Posilňovacie stroje - recenzie, skúsenosti, hodnotenia

Nechajte si poradiť od odborníkov na posilňovanie a vyberte si taký prístroj, ktorý vám pomôže dostať sa do formy jednoducho a efektívne. Recenzie posilňovacích veží a strojov pre vás pripravujú odobrníci ale o svoje skúsenosti sa delí aj široká verejnosť. Zapojiť sa môžete aj vy prostredníctvom komentárov a hodnotení.

Ako vyberať? Sledujte parametre

Konštrukcia - Ak vám to možnosti a rozpočet dovolí, zamerajte sa na overeného výrobcu, ktorý vám garantuje kvalitu spracovania, vysokú kvalitu materiálu rámu, materiálu spojov a spojovacích častí, ako aj ich nosnosť a odolnosť. Posilňovači stroj musí mať výbornú pevnosť adostatočnú nosnosť celej konštrukcie. Celkové konštrukčné riešenie musí spĺňať aj dobrú ergonómiu. Nezabudnite na polohovateľnosť. V prípade lavičky a časti, ktoré si to vyžadujú je dôležitá polohovateľnosť a nastaviteľnosť podľa postavy cvičenca pre čo najvyšší komfort a bezpečnosť pri cvičení.

Typ závažia a kladky - Preverte si možnosti dokupovania rôznych závaží, nastaviteľnosť a kvalitu materiálu kladky a laniek.

Bench press

Spôsob zloženia a možnosti údržby - Nezabudnite na montáž pri zložitejších strojoch. Ak je náročná, overte si u predajcu možnosť montáže kvalifikovaným pracovníkom priamo u vás doma.

A, samozrejme, ako vždy na záver vám odporučujeme overeného výrobcu so zárukou na celý komplet, ako aj jednotlivé časti stroja a poskytovaný servis. Informujte sa o dostupnosti náhradných dielov na našom trhu, aby sa vám nestalo, že kvôli malej súčiastke budete musieť osloviť výrobcu až niekde v Hongkongu.