WORKER Falcon recenzia

WORKER Falcon recenzia a skúsenosti

Kolieskové korčule WORKER spĺňajú najvyšší štandard prevedenia bezpečnosti, vlastní certifikáty podliehajúce najprísnejším európskym normám EN-71 nemeckej skúšobne  TÜV-GS....

od 1.2 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Tieto korčule sú veľmi pekne spracované. Vyhovuje mi ich farebnosť a najmä pevnosť, ktorá je pri korčuľovaní veľmi dôležitá. Kvalita spracovania korčule ako celku na mňa naozaj zapôsobila. Cena takto kvalitného výrobku je podľa môjho názoru naozaj výhodná.

Obchody, kde kúpite online:

Podľa informácie výrobcu je tento model určený pre skúsenejších a náročnejších korčuliarov, s tým úplne súhlasím. A to najmä kvôli tomu, že korčule majú veľké kolieska (90 mm), s ktorými dokážete jazdiť rýchlejšie a extrémnejšie. Teda nič pre začiatočníkov, ktorí potrebujú trénovať stabilitu a naučiť sa nepadať.

Korčule sú ľahké a ich obúvanie nie je vôbec náročné. Topánka je vyplnená materiálom, ktorý sa po pár jazdách úplne prispôsobil tvaru mojej nohy. Je pohodlná a netlačí ma ani po dlhšej dobe. Vnútorný materiál je prispôsobený na rýchle schnutie a odvádzanie vlhkosti, mne sa ale noha aj tak dosť potí. Musím však vyzdvihnúť to, akým spôsobom je riešené zapínanie – korčule obujem rýchlo, jednoducho, na nohe mi sedia ako uliate a dokonca mi nezavadzajú ani šnúrky, keďže sú úplne skryté a netrčia.

Vďaka kvalitným ložiskám je jazda plynulá a tichá

Korčule Worker Falcon sú určené na jazdu po hladkých, rovných a kvalitných povrchoch, ložiská sú tomu plne prispôsobené. Kolieska nie sú ani po pravidelnom jazdení príliš zodraté, tak isto som doposiaľ nemusela riešiť žiaden problém s ložiskami. Jazda v týchto korčuliach je plynulá a tichá, žiadne hrkotanie či zadieranie koliesok.

Nakoľko som nikdy nevlastnila drahšie profesionálne korčule, tak by som jazdné vlastnosti tohto modelu opísala ako absolútne uspokojivé – korčule reagujú na každý môj pohyb. Ja osobne som s nimi zatiaľ veľmi spokojná a myslím, že za túto cenu uspokoja väčšinu bežných korčuliarov. A kto chce vlastniť kvalitnejší model, bude si musieť priplatiť.

thumb_up

+ veľmi pekný dizajn
+ vynikajúca cena
+ majú veľké kolieska
+ super držia na nohách
+ plynulá jazda bez hrkotania koliesok
+ veľmi podarený model

thumb_down

- potí sa mi v nich noha

Autor
Redakcia
Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Vývoj ceny produktu WORKER Falcon

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Korčule

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu WORKER K4

Pridať komentár