basy)
+ výborné tlmenie zvuku
+ náušníky sú pohodlné a netlačia
+ atraktívny dizajn
+ odpojiteľný kábel
+ kábel možno pripojiť na obe strany
+ možnosť prepojenia s iným párom slúchadiel
+ 2 typy pozlátených konektorov
+ konektivita
+ praktický ovládač s mikrofónom na kábli
+ vhodné na prijímanie hovorov
+ skladacia konštrukcia uľahčuje prenos
+ nízka hmotnosť a dlhý kábel

thumb_down

- bez ochranného puzdra
- na kábli nie je tlačidlo na zvyšovanie/znižovanie hlasitosti

Slúchadlá Marschall Major II patria v cenovej kategórií do 100€ medzi to najlepšie. Výborná je nielen kvalita spracovania, ale najmä čistý vyvážený zvuk a atraktívny dizajn. Ich nosenie je pohodlné, netlačia a hlasitý zvuk neotravuje dokonca ani vaše okolie. Dostatočne dlhý kábel s 2 typmi konektorov možno pripojiť do oboch náušníkov, slúchadlá môžno prepojiť s ďalším párom a spoločne tak zdieľať zážitok z hudby. Po prepojení s telefónom ich môžete využiť aj počas telefonovania. Ich kúpu vám určite odporúčame.

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Zoznam článkov

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Aj na ✅ Slovensko sa dostali fenomény ⭐ Black Friday či Cyber Monday. Čo sa ukrýva za týmito lákadlami? Ako môže spotrebiteľ ušetriť nákupom práve v takýto deň? Sú tieto ponuky bez rizík alebo sa aj za nimi skrývajú menšie alebo väčšie pasce šikovných obchodníkov? V článku sa dozviete,... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Marshall Major II

Recenzie

Beats by Dr. Dre Beats EP

Beats by Dr. Dre Beats EP

Slúchadlá Beats EP majú majstrovsky vyladený zvuk. Prevedenie bez batérie umožňuje neobmedzené počúvanie a ich elegantný, odolný rám je... Prečítať recenziu

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Slúchadlá

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Sony MDR-EX110LPB

Pridať komentár