BenQ XL2411Z

BenQ XL2411Z monitor

Monitor pre šampiónov - BenQ XL2411Z Dokonale plynulý obraz 24" herného monitora vám umožní na vlastnej koži pocítiť ozajstné vzrušenie a radosť z akčnej hry. Monitor...

od 252.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Monitor pre šampiónov - BenQ XL2411Z

Dokonale plynulý obraz 24" herného monitora vám umožní na vlastnej koži pocítiť ozajstné vzrušenie a radosť z akčnej hry. Monitor vybavený najnovšími technológiami Motion Blur Reduction, Low Blue Light, Gaming - comfort Flicker - free, Gaming Refresh rate Optimization Management a funkcia Display pilot ponúka neuveriteľný obraz, rýchlosť a agilitu a súčasne prináša pri sledovaní pocit maximálneho pohodlia, aby ste si mohli naplno vychutnať akúkoľvek hru! Buďte pripravení na víťazstvo!

Rad BenQ XL, navrhnutý pre totálnu víťazstvo, vám umožní prevziať kontrolu nad svojim osudom. Vďaka presnosti a rýchlosti, ktorú možno od vysoko výkonného herného monitora očakávať, môžete mať teraz dobré vyhliadky na víťazstvo nad vašimi protivníkmi vo všetkých hrách, ktoré hráte.

Popis kľúčových vlastností

Technológia Motion Blur Reduction pre zvýšenú presnosť počas hier

Nová technológia BenQ Motion Blur Reduction ďalej zlepšuje zážitky z extrémne plynulého hrania bez rozmazávania, najmä u FPS hier nabitých akciami, kde rozhoduje každá milisekunda. Vďaka technológii Motion Blur Reduction už hráči nemusia trpieť stratou času, herného pohodlia alebo zlou kvalitou obrazu vplyvom rozmazávania pohybu a časového oneskorenia. Namiesto toho majú všetko potrebné, aby vďaka dlhšiemu času reakcie získali na svoju stranu výhodu pre dosiahnutie maximálne dokonalého víťazstva.

Technológia Low Blue Light ako preventívne opatrenia pre ochranu zraku

Pozerajte sa dlhé hodiny na jasný a príjemný obraz alebo súťažte s prvotriednymi podmienkami zobrazenia, ktoré prináša nová technológia BenQ Low Blue Light. Svetlo modrého spektra, ktoré je vytvárané bežnými obrazovkami počítačov, je kritickou príčinou poškodenia zraku, únavy očí, bolestí hlavy a porúch spánku. Teraz je zrak hráčov lepšie chránený vďaka ponuke rôznych nastaviteľných nízkych úrovní modrého svetla. Nie sú teda už potrebné okuliare žltého odtieňa pre zvýšenú ochranu zraku a hranie hier môže byť jasné, pohodlné a bezproblémové!

BenQ XL2411Z pre profesionálnych hráčov CS

V spoločnosti BenQ pevne veríme, že hranie hier spočíva v detailoch, a preto sa snažíme posúvať hranice nášho výskumu a vývoja tak, aby sme mohli ponúknuť bezkonkurenčnú úroveň ovládania, presnosti a zábavy všetkým profesionálnym hráčom a herným nadšencom. Vďaka našej spolupráci s najlepšími profesionálnymi hráčmi Counter-Strike bolo možné vytvoriť najvýkonnejšie funkcie, ktorými sa môže pochváliť rad XL, vrátane režimu Display Mode a funkcie Smart Scaling.

Technológia Gaming Refresh rate Optimization Management

Ako popredná svetová značka v oblasti herných monitorov prináša spoločnosť BenQ viac, než len obyčajnú funkciu obnovovania frekvencie pre rôzne rozlíšenia - pomocou technológie GROM sa dosahuje viac úrovní optimálnych obnovovacích frekvencií (100/120/144 Hz), čo prináša užívateľom bezkonkurenčný herný výkon. S technológiou GROM založenou na poznatkoch hráčov a spolupracujúce s funkciami Display Mode a Smart Scaling ponúka spoločnosť BenQ komplexné riešenie pre obnovovaciu frekvenciu, ktoré je určené pre herných nadšencov.

Technológia Gaming-comfort Flicker-free

BenQ XL2411Z vyvinutý v spolupráci s profesionálnymi hráčmi bol vylepšený tak, aby eliminoval blikanie obrazu pri všetkých úrovniach jasu. To prináša efektívne zníženie únavy zraku a zvýšenie herného výkonu prostredníctvom extrémne pohodlného zobrazenie aj tým nejzapálenějším hráčom, ktorí trávia hraním hier dlhé hodiny. Herný monitor BenQ vybavený technológiou pre potlačenie blikanie obrazu Gaming-comfort Flicker-free predstavuje účinnú zbraň na vaše najsilnejšie súpera.

Softvér Display Pilot pre OSD navigáciu

Nový softvér Display Pilot poskytuje užívateľom platformu pre realizáciu OSD nastavení a komfort priameho prístupu ku stránke zavádzača herného režimu Game Mode Loader pre okamžité stiahnutie a inštaláciu predvolieb nastavenia displeja ich obľúbené hry alebo obrazovky profesionálneho hráča.

Prispôsobte svoje individuálne preferencie zobrazenie

Funkcia Display Mode a Smart Scaling umožňujú zmeniť obraz v monitora podľa vašich predstáv a simulovať akýkoľvek herný zážitok. Pomocou režimu Display Mode sa môžete okamžite prepnúť medzi rôznymi veľkosťami obrazovky, od 17 "(4: 3), 19" (4: 3), 19 "W (16:10), 21,5" W (16: 9), 22 "W (16:10), 23" W (16: 9) až ​​po 24 "W (16: 9). Alebo využite výhody funkcie Smart Scaling a vychutnajte si flexibilitu neobmedzenej zmeny veľkosti obrazu podľa vašich preferencií.

Funkcia Black equalizer pre úplnú viditeľnosť

Zlá viditeľnosť v tmavých scénach môže stáť aj tých najlepších hráčov úspech v hre. Technológia spracovania farieb Black Equalizer je navrhnutá tak, aby ponúkala bezprecedentnú úroveň ovládateľnosti a viditeľnosti. Tmavé scény sú zosvetlené, bez toho aby došlo k preexponovaniu svetlých oblastí, pre zobrazenie životne dôležitých detailov, umožňujúcich hráčom ľahko zbadať svojich nepriateľov v rozhodujúcom boji a rýchlo reagovať v akejkoľvek situácii.

Hrajte ako profesionál vďaka exkluzívnemu režimu FPS

Nájdite svoju tajnú víťaznú stratégiu. Režim FPS bol vyvinutý v spolupráci s hráčskymi legendami tak, aby ste mohli využívať hlboké znalosti profesionálnych hráčov a videli hru očami herných legiend. Táto predvoľba fungujúca ihneď po vybalení monitora automaticky upravuje kalibráciu monitora pre dosiahnutie optimálneho jasu, kontrastu, ostrosti a farebného odtieňa. Schopnosť zahliadnuť v každej situácii nepriateľov a opatrne sledovať ich pohyb vám poskytuje výhodu nad vašimi protivníkmi. K dispozícii sú dve varianty tohto špeciálneho režimu: režim FPS1 navrhnutý pre konfiguráciu a optimalizáciu zobrazenia pre Counter-Strike 1.6 a režim FPS2 pre Counter-Strike Source podľa odporúčaní BenQ. Perfektná kombinácia tvaru a funkcie poskytuje hráčom dobré vyhliadky na to, aby boli v hre vždy o krok vpred.

Rýchla doba odozvy GTG 1 ms

Rýchla doba odozvy GTG 1 ms znamená rýchlosť bez rozmazávania pre kvalitnejšie herné zážitky. Akcia s rýchlym pohybom a dramatické prechody sú vykresľované plynulo bez nežiaduceho rozmazávania či artefaktov. Ovládajte vývoj vašej hry a nenechávajte ho v rukách pomalého displeja.

Extrémne plynulé hranie hier

Využite výhody extrémne nízkeho vstupného času (input lag) 0,001 snímke a vychutnávajte si najplynulejší hranie hier! Aby mali hráči počas hry k dispozícii vzácne milisekundy, sú všetky akcie vykresľované jemne bez artefaktov a pohyb myši je synchronizovaný bez latencie.

NVIDIA® 3D Vision ™ 2 s kompletnou konektivitou

Vďaka certifikácii NVIDIA® 3D Vision ™ 2-ready pre novú technológiu NVIDIA 3D LightBoost ™ si môžete vychutnávať hry a zábavu ako nikdy predtým, v úplne reálnom a intenzívnom grafickom zobrazení. XL2411Z navyše podporuje vstupy D-Sub, HDMI a DVI-DL pre konzolové herné akcie.

Nastavenie najlepšie polohy pre boj

Upravte výšku, naklonenie, otočenie, posuv a natočenie každého monitora na perfektné uspokojenie vašich individuálnych potrieb! Nenápadná pevnosť, ktorá udrží monitor v požadovanej polohe.

Vaša najväčšia zbraň

Profesionálne herné monitory BenQ nie sú len oficiálnymi monitormi turnaja najlepšej celosvetovej ligy a ďalších turnajov, ale aj bezkonkurenčným víťazom svetovo renomovaných dizajnových ocenení. Okrem toho používajú profesionálne herné monitory BenQ poprední hráči na zvýšenie ich umenia hrať hry.

Kompatibilita s Win 8

BenQ XL2411Z získal certifikáciu pre Windows® 8 a je plne kompatibilný so systémami farieb Windows® 8. Pripojte ho k vášmu počítaču a systém Windows 8 ho okamžite detekuje, vykoná nastavenia a pripojenia bez toho, aby ste museli čokoľvek robiť.

Označenie ecoFACTS

Označenie ecoFACTS dokazuje, ako sú produkty BenQ ekologické! Spoločnosť BenQ nechce len pasívne plniť normy pre ekologické výrobky, ale chce tiež aktívne vyvíjať produkty šetrné k životnému prostrediu! ecoFACTS prehlasuje, že BenQ vyvíja maximálne úsilie v oblastiach náhrady nebezpečných látok, voľby materiálu, dizajnu obalov, energeticky úsporného designu a iných aspektov svojich produktov.

Technické parametre

 • Typ obrazovky: TN
 • Podsvietenie: LED
 • Uhlopriečka [palce]: 24 "
 • Rozlíšenie: 1920 x 1080
 • Rozteč bodu: 0.276
 • Pomer strán: 16 : 9
 • Jas [cd / m2]: 350nits
 • Kontrast: 1000 : 1 (DCR 12M : 1)
 • Odozva [ms]: 1 ms ( GTG )
 • Pozorovacie uhly (horizontal / Vertikal) : 170 ° / 160 °
 • Počet farieb: 16.7 million

Konektory: D - sub + DVI - DL + HDMI x1, headphone jack

Napájanie

 • Interné
 • Spotreba [W]: 36W
 • Stand By režim [W]: 0,5W

Montáž na stenu: 100 x 100 mm

Naklápanie monitoru: Áno

Naklonenie: -5 / 20

Otočenie: 45 / 45

Pivot: 90 °

Výškovo nastaviteľná stojan: 130mm

Farba: Čierna

Rozmery (so stojanom , ŠxVxH mm): Rozmery (bez stojanu , ŠxVxH mm) : 431 x 570 x 222.6

Hmotnosť [kg]: 6 kg

Obsah balenia: výrobca neuvádza

Záruka: 24 mesiacov

favorite Pridali sme nové recenzie na monitory a redakčný výber najlepšie monitory

Parametre

Obrazovka
Technológia podsvietenia LED
Technológia panelu TN
3D Áno
Dotykový displej
 
nie
Uhlopriečka displeja (palce) 24 "
Rozlíšenie displeja 1920 x 1080 bodov
Doba odozvy
 
1 ms
Jas
 
350 cd/m2
Kontrast
 
12000000 :1
Farebná hĺbka 16.7 mil
Veľkosť bodu 0.276 mm
Pozorovací uhol horizontálny 170 °
Pozorovací uhol vertikálny 160 °
Formát obrazovky 16:9
Prohnutý monitor Ne
 
Vybavenie
TV tuner
 
Nie
Herní monitor Ano
Typ TV tuneru
 
-
Diaľkové ovládanie v balení Nie
Integrovaná webkamera
 
Nie
Integrované reproduktory
 
Nie
Integrovaný mikrofón Nie
Pivot (otáčanie panelu)
 
Áno
VESA štandard uchytenia
 
100x100 mm
 
Rozhranie
VGA vstup Áno
DVI vstup Áno
HDMI
 
Áno
DisplayPort
 
Nie
USB
 
Nie
Scart Nie
S-Video výstup
 
Nie
 
Napájanie
Spotreba energie/1
 
36 W
 
Rozmery
Šírka výrobku 57.0 cm
Výška výrobku 43.1 cm
Hĺbka výrobku 22.2 cm
Hmotnosť výrobku 6.0 kg
Šírka balenia 20.0 cm
Výška balenia 30.0 cm
Hĺbka balenia 10.0 cm
Váha Balenia 5.1 kg

Zoznam článkov

Black Friday Slovensko 2020 – Čierny piatok 27.11.2020

Black Friday Slovensko 2020 – Čierny piatok 27.11.2020

Aj na ✅ Slovensko sa dostali fenomény ⭐ Black Friday či Cyber Monday. Čo sa ukrýva za týmito lákadlami? Ako môže spotrebiteľ ušetriť nákupom práve v takýto deň? Sú tieto ponuky bez rizík alebo sa aj za nimi skrývajú menšie alebo väčšie pasce šikovných obchodníkov? V článku sa dozviete, na... Prečítať článok

Najlepší herný monitor? Všímajte si nielen uhlopriečku, ale aj technologiu obrazovky či dobu odozvy

Najlepší herný monitor? Všímajte si nielen uhlopriečku, ale aj technologiu obrazovky či dobu odozvy

Monitory pre rôzne použitie majú odlišné vlastnosti a disponujú odlišnými technológiami. Uvažovali ste niekedy o tom, aké parametre musí spĺňať herný monitor? Dnes vám poradíme, ako a podľa čoho si vybrať ten správny. Najlepšie herné monitory Uhlopriečka, rozlíšenie... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu BenQ XL2411Z

Podobné produkty

Asus VT207N

Asus VT207N
 • Zľava

LG 19MB15T

LG 19MB15T
 • Zľava

Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Monitory

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Samsung S24E370

Pridať komentár