Gymbit 6 Abs Shaper – recenzia posilňovača brušného svalstva

Tehličky, sixpack či pekáč buchiet. Aj tak sa hovorí ľudovo vyformovanému brušnému svalstvu. Mnohé ženy či muži po ňom túžia, no ani po mesiacoch tvrdého tréningu sa im nedarí výsledný efekt docieliť. Vypracovanie brušných svalov je úzko späté s tréningom a zdravou stravou. Je tu však možnosť, ako si účinne pomôcť. Reč je o posilňovači brušného svalstva Gymbit 6 Abs Shaper.

Posilňovač brušného svalstva Gymbit 6 Abs Shaper

Práve toto novodobé, mnohými označované za prelomové zariadenie, vám pomôže vypracovať brušné svaly do vytúženej podoby, po ktorej tak veľmi túžite. Toto jednoduché zariadenie funguje na účinnom princípe, ktorým stimuluje vaše brušné svaly a týmto spôsobom ich podnecuje k svalovej aktivite. Pointou je to, že tehličky na bruchu môžete dosiahnuť ľahšie a rýchlejšie. Samotný Gymbit 6 Abs Shaper neurobí celú prácu za vás, no do značnej miery vám môže pomôcť brušné svalstvo vyormovať.

Ako funguje?

Gymbit 6 Abs Shaper je domáci posilňovač brucha určený pre všetkých mužov a ženy, ktorí túžia po pevnom brušku. Jeho účinnosť je zabezpečená vďaka systému EMS (Elektrická stimulácia svalstva), ktorý za pomoci elektronických vĺn vysiela stimuly do brušných svalov. Svaly sú tak aktívne, pretože vykonávajú sťahy. Ide v zásade o podobný efekt, ako v prípade klasických brušákov. S tým rozdielom, že Gymbit stačí priložiť na brucho a pohyb sed-ľah vykonávať vôbec nemusíte.

Gymbit 6 Abs Shaper - 5 programov formovania brušného svalstva

Gymbit 6 Abs Shaper má tvar motýľa. Zariadenie je tak prispôsobené celej ploche vášho brucha a stimuly tak vysiela rovnomerne do každého svalu. Na zadnej strane sú silikónové fólie, ktoré sa lepia na vaše brucho. Priamo na zariadení je maličký ovládací panel, ktorým môžete regulovať intenzitu stimulov od najslabších po najsilnejšie. Nastaviť možno päť tréningových programov a desať úrovní stimulov. Zariadenie je napájané za pomoci jednej 3 V batérie.

Ak by ste predsa mali pocit, že nie ste žiadnym športovcom a zariadenie teda nevyužijete, rozhodne nepohrdnete dobrou relaxačnou masážou za pomoci Gymbit 6 Abs Shaper.

Pre koho je určený?

Mužov a ženy, ktorí chcú posilniť svoje brušné svaly rýchlejšie a efektívnejšie. Takisto však pre ľudí, ktorí sa nevedia zbaviť zostatkového tuku na bruchu a potrebujú krok za krokom ukrajovať z obvodu pásu.

Systém elektrickej stimulácie svalstva sa postará o to, že vaše brucho bude pri používaní prístroja Gymbit 6 Abs Shaper aktívne a svaly budú stimulované. Využívať ho môžete kdekoľvek, pokojne aj v práci a rovnako tak je iba na vás, kedy Gymbit zaradíte aj do vášho tréningového plánu.

Ako správne cvičiť?

Zdá sa to ako rozprávka, ktorej nikto neverí, no Gymbit 6 Abs Shaper skutočne možno používať pri sledovaní televízie, varení v kuchyni, čítaní knihy alebo aj pri samotnom cvičení, behaní či bežnej chôdzi. Ideálne je, ak posilňovač brušného svalstva používate ako doplnkový tréning. Práve zintenzívnenie tréningu za pomoci posilňovača svalov, je v skutku perfektným doplnkom pri tréningu brucha. Opäť nesmieme opomenúť aj racionálne stravovanie, pretože strava je polovicou úspechu.

Gymbit 6 Abs Shaper urobí až 1 000 sťahov za minútu

Denne vám postačí Gymbit používať po dobu 20-30 minút a prvé výsledky sa môžu dostaviť už po dvoch týždňoch od používania prístroja. Disciplíne sa teda aj tak nevyhnete, ide však o to, že vytúžený sixpack na bruchu môžete docieliť omnoho rýchlejšie ako doteraz.

Hlavné výhody Gymbit 6 Abs Shaper

Za pomoci EMS možno dosiahnuť naozaj efektívne výsledky. Samozrejme, v prípade, že dodržiavate aj správnu stravu a používate Gymbit pravidelne, aby bol efektívnym. A aké sú jeho hlavné výhody?

  • Spevnenie brušného svalstva
  • Stačí 20 – 30 minút denne
  • Tréning alebo relaxačná masáž v jednom
  • Jednoduché používanie
  • Možnosť regulácie intenzity tréningu
  • Automatické vypnutie po 20 minútach
  • Priaznivá cena

Skúsenosti používateľov

Skôr ako sa dostaneme k samotným hodnoteniam užívateľov, povieme vám, že cena za Gymbit 6 Abs Shaper sa pohybuje v rozmedzí od 18 do 25 eur. Používatelia cenu hodnotia veľmi pozitívne, pretože EMS systém, ktorý využíva i Gymbit, sa stáva čoraz populárnejším.

Gymbit 6 Abs Shaper vám dopomôže dosiahnuť vytúženú postavu

Veľkým pozitívom je jednoduché ovládanie, ktoré zvládne aj človek s menšími zručnosťami v moderných technológiách. Prístroj vyskúšali aj mamičky, po tehotenstve. V tomto prípade sa však Gymbit s úspechom nestretol a väčšine mamičiek nepomohol.

Používateľov negatívne zaskočil fakt, že prístroj nespaľuje tuky tak efektívne, ako by zrejme čakali. Princípom však je, že Gymbit 6 Abs Shaper bude používateľ využívať v rámci tréningu a nie ako samostatnú tréningovú jednotku.

Zákazníci, ktorí prístroj vyskúšali, ocenili okrem jednoduchého ovládania aj možnosť regulácie stimulov a zároveň jeho nenápadné používanie. Sledovanie TV, žehlenie, upratovanie a Gymbit vám pritom vôbec neprekáža. Svaly sú stimulované aj počas bežných činností, ktoré vykonávate počas dňa.

Recenzie a skúsenosti s Gymbit 6 Abs Shaper wellneo.sk

Skúsenosti s Gymbit 6 Abs Shaper andreashop.sk

Záver Gymbit 6 Abs Shaper

Na trhu existuje niekoľko alternatív brušného posilňovača, či už drahších alebo lacnejších. Gymbit je nepochybne vhodným pre každého. Priaznivá je jeho cena, jednoduché používanie a efektívny EMS systém. Je účinným pomocníkom pri tréningu brucha. Rozhodne nečakajte zázrak v podobe „lenivých svalov“. To znamená, že bez minimálnej námahy to nejde. Za pomoci Gymbitu môžete z pásu schudnúť nejaké tie centimetre, odbúrať kilogramy a vytvarovať brucho, ale podmienkou je zdravá strava a pravidelný pohyb. Za týchto podmienok je Gymbit 6 Abs Shaper skvelým tréningovým partnerom.

Hodnotenie článku:
(83.6%)

Pulbikované dňa: 06.05.2019

Autor
Denis Ruščák

Denis Ruščák

Večný študent! Veď predsa o tom život je. Permanentné nadobúdanie nových poznatkov, informácií a skúšanie všetkého čo je nové. Každý okamih bežného dňa, zlý či dobrý, vám do života môže priniesť niečo nové a urobiť deň výnimočným. Neustále na sebe pracovať a posúvať sa vpred je mojim životným mottom a motiváciou. To platí aj pri písaní. Písanie je mojim hobby, do ktorého dávam kúsok seba. Písanie na rôzne témy od zaujímavostí, faktov, trendov, marketingových textov, SEO článkov až po spravodajstvo. Čaro slova a písma je neobmedzené a okrem emócie ponúka aj bezhraničné vedomosti. Každým článkom sa preto snažím obohatiť ako seba, tak i samotného čitateľa, ktorému ponúkam jedinečný a osobitý obsah.

Obľúbené produkty

Zobraziť kategóriu:


Pridať komentár