Spokey Marbella recenzia

Spokey Marbella recenzia a skúsenosti

Magnetický rotoped Spokey Marbella  so širokou ponukou programov, vďaka ktorému si svoj individuálny tréning vyberú aj tí najnáročnejší. Vstavané kolieska uľahčujú...

od 262.22 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Magnetický rotoped Spokey Marabella, môžemepovažovať za odľahčenú verziu silnejšieho modelu Spokey Missisipi. Parametrovo tam priepastné rozdiely až také nie sú. Čo sa však týka dizajnu, tam sa tieto modely značne líši. Marabella je už na prvý pohľad jednoduchšej konštrukcie. Môžeme ju zaradiť ako rotoped, ktorý stojí medzi jednoduchým modelom Spokey Floryda a výkonnejším modelom Spokey Missisipi. Taký užívateľský stred.

Obchody, kde kúpite online:

Dizajn

V čierno bielej verzii so zelenými akcentmi však stále patrí dizajnom medzi pekné zariadenia. Znovu hodnotím kladne farebné zladenie počítača s celkovým dizajnom prístroja.

Konštrukcia

Nastavenie sedadla je možne v rovine horizontálnej aj vertikálnej. Takže si okrem prispôsobenia výšky sedadla, môžete sedadlo aj posunúť smerom dozadu alebo dopredu podľa potreby. K tomuto účelu slúži krátka kovová týč po ktorej je posuv možný. Aj keď vizuálne to až tak pekne nevyzerá. Konštrukcia je dostatočne pevná a stabilná.

Parametre

Snímač tepovej frekvencie je umiestnený v riadidlách, ktoré je možné nastaviť podľa potreby v požadovanom uhle. Tento model disponuje 16 stupňovou automatickou reguláciou odporu. Výrobca udáva doporučenú maximálnu váhu užívateľa do 110 kg. Samotná váha rotopedu je 23kg. Manipulácia je však ľahká a to za pomoci vstavaných koliesok.

Funkcie

Počítač rotopedu disponuje funkciami, čas, vzdialenosť, rýchlosť, pulz, spálené kalórie, HRC, WATT. Za pomoci 12programov a manuálneho nastavenia vlastného programu si zostavíte svoj tréning. Na domáci tréning mi tieto funkcie bohato postačovali.

Plusy

  • Nastavenie sedadla vertikálne aj horizontálne
  • Pulzomer v riadidlách
  • Pohodlná manipulácia vďaka vstavaným kolieskam
  • Tichý chod
  • Kompaktné rozmery

Mínusy

  • Tyč na nastavenie sedadla dopredu a dozadu kazí dizajn
  • Absencia Bluetooth pripojenia

 

Pohľad na záver

Model Spokey Marabella je čo do funkcií slušným rotopedom pre domáci tréning. Spĺňa, čo takéto zariadenie spĺňať má. Dizajn síce neoslní, ale nie je to ani kúsok, za ktorý by ste sa mali hanbiť. Cena robí tento model príťažlivejším, než na prvý pohľad vyzerá a v predaji sa radí medzi obľúbené rotopedy medzi užívateľmi.

Autor
Redakcia
Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Zoznam článkov

Ako vybrať rotoped

Ako vybrať rotoped

Na trhu je veľké množstvo rotopedov v rôznych cenových hladinách a s rôznymi parametrami. Možno si poviete, zájdem do športového obchodu a tam si nejaký vyberiem. V lepšom prípade natrafíte na odborného predajcu, ktorý vás oboznámi s parametrami a funkciami modelov. Chystáte sa kúpiť... Prečítať článok

Insportline rozdáva elektrobicykle a športtestery zadarmo

Insportline rozdáva elektrobicykle a športtestery zadarmo

Nákupu vianočných darčekov sa vyhneme v najbližších dňoch len veľmi ťažko. V súvislosti s tým sa nám do popredia dostávajú otázky čo kúpiť a kde to kúpiť. Možno vám poradíme. Internetový obchod insportline pripravil akciu, aká tu ešte asi nebola . Každému kto u neho nakúpi nad určitú sumu... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Spokey Marbella

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Rotopedy

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu inSPORTline SEG 7020

Pridať komentár