inSPORTline SEG 3296 recenzia

inSPORTline SEG 3296 recenzia a skúsenosti

Rotoped inSPORTline SEG-EM-3296 otvára novú generáciu rotopedov s inteligentným brzdným systémom. Rotoped je postavený na robustnom hliníkovom ráme s unikátnou povrchovou...

od 1020.8 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Rotoped z portfólia inSPORTline s modelovým označením SEG 3296 jekvalitným špičkovým zariadením s inteligentným brzdným systémom. Konštrukčne patrí do kategórie masívnych rotopedov, ktoré zaručujú vysokú stabilitu pri akomkoľvek náročnom tréningu. Tento model je pripravený konštrukčne vydržať akýkoľvek tvrdý tréning.

Obchody, kde kúpite online:

Insportline.sk 1020.8 €
1383 €
Do obchodu Insportline.sk
favorite Pridali sme nové recenzie na rotopedy a redakčný výber najlepšie rotopedy

Dizajn

Kvalitné spracovanie a moderný dizajn ho posúvajú na horné pozície rebríčku výborných rotopedov. Na výber je v dvoch farebných prevedeniach, čierno sivej a bielo sivej s nádychom modrého odtieňa v bielej. Obidve verzie sú veľmi pekné a elegantné. Výrobcovia už dávno nevsádzajú iba na klasický jednotný vzhľad rotopedov, ale posunuli sa o niečo ďalej. Zariadenia tak dostávajú vďaka rôznym konštrukčným riešeniam a farebným prevedeniam originálny moderný dizajn. Práve magnetický rotoped s elektronickým ovládaním záťaže, inSPORTline SEG 3296 je toho dôkazom.

Konštrukcia

Hliníkový rám je základom pre tento robustný rotoped. Chráni ho špeciálna povrchová úprava odolná voči poškrabaniu. Nechýba nastaviteľnosť sedadla pneumatickým zdvihom a ergonomické riadidlá s nastaviteľnou pozíciou gripov. V riadidlách sa už tradične nachádza aj snímač tepovej frekvencie. Príjemne je aj nastavenie sklonu počítača. Ten ponúka veľký detailný dvojfarbný LCD displej. Pri tomto modeli som mala pocit, že naozaj výdrži všetko.

Parametre

Prístroj váži poctivých 60kg, čo už je naozaj pekná váha. Vďaka pevným hliníkovým kolieskam sa aj tento rotoped dá pohodlne presúvať. 9kg záťažové koleso vám dá poriadne zabrať.

Funkcie

Čo, do funkcii, výber je naozaj bohatý a nastavenia veľkorysé. Nechýba zobrazovanie monitorovaných údajov ako je čas, vzdialenosť, rýchlosť, záťaž, spálené kalórie, pulz a výkon. Vybrať si môžete zo 16-tich programov a samozrejme aj jedného manuálneho podľa inviduálnych nastavení. Ten mi sedel najviac.

Plusy

 • Vysoko kvalitná stabilná konštrukcia
 • Bohatý výber funkcii počítača
 • Tichý chod
 • 3 dielne kľuky so zapuzdrenými ložiskami SKF
 • Antišmykové pedále
 • Pneumatický zdvih sedadla
 • Veľký detailný dvojfarebný displej
 • Hrudný pás
 • Vyrovnanie podlahy pomocou Micro Shift

Mínusy

 • Vyššia cena
 • Manuál

 

 

Pohľad na záver

Rotoped inSPORTline SEG 3296 má už veľmi blízko k profesionálnym prístrojom. Svojou masívnou konštrukciou a kvalitným prevedením je vhodný na tvrdé dlhotrvajúce tréningy. Vydrží dlhodobé používanie aj tvrdšie zaobchádzanie. Pre presnejšie meranie ma prijímač na snímanie tepovej frekvencie z hrudného pásu, ktorý je súčasťou balenia. Disponuje systémom Micro Shift pri nerovnej podlahe. Ak sa rozhodnete pre tento rotoped, môžete ho využívať v rámci rodiny bez rozdielu na výšku a hmotnosť. inSPORTline SEG3296je prístrojom, ktorý znesie naozaj veľa.

Autor
Redakcia
Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Zoznam článkov

Ako vybrať rotoped

Ako vybrať rotoped

Na trhu je veľké množstvo rotopedov v rôznych cenových hladinách a s rôznymi parametrami. Možno si poviete, zájdem do športového obchodu a tam si nejaký vyberiem. V lepšom prípade natrafíte na odborného predajcu, ktorý vás oboznámi s parametrami a funkciami modelov. Chystáte sa kúpiť... Prečítať článok

Insportline rozdáva elektrobicykle a športtestery zadarmo

Insportline rozdáva elektrobicykle a športtestery zadarmo

Nákupu vianočných darčekov sa vyhneme v najbližších dňoch len veľmi ťažko. V súvislosti s tým sa nám do popredia dostávajú otázky čo kúpiť a kde to kúpiť. Možno vám poradíme. Internetový obchod insportline pripravil akciu, aká tu ešte asi nebola . Každému kto u neho nakúpi nad určitú sumu... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu inSPORTline SEG 3296

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Rotopedy

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Spokey Bilbao

Pridať komentár