Test slúchadiel - najlepšie slúchadlá 2017

Keď kupujete slúchadlá podľa popiskov v obchode a spoliehate sa na rady od predavača, je to vždy ako lotéria. Máte 50% šancu, že kúpite kvalitný model a 50% šancu, že si zvolíte zle hrajúci produkt. Práve preto sme pre vás pripravili výber toho najlepšieho, čo v oblasti slúchadiel v momentálne dobe na trhu nájdete. Ak si vyberiete ktorýkoľvek z týchto modelov, na 100% si zvolíte vynikajúco hrajúce slúchadlá. Rebríček je zostavený na základe rôznych testov, ktoré sú dostupné na internete. Do úvahy sme brali interné aj externé recenzie, hodnotenia a vaše skúsenosti.

 

Test - najlepšie slúchadlá za rozumnú cenu

MiestoModelHodnotenieDetail
1. Koss SPORTA PRO Najlepšie Zobraziť produkt
2. Marshall Major II Najlepšie Zobraziť produkt
3. Sony MDR-V55R Najlepšie Zobraziť produkt
4. Beats by Dr. Dre Solo2 Najlepšie Zobraziť produkt
5. Sony MDR-ZX310W Najlepšie Zobraziť produkt
6. Marshall Major II Najlepšie Zobraziť produkt
7. JBL S300ABNG Najlepšie Zobraziť produkt

 

Výber toho najlepšieho, čo si môžete dopriať

Beats by Dr. Dre Solo2 Wireless

Počúvanie hudby možno povýšiť na úplne nový level. Bezdrôtové slúchadlá s moderným dizajnom a nízkou hmotnosťou si totiž človek obľúbi naozaj rýchlo. Možno ich spárovať s akýmkoľvek zariadením s aktivovaným Bluetooth a hudbu počúvať vo vzdialenosti až 10 m od tohto zariadenia. Vďaka vstavanému mikrofónu sa dá každý telefonát vybaviť veľmi rýchlo - bez zloženia slúchadiel. Výdrž vstavanej batérie je výborných 12 hodín a jej vybíjanie možno kontrolovať na svetelnom indikátore „Fuel Gauge“. Mušle slúchadiel sú tvarované tak, aby prirodzene potláčali okolitý zvuk. S týmito bezdrôtovými slúchadlami si človek užije absolútnu voľnosť pohybu a to bez akéhokoľvek obmedzenia káblom.

Beats by Dr. Dre Solo2

Model s káblom, ktorý však ponúka prvotriednu akustickú kvalitu pre skutočného milovníka hudby. Skvelá izolácia mušiel sa navyše postará o to, aby váš hudobný zážitok nič nerušilo. Slúchadlá sú vyrobené z odolných materiálov a vynikajú svojim, do posledného detailu prepracovaným, dizajnom. Možno ich zložiť a jednoducho prenášať v pribalenom puzdre. 1,4 m dlhý kábel je vybavený ovládačom hlasitosti, tlačidlom na posúvanie skladieb a prijímanie hovorov.

Kvalita za výhodnú cenu

Marshall Major II

Slúchadlá od legendárnej svetoznámej značky Marshall môžu zaujať nielen moderným dizajnom, ale aj veľmi dobrou cenou. Odolná flexibilná (a zároveň aj skladacia) konštrukcia s vinylovou úpravou a precízne tvarované mušle zabezpečia to, že sa slúchadlá prispôsobia tvaru hlavy. Kábel, ktorý možno umiestniť do pravej alebo aj ľavej mušle, je vybavený dvoma rôznymi konektormi pre maximálnu konektivitu. Marschall Major II možno prepojiť aj s ďalším párom slúchadiel a zdieľať tak svoj hudobný zážitok. Kúpou tohto modelu získate kvalitu bez kompromisov a to za cenu, ktorá vás nezruinuje.

Kingston HyperX Cloud Gaming

Tieto káblové slúchadlá sú primárne určené hráčom PC / konzolových hier. Štandard reprodukovaného zvuku je na veľmi vysokej úrovni. Pamäťová pena sa postará a výbornú izoláciu okolitých zvukov, polstrovaná čelenka zas o to, že vás slúchadlá nebudú tlačiť. Na 3 metrovom kábli možno nájsť praktické tlačidlo na ovládanie hlasitosti. Súčasťou headsetu je aj odnímateľný mikrofón. V balení možno nájsť aj redukcie na pripojenie k mobilu či hernej konzole PS4. Výborný výkon a spoľahlivosť vs. prijateľná cena sa postarala o mimoriadnu popularitu a obľúbenosť týchto slúchadiel.

Dobrá voľba pre nenáročných

Sony MDR-V55 

S mohutnými, no zároveň ľahkými skladacími slúchadlami od Sony si vychutnáte vynikajúci klubový zvuk s plnými basmi a vyrovnanými výškami. Model je vybavený 1,2 m dlhým káblom bez ovládania hlasitosti, na konci ktorého je umiestnený L konektor. Za veľmi nízku cenu získate dostatočne kvalitne spracované slúchadlá od osvedčeného výrobcu zvukovej techniky, s ktorými budete určite spokojný.

Koss SPORTA PRO

Populárne slúchadlá od spoločnosti Koss sú skĺbením príjemného dizajnu a maximálnej kvality zvuku s minimálnou mierou skreslenia. Tento káblový model sa dá navyše zakúpiť za mimoriadne nízku cenu. Dajú sa prispôsobiť veľkosti hlavy, disponujú 3,5 mm a 6,3 mm konektorom a možno ich pripojiť na množstvo hudobných zariadení. Pre reguláciu prítlaku slúchadiel máte k dispozícií praktický prepínač Comfort Zone. Tento model sa dá tiež zložiť a prenášať v pribalenom puzdre. Kúpou slúchadiel Koss určite nespravíte krok vedľa, ba priam naopak. Budete sa z nich tešiť tak, ako aj milióny ďalších vyznávačov tejto kvalitnej značky.

Vaše hodnotenie:
(88.4%)

Obľúbené produkty


Komentáre

24/11/2017 20:50
Zuzana Martinkovie

Marshall sluchadla su ozaj dobre. Bez debaty. Cisty zvuk a prijemne basy. Ja mám typ Major MKII Brown za cca 70ecok a lepsie sluchadka na pocuvanie hudby som nemala

16/06/2017 17:14
m.p.

Beats určite nie, Marshall Majory komu, ako. Ak Koss, tak Porta, sú to referenčné slúchadlá. Síce dizajn skôr retro, ale kvalitou za nízku cenu nič nepokazíte. Pozeral by som sa po Sennheiseroch, prípadne AKG, aj keď chápem, že bežný spotrebiteľ hľadá nízku cenu a akú takú kvalitu. JBL má aj lepšie modely. Ak človek potrebuje špunty za nízku cenu, veľmi dobre sa mi osvedčili aj Xiaomi Priston 3. Určite to nie je výber naj slúchadiel pre audiofilov, ale so všetkými, ktoré som spomenul mám dobré skúsenosti a cenovo vás nezruinujú.

16/06/2017 15:15
ochab

Dobry den, tie sluchadla vam vyberal nahluchly orangutan? to ozaj myslite vazne s tymto vyberom? Ludia, neriadte sa touto recenziou, zbytocne utratite peniaze!

Pridať komentár