Beats by Dr. Dre Solo2

Beats by Dr. Dre Solo2

Popis produktu Určené pre zvuk. Naladené na emócie. Solo2 sú tu. Najpopulárnejšie slúchadlá Beats bola kompletne prepracovaná zvnútra i navonok. S  vylepšenou...

od 57.7 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Popis produktu

Určené pre zvuk. Naladené na emócie.

Solo2 sú tu. Najpopulárnejšie slúchadlá Beats bola kompletne prepracovaná zvnútra i navonok. S vylepšenou akustikou vám Solo2 umožní cítiť vašu hudbu s širším rozsahom zvuku a väčšou čírosťou. Aerodynamické, ľahké a odolné, táto kompaktná slúchadlá sú komfortnejšie než kedy predtým. Vezmite si so sebou svoju hudbu kamkoľvek s novými Solo2.

Pociťte nový druh zvuku.

Ponorte sa do emocionálneho zvuku skúseností. Solo2 majú dynamickejšie a širšie spektrum zvuku, čírosť, ktorá vás prenesie bližšie k tomu, čo umelec chcel, aby ste počuli. Bez ohľadu na to, čo práve počúvate, s novými Solo2 ucítite väčšiu vernosť zvuku.

Vlastné pohodlie.

Navrhnuté pre pohodlie. Všetko začína stredom flexibilného hlavového mostu a pokračuje cez rám slúchadiel, ktorý je zahnutý ako ešte nikdy predtým, čo vám dáva s novými Solo2 pocit skvelého komfortu. Mušle boli ergonomicky tvarované tak, aby zodpovedali tomu komfortnému dizajnu a podali tak zvuk čo najlepšie. Na záver – prvotriedny materiál mušlí pomáha odvádzať teplo a minimalizuje únik zvuku.

Aerodynamický design.

Predstavte si luxusné športové vozidlo. Solo2 sa môže pochváliť aerodynamickou estetikou s plynulými krivkami a skrutky, ktoré nie sú vidieť. Dôležité rozhodnutia v oblasti strojárstva a výbere materiálu vytvorila ešte odolnejšie slúchadlá, ktoré sú vybavené na ešte širšie použitie. Vďaka ľahkému skladaniu sú táto prémiová slúchadlá pripravená pre život na cestách.

Bez nutnosti dosahu vášho zariadenia.

Prevezmite kontrolu. S farebne zladeným káblom RemoteTalk™ môžete meniť skladby, kontrolovať hlasitosť a prijímať hovory, bez toho aby ste museli mať v ruke vaše zariadenie. (Kompatibilné so zariadeniami iOS. Funkcionalita sa môže líšiť podľa zariadenie).

Obsah balenia:

  • sluchátka Solo2
  • kábel RemoteTalk™
  • puzdro na prenášanie
favorite Pridali sme nové recenzie na slúchadlá a redakčný výber najlepšie slúchadlá

Parametre

Farba čierna
Uchytenie s temenným mostom
Mikrofón áno
Športová nie
Prenosná áno
Bezdrôtová nie
Dětský nie
Potlačenie šumu nie
Odnímateľný kábel áno
NFC nie
Dĺžka prívodnej šnúry 1.4 m
Hmotnosť 205 g

Zoznam článkov

Black Friday Slovensko 2020 – Čierny piatok 27.11.2020

Black Friday Slovensko 2020 – Čierny piatok 27.11.2020

Aj na ✅ Slovensko sa dostali fenomény ⭐ Black Friday či Cyber Monday. Čo sa ukrýva za týmito lákadlami? Ako môže spotrebiteľ ušetriť nákupom práve v takýto deň? Sú tieto ponuky bez rizík alebo sa aj za nimi skrývajú menšie alebo väčšie pasce šikovných obchodníkov? V článku sa dozviete, na... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Beats by Dr. Dre Solo2

Recenzie

Beats by Dr. Dre Beats EP

Beats by Dr. Dre Beats EP

Slúchadlá Beats EP majú majstrovsky vyladený zvuk. Prevedenie bez batérie umožňuje neobmedzené počúvanie a ich elegantný, odolný rám je... Prečítať recenziu

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Slúchadlá

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Sony MDR-ZX310W

Pridať komentár