Posilňovacie stroje - recenzie, skúsenosti, hodnotenia

Nechajte si poradiť od odborníkov na posilňovanie a vyberte si taký prístroj, ktorý vám pomôže dostať sa do formy jednoducho a efektívne. Recenzie posilňovacích veží a strojov pre vás pripravujú odobrníci ale o svoje skúsenosti sa delí aj široká verejnosť. Zapojiť sa môžete aj vy prostredníctvom komentárov a hodnotení.

Gymbit 6 Abs Shaper – recenzia posilňovača brušného svalstva

Gymbit 6 Abs Shaper – recenzia posilňovača brušného svalstva

Tehličky, sixpack či pekáč buchiet. Aj tak sa hovorí ľudovo vyformovanému brušnému svalstvu. Mnohé ženy či muži po ňom túžia, no ani po mesiacoch tvrdého tréningu sa im nedarí výsledný efekt docieliť. Vypracovanie brušných svalov je úzko späté s tréningom a zdravou stravou. Je tu však možnosť,... Prečítať článok

Ako vyberať? Sledujte parametre

Konštrukcia - Ak vám to možnosti a rozpočet dovolí, zamerajte sa na overeného výrobcu, ktorý vám garantuje kvalitu spracovania, vysokú kvalitu materiálu rámu, materiálu spojov a spojovacích častí, ako aj ich nosnosť a odolnosť. Posilňovači stroj musí mať výbornú pevnosť adostatočnú nosnosť celej konštrukcie. Celkové konštrukčné riešenie musí spĺňať aj dobrú ergonómiu. Nezabudnite na polohovateľnosť. V prípade lavičky a časti, ktoré si to vyžadujú je dôležitá polohovateľnosť a nastaviteľnosť podľa postavy cvičenca pre čo najvyšší komfort a bezpečnosť pri cvičení.

Typ závažia a kladky - Preverte si možnosti dokupovania rôznych závaží, nastaviteľnosť a kvalitu materiálu kladky a laniek.

Bench press

Spôsob zloženia a možnosti údržby - Nezabudnite na montáž pri zložitejších strojoch. Ak je náročná, overte si u predajcu možnosť montáže kvalifikovaným pracovníkom priamo u vás doma.

A, samozrejme, ako vždy na záver vám odporučujeme overeného výrobcu so zárukou na celý komplet, ako aj jednotlivé časti stroja a poskytovaný servis. Informujte sa o dostupnosti náhradných dielov na našom trhu, aby sa vám nestalo, že kvôli malej súčiastke budete musieť osloviť výrobcu až niekde v Hongkongu.