Samsung MS23F301TAS/EO recenzia

Samsung MS23F301TAS/EO  recenzia a skúsenosti

Mikrovlnná rúra  Samsung MS23F301TAS  vám umožní nahradiť hotové jedlá určené na ohriatie zdravými domácimi jedlami. Pomocou 20 prednastavených režimov pripravíte čerstvé jedlo...

od 88.89 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku
4/5 Výkon
80%
5/5 Dizajn
100%
5/5 Funkcie
100%
4/5 Cena
80%

Ak sa do voľne stojacej mikrovlnnej rúry rozhodnete zainvestovať viac než 50 Eur, všímajte si jej príkon, funkčnosť a všetky špeciality, ktoré vám ponúka. Model Samsung MS23F301TAS vyniká príjemným moderným dizajnom. Patrí medzi obľúbené mikrovlnky, čo potvrdzuje aj fakt, že sa v tejto kategórií stal víťazom súťaže Produkt roku 2015.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na mikrovlnky a redakčný výber najlepšie mikrovlnky

Moderný dizajn a keramické vnútro

Elegantná čierna mikrovlnná rúra s veľmi vydareným dizajnom určite zapadne do každej modernej domácnosti. Dvierka sú vyrobené z čierneho skla, počas ohrievania teda jedlo nebudete môcť kontrolovať. Neprehľadné sklo však môže byť aj výhodou – točenie taniera už viac nebude lákať pohľady zvedavých detí.

Dokonale zladený predný panel s prehľadným displejom (ktorý možno zhasnúť) sa navyše veľmi dobre udržiava a nie je náchylný na odtlačky prstov. Menším nedostatkom dizajnu sú tlačidlá, ktoré by nemuseli mať čiernu farbu. Vo večerných hodinách ich totiž horšie vidno, musíte ich nahmatať a existuje tu pravdepodobnosť, že sa pomýlite pri výbere programu.

Vnútro spotrebiču je taktiež čierne. Nás však potešilo to, že má keramický povrch, ktorý sa mimoriadne dobre čistí. Povrch je navyše antibakteriálny, nedá sa poškriabať a je aj stálofarebný. Priemer otočného taniera je až 28,8 cm, do mikrovlnnej rúry sa teda zmestia aj veľké taniere.

Automatické programy zabezpečia rovnomerný ohrev jedla

Ďalším pozitívom spotrebiču je spôsob, akým ohrieva jedlo. Samsung MS23F301TAS je vybavený systémom trojitého prenosu mikrovĺn, ktorý zabezpečuje šírenie vĺn z troch otvorov vnútorného priestoru. Mikrovlnná rúra má až 20 rôznych prednastavených programov, všetky pravdepodobne ani nevyužijete. Oceňujeme aj existenciu režimu ECO, ktorý mikrovlnku prepne do úsporného režimu a tým šetrí energiu. Bonusom je možnosť vytvoriť si 2 programy podľa individuálnych potrieb.

Zaujímavá je aj funkcia odstránenia pachov, ktorá však môže byť nepochopená. Mikrovlnná rúra sa totiž pri pomalom otváraní dvierok na krátky čas automaticky zapne a aktivuje ventilátor, čím sa postará o odstránenie pachov resp. nahromadenej pary. Počas tohto procesu nie je aktivovaná funkcia ohrevu a prenosu vĺn. Množstvo ľudí na internete však považuje túto funkciu za chybu modelu.

Našli sme aj zopár negatív

Mikrovlnka sa ovláda veľmi jednoducho, počas prevádzky je tichá a na ukončenie nastaveného programu vás upozorní pípaním. Ak vás budú zvukové signalizácie obťažovať, tak ich môžete jednoducho deaktivovať. Ak máte doma malé deti, tak vás určite poteší aj možnosť aktivovať detskú bezpečnostnú poistku.

Samsung MS23F301TAS samozrejme nie je bez chyby. Z praktického hľadiska by sme ocenili dlhší napájací kábel ale i menej kĺzavú povrchovú úpravu spodnej časti spotrebiču. Prvý problém vyrieši predlžovací kábel, druhý protišmyková podložka.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ vydarený prepracovaný dizajn
+ keramické vnútro s antibakteriálnym povrchom
+ jednoduché čistenie
+ tichá počas prevádzky
+ veľký priemer otočného taniera
+ 20 prednastavených programov
+ možnosť vytvoriť si 2 vlastné programy podľa potreby
+ rovnomerné zohriatie jedla
+ funkcia na rýchle odstránenie pachov
+ prehľadný displej možno vypnúť
+ zvuky možno deaktivovať
+ ECO režim šetrí energiu
+ funkcia detská poistka
+ víťaz súťaže Produkt roku 2015 (kategória Mikrovlnné rúry)

thumb_down

- čierne nepriehľadné sklo
- krátky kábel
- čierne tlačidlá na čiernom povrchu
- spodná časť mikrovlnky nemá protišmykový povrch

Mikrovlnná rúra Samsung MS23F301TAS patrí medzi drahšie, no mimoriadne pekne spracované modely. Okrem množstva prednastavených funkcií na ohrev vás určite poteší aj keramické vnútro spotrebiču s antibakteriálnym povrchom, ktoré sa veľmi dobre čistí. Zaujímavá je aj funkcia odstraňovania pachov a ECO režim, ktorý šetrí energiu aj prírodu. Ak ste do kúpy novej mikrovlnky ochotný zainvestovať trochu viac peňazí, tak do rozhodovania určite zaraďte aj tento spotrebič.

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Zoznam článkov

Akú mikrovlnnú rúru? Samsung, Whirlpool alebo Electrolux

Akú mikrovlnnú rúru? Samsung, Whirlpool alebo Electrolux

V súčasnosti mikrovlnky obsahujú množstvo inovatívnych a praktických funkcií. Výber je vskutku široký, preto treba vedieť, podľa čoho mikrovlnku vyberať. Odpovedzte si na otázky, aké kritériá má mikrovlnná rúra spĺňať, aké funkcie mikrovlnka ponúka, je dôležitý objem mikrovlnky či to,... Prečítať článok

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Aj na ✅ Slovensko sa dostali fenomény ⭐ Black Friday či Cyber Monday. Čo sa ukrýva za týmito lákadlami? Ako môže spotrebiteľ ušetriť nákupom práve v takýto deň? Sú tieto ponuky bez rizík alebo sa aj za nimi skrývajú menšie alebo väčšie pasce šikovných obchodníkov? V článku sa dozviete,... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Samsung MS23F301TAS/EO

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Mikrovlnky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Gorenje MO 17 ME

Pridať komentár