inSPORTline Ab Lifter Easy recenzia

inSPORTline Ab Lifter Easy recenzia a skúsenosti

Posilňovač brušných svalov inSPORTline Ab Lifter Easy je ideálna pomôcka nielen pre spevnenie brucha, ale tiež pre posilnenie ramien, stehien a zadku. Cvičenie na AB...

od 49.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Posilňovač brušných svalov som si objednala cez internet z obchodu www.insportline.sk. Chcela som nejaký účinný stroj na domáce cvičenie, s pomocou ktorého by som si vedela trochu spevniť svaly na bruchu. Po prečítaní niekoľkých pozitívnych recenzií na nete som si vybrala Ab Lifter Easy.

Obchody, kde kúpite online:

Insportline.sk 49.9 €
114.9 €
Do obchodu Insportline.sk
favorite Pridali sme nové recenzie na posilňovacie stroje a redakčný výber najlepšie posilňovacie stroje

Zoznamovanie s týmto strojom bolo najskôr opatrné, nakoľko som si nebola istá, či ma udrží. Tento zbytočný strach zo mňa po chvíli cvičenia opadol. Zistila som, že tento posilňovač má dosť stabilnú konštrukciu a mojich 65 kg zvládne. Veľkým plusom sú penové násadky na madlách a v mieste, kde máte opreté kolená. Počas používania stroja ma nič netlačí a nemám modriny.

Cvičenie s vlastnou váhou prináša množstvo pozitívnych efektov

Na prístroji si viem nastaviť jednu zo 4 úrovní obtiažnosti. Začínala som samozrejme na tej najľahšej a cvičenie bola ozajstná makačka. Na druhý deň som mala svalovicu, ktorú som ale očakávala, keďže som brucho predtým vôbec neposilovala. Boleli ma aj ruky a vlastne skoro celý človek.

Priznám sa, že prvé dva týždne používania boli skôr trápením. Potom si svaly už asi zvykli na väčšiu záťaž a ja som začínala pozorovať progres. Posilňovač brucha má totiž displej, na ktorom si možno odsledovať počet zhybov, čas cvičenia ale aj spálené kalórie. Cvičí sa s vlastnou váhou a tento jednoduchý pohyb tvaruje nielen brucho, ale aj svaly rúk, zadku a stehien. Je to niečo podobné ako keď človek robí brušáky, akurát sa pohyb vykonáva v inej polohe a nezaťažuje chrbticu ani kríže.

Ab Lifter Easy je vhodný pre ľudí s hmotnosťou max 100 kg. Ja osobne by som ho odporučila skôr ženám. Chlapi majú predsa len lepšiu kondíciu a manželovi nestačí ani najvyšší stupeň záťaže. Posilňovač je skladný, nezaberá veľa miesta a ani jeho cena nie je príliš vysoká. Na občasné domáce cvičenie je absolútne dostačujúci.

thumb_up

+ lacný a účinný stroj na posilňovanie
+ veľmi pozitívne hodnotenia na internete
+ cvičí sa s vlastnou váhou
+ netreba žiadne ďalšie pomôcky na cvičenie
+ pevná konštrukcia
+ 4 stupne náročnosti cvičenia
+ vhodný pre ženy aj mužov
+ cvičiť stačí iba 5 min. denne

thumb_down

- pre chlapa s lepšou kondičkou nie je dostatočný

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Zoznam článkov

Gymbit 6 Abs Shaper – recenzia posilňovača brušného svalstva

Gymbit 6 Abs Shaper – recenzia posilňovača brušného svalstva

Tehličky, sixpack či pekáč buchiet. Aj tak sa hovorí ľudovo vyformovanému brušnému svalstvu. Mnohé ženy či muži po ňom túžia, no ani po mesiacoch tvrdého tréningu sa im nedarí výsledný efekt docieliť. Vypracovanie brušných svalov je úzko späté s tréningom a zdravou stravou. Je tu však možnosť,... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu inSPORTline Ab Lifter Easy

Recenzie

Domyos 900 tréningová stanica

Domyos 900 tréningová stanica

Tréningová stanica 900 vám umožní cvičiť s váhou vášho vlastného tela. Môžete na nej precvičovať zhyby, kľuky na bradlách či dvíhanie nôh vo vise.... Prečítať recenziu

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Posilňovacie stroje

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Cable Column Body-Solid Cable Column GCCA

Pridať komentár